Convorbire cu Seawolf (cel care vinde site-ul cu 30.000 euro

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Spikyw0w

10 Sep 2008, 05:43

prea tare faza =)) :))
RoyalServer
ultras
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1230
Joined: 10 Mar 2008, 11:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Ocupat
Detinator server CS: Da
SteamID: syntheticweed
Reputatie: Fost moderator ajutator
1.2/3
Location: Craiova
Been thanked: 37 times

10 Sep 2008, 06:01

seawolf ....dute frate in alta parte n-ai fata de extream ;) Daca ai site de 30.000 de euro ce cauti pe extream ? si mai ai si concursu cu premii un steam gratis =))) la semnatura ...lasa ma ca tu ai 15 vile si 20 de case ...da nu iti permiti un steam.....pff mai exista si copaci dastia ....
User avatar
Mihay
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1203
Joined: 03 May 2008, 19:34
Detinator Steam: Da
CS Status: aici! :)
Detinator server CS: Nu
SteamID: BruT16
Reputatie: Contribuitor
Location: Pe Marte
Has thanked: 21 times
Been thanked: 18 times
Contact:

10 Sep 2008, 06:05

Nu va mai luati atata de el ma...Nu vedeti ca a ramas fara cuvinte copilasul ? =))
Image
Image
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

10 Sep 2008, 06:10

Seawolf nu inteleg de ce vinzi siteul market online daca zici ca valoreaza 30.000 euro.
Mai bine tii afacerea. Domeniul e bun. market si online sunt 2 cuvinte cautate pe google.

E o prostie sa il vinzi. Daca pui domeniul la vanzare probabil il vinzi si la 100.000 daca domeniul e al tau.

Imi place conversatia civilizata a lui rafael :))
User avatar
ICo
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 234
Joined: 11 Sep 2007, 20:24
Detinator Steam: Nu

10 Sep 2008, 06:11

INchideti topicu si gata ... a incercat sa fraieresca si el pe cieva`.. [ma rog fraierit ca fraierit da nu chiar in halu asta ca si prostu isi dadea seama] lati prins cu matan sac normal ca nu mai are ce sa zica a cautat si el un site sa va arate ca ar fi a lui ... asta e`... mai sant si deastia peaicea ... ce sa mai 3 vile ? acoloti incape toata familia [nevasta +4 prunci] +musafiri ca dac e vila tre sa aibe macar 6 camere +sfragerie bucatarie etk .... dar sa zicem ca are doar 4 camere 1 vila e a copiilor 1 a ta sia sotiei dar mai ramane inca 1 vila cu aia ce faci o dai in chirie +2 apartamente auzi 7 magazine si 15 viruale si 57 siteuri personale frate da creca pe becali tiriac i intreci deja ... si sa faci atatea magazine si ai doar 25 de ani cica ... paote iti faci 1 abc nenorocit da nici decum 7 si probabil si supermarket .. hai lasane c vrajeala ....


EDIT:

Code: Select all

Seawolf nu inteleg de ce vinzi siteul market online daca zici ca valoreaza 30.000 euro.
Mai bine tii afacerea. Domeniul e bun. market si online sunt 2 cuvinte cautate pe google.
Pai frate ce sa faca cu el ca mai are 15 asa a zis omu !
Image
NewSiteSe cauta mdoeratori desingeri etk
Da un click si ajutama sa castig Fati si tu COnt se castiga Premii multeDoar aici click
User avatar
Mihay
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1203
Joined: 03 May 2008, 19:34
Detinator Steam: Da
CS Status: aici! :)
Detinator server CS: Nu
SteamID: BruT16
Reputatie: Contribuitor
Location: Pe Marte
Has thanked: 21 times
Been thanked: 18 times
Contact:

10 Sep 2008, 06:20

In copilul ala sa nu aveti incredere niciodata ! Deci...Sa va povestesc ce s-a intamplat ! Seawolf asta...Organizase un concurs aproape la fel ca cel pe care il are acum eXtreamCS...Trebuai sa aduni vizite...Locul 1 lua un steam...Locul 2 Licenta de Photoshop CS2 si asa mai departe...Eu adunasem cele mai multe vizite Pana cand...Intra pe mine si imi spune "Da-mi 4 Euro"...I-am spus ca nu am...Si mi-a zis ca daca nu ii dau...Ma descalifica...M-a descalificat...M-am inscris din nou...Treceam iar pe locul 2...Si cand vedea ca iar ma apropii de locul 1...I-a pus 3000 de voturi userului care era pe locul 1...Si cand ii spun "De ce i-ai pus 3000 de voturi"...El face "Ca nu mi-ai dat 3 euro"...Plus ca restarta concursul odata la 3 zile...Ba apareau probleme...Ba nu stiu ce...Nici nu stiu ce m-a apucat sa am incredere in el...
Aici aveti o discutie mai recenta !

Show Recent Messages (F3)

BUZZ!!!
SeaWolf Kiss: ?
Shapera Shapera: auzi...
Shapera Shapera: sunt dispus a-ti dau maxim 31.000 de euro pe site`ul + produse...
Shapera Shapera: accepti ?
SeaWolf Kiss: cu tine nu fac afacere.
SeaWolf Kiss: pa
Shapera Shapera: de ce ?
Shapera Shapera: ti-a mfacut ceva ?
SeaWolf Kiss: ca nu ai tu sa dai 4 euro./
SeaWolf Kiss: laso` balta
Shapera Shapera: hai nu ma innebuni !
Shapera Shapera: zi...vrie sau nu !
Shapera Shapera:
SeaWolf Kiss: nu
SeaWolf Kiss has signed out. (9/9/2008 11:18 PM)
Image
Image
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

10 Sep 2008, 06:29

Sunt de acord cu BruT, nu aveti incredere in nimeni pe net.

CLOSED
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information