Counter-Strike 1.6 vs Counter-Strike: Global Offensive ???

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Ce preferati sa jucati ?

Counter-Strike 1.6
25
42%
Counter-Strike: Global Offensive
35
58%
 
Total votes: 60
User avatar
hoffaramirtpm
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1301
Joined: 08 May 2016, 15:41
Detinator Steam: Da
CS Status: Planting the bomb
Reputatie: Nume anterior: Anthalius
Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Castigator Membru Club eXtream @ Ganduri de sub dus (25 OCT - 25 FEB)
Utilizator neserios (tepar!)
Unban achitat
Fond eXtream: 0
Location: Botosani County
Been thanked: 1 time

15 Dec 2016, 14:17

În afară de textură și skinuri..nu vâd nimic interesant la CS:GO.

Prefer CS 1.6.
RoyalServer
ZombieAddict
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 133
Joined: 14 Dec 2016, 11:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

15 Dec 2016, 14:37

GeNiu[S]^ wrote:eu nu te inteleg de ce te plangi acuma daca nu te opreste nimeni sa joci jocul ala pușcat
cesegou are 10 milioane de jucatori unici pe luna
Motivul principal pentru majoritatea care nu au trecut la cesegou inca este ca inca au pc-uri pe carbune
Nu se plange nimeni, sunt curios de ce majoritatea au facut switch de la 1.6 la "cesegou".
Specii.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4685
Joined: 16 May 2015, 23:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Plangi dupa ***** ca un transexual
Reputatie: Fost eXtream Mod
Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior : sociopat, Saec.
0.2/3
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

15 Dec 2016, 14:40

ZombieAddict wrote:
GeNiu[S]^ wrote:eu nu te inteleg de ce te plangi acuma daca nu te opreste nimeni sa joci jocul ala pușcat
cesegou are 10 milioane de jucatori unici pe luna
Motivul principal pentru majoritatea care nu au trecut la cesegou inca este ca inca au pc-uri pe carbune
Nu se plange nimeni, sunt curios de ce majoritatea au facut switch de la 1.6 la "cesegou".
:omfg: :omfg: pentru ca e mai bun si mai nou. :gaben: :gaben:
Image
zark
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 840
Joined: 29 Apr 2016, 17:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: cosmin1512
Reputatie: Fost Manager VEST.eXtream.Ro
Fond eXtream: 0
Has thanked: 33 times
Been thanked: 39 times
Contact:

15 Dec 2016, 14:59

1. Cs 1.6 nu va muri, e mort din 2013.
2. Cs 1.6 e mort din cauza voastră, pentru ca nu v-ați mulțumit cu faptul ca deschideati un server (prin 2007) pe propriul pc și în 30 min aveați 20 playeri. Ați vrut mai mult asa ca deschideati fiecare câteva sute / mii de redirecte. A căzut perioada redirectelor, asa ca voi v-ați gândit: "dacă redirectele nu mai merg, de ce sa avem playeri fideli fără ele? Scopul nostru este sa distrugem jocul asta", asa ca ati adus în peisaj boost-ul.
În final, din cauza voastră, pentru ca nu va mai putea opri valve din prostia fenomenala pe care ați dezvoltat-o, în 2013 valve a renunțat complet la cs 1.6.
3. Văzând ca ati distrus jocul, acum tot voi va plângeți. Prin asta se dovedește clar ca prostia omeneasca nu are limite.
Nu v-a plăcut cs cum era cândva, cu playeri fideli care intrau pe servere de placere, ați ținut cu tot dinadinsul sa distrugeți jocul complet și acum tot voi va plângeți.
User avatar
faggoat
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2278
Joined: 10 May 2013, 11:50
Detinator Steam: Nu
SteamID: noonstake
Reputatie: Nume anterior: stefanbri
Fost membru Club eXtreamCS ( 2 luni, Castigator eXtreamMEME )
Has thanked: 37 times
Been thanked: 29 times

15 Dec 2016, 15:13

Sifonier wrote:
faggoat wrote:subiectul nu a fost deschis ca sa va ceara parerea, ci ca sa va convinga ca vezi doamne 1.6 e mai bun

e ca si cum ai zice ca un pentium dual core e mai bun decat un i7 quad core
ZombieAddict wrote: Astept parerile voastre.
Ciudat, parca am vazut bine.Si eu am CS:GO dar nu ma joc, il las pe Trefla sa isi faca de cap pe contul meu.
vrajeala
zark wrote:1. Cs 1.6 nu va muri, e mort din 2013.
2. Cs 1.6 e mort din cauza voastră, pentru ca nu v-ați mulțumit cu faptul ca deschideati un server (prin 2007) pe propriul pc și în 30 min aveați 20 playeri. Ați vrut mai mult asa ca deschideati fiecare câteva sute / mii de redirecte. A căzut perioada redirectelor, asa ca voi v-ați gândit: "dacă redirectele nu mai merg, de ce sa avem playeri fideli fără ele? Scopul nostru este sa distrugem jocul asta", asa ca ati adus în peisaj boost-ul.
În final, din cauza voastră, pentru ca nu va mai putea opri valve din prostia fenomenala pe care ați dezvoltat-o, în 2013 valve a renunțat complet la cs 1.6.
3. Văzând ca ati distrus jocul, acum tot voi va plângeți. Prin asta se dovedește clar ca prostia omeneasca nu are limite.
Nu v-a plăcut cs cum era cândva, cu playeri fideli care intrau pe servere de placere, ați ținut cu tot dinadinsul sa distrugeți jocul complet și acum tot voi va plângeți.
^^
Image
"e inundatie in cartier si tu dormi mancamiai pl de roman"
aLonE1337
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 206
Joined: 28 Aug 2016, 22:08
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0

15 Dec 2016, 17:54

Cum adica sa inchida cs 1.6? tot vor exista servere hostate si cs-uri free pe forum. Ce cs 1.6 este gazduit de valve(ca la o firma de host normala) si nu stiu eu?
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information