U CRAIOVA acasa :X

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
winckler
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3247
Joined: 28 Sep 2008, 15:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost unbanner SJ.eXtreamCS.com
Nume anterioare: zvon15, zvoNN1ceL, cristi™
Fost administrator
Location: La locu' meu..
Has thanked: 59 times
Been thanked: 131 times

04 Aug 2010, 01:05

vintyla wrote:Cfr e varza anu asta :-j
Man nu sunt fan cfr , sunt fan steaua infocat dar acum serios.De la 1-0 cfr a intors pe as roma la 2-1 , u craiova cand ar fi facut asta? Ce jucatori cunoscuti are U craiova sa faca fata stelei care a investit circa 15 milioane de euro in echipa si a imbunatatit stafful clar ? Dar oltenii cand pierd sunt suparati dar ei cei mai buni, de acum in circa 100~200 ani oltenii n-o sa ia campionatul ca sunt prea slabi de la antrenor pana la portar.
Steaua are in spate CL si Uefa , oltenii au liga 2. La fel si CFR. ( CL )
Urziceni cum a luat campionatul ? Nu se fura nimic asta a demonstrat ca a luat urziceni campionatul.
Si greseli se fac la toate meciurile , s-a facut si la campionatul mondial , peste tot se fac greseli , dar oltenii sunt mereu cu gura pe sus ca arbitrii sunt platiti si toate cele.. dar ei investeesc 200.000 euro pe un jucator si pierd un meci fac ditai gura ca aveau asteptari la castig cu 2-3: 0 lejer.. nici nu se compara echipa Craiovei cu cea a Stelei.
Apropo: n-am auzit in viata mea de antrenorul vostru si nici de staff tehnic ca ar fi cunoscuti decat Mititelu' . La Steaua sunt numai veterani.
Si nu uita vintyla cine a adus cele mai multe puncte Romaniei in competiile europene pup.
Un mesaj din suflet...

winckler 2014 wrote:Daca te cheama winckler , inseamna ca esti smecher.
Image
:meme :meme :meme
RoyalServer 2
User avatar
sn1.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 567
Joined: 19 May 2009, 15:24
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: nup1k
SteamID: sn1ftw
Location: HU
Has thanked: 106 times
Been thanked: 17 times

04 Aug 2010, 09:53

VAI ba ! bravo lor ca sau intors da tot nu au lot sa se bata pentru titlu nu au experienta frate :-j
cum sa zici de CFR ca e varza cand a castigat campionatu :-j

acu da o sa fie Universitatea Craiova ca pana acu a fost Universitatea Severin
dejoc
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1783
Joined: 04 Mar 2010, 23:08
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 120 times
Been thanked: 101 times

04 Aug 2010, 13:32

winckler wrote:
vintyla wrote:Cfr e varza anu asta :-j
Man nu sunt fan cfr , sunt fan steaua infocat dar acum serios.De la 1-0 cfr a intors pe as roma la 2-1 , u craiova cand ar fi facut asta? Ce jucatori cunoscuti are U craiova sa faca fata stelei care a investit circa 15 milioane de euro in echipa si a imbunatatit stafful clar ? Dar oltenii cand pierd sunt suparati dar ei cei mai buni, de acum in circa 100~200 ani oltenii n-o sa ia campionatul ca sunt prea slabi de la antrenor pana la portar.
Steaua are in spate CL si Uefa , oltenii au liga 2. La fel si CFR. ( CL )
Urziceni cum a luat campionatul ? Nu se fura nimic asta a demonstrat ca a luat urziceni campionatul.
Si greseli se fac la toate meciurile , s-a facut si la campionatul mondial , peste tot se fac greseli , dar oltenii sunt mereu cu gura pe sus ca arbitrii sunt platiti si toate cele.. dar ei investeesc 200.000 euro pe un jucator si pierd un meci fac ditai gura ca aveau asteptari la castig cu 2-3: 0 lejer.. nici nu se compara echipa Craiovei cu cea a Stelei.
Apropo: n-am auzit in viata mea de antrenorul vostru si nici de staff tehnic ca ar fi cunoscuti decat Mititelu' . La Steaua sunt numai veterani.
Si nu uita vintyla cine a adus cele mai multe puncte Romaniei in competiile europene pup.

Adevarat zici, plus ca de abia astept sa vad ce o sa faca anu asta CFR in liga. Mai mult de 2 puncte nu cred ca fac.
bobitzone
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 186
Joined: 30 Aug 2007, 18:36
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.orizont.biz
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

04 Aug 2010, 14:14

traznituu wrote:
vintyla wrote:Cfr e varza anu asta :-j
Te contrazic CFR are lot bun anu asta ,si Craiova are lot bun dar nu stie ei sa joace.
creca nu stie tu sa vorbesti bine.

o sa ma duc la meciul cu timisoara , abia astept nebunia de la meci

mesaj pentru fani infocati steaua si dinamo :X
Ultrasi Craiova | Afiseaza codul
Ultras suntem noi,
Niciodata voi,
Sa te nasti,
Sa cresti,
Anti Bucuresti !
Enjoy the fun!
Image
dejoc
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1783
Joined: 04 Mar 2010, 23:08
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 120 times
Been thanked: 101 times

04 Aug 2010, 14:20

bobitzone wrote:
mesaj pentru fani infocati steaua si dinamo :X
Ultrasi Craiova | Afiseaza codul
Ultras suntem noi,
Niciodata voi,
Sa te nasti,
Sa cresti,
Anti Bucuresti !
Ahhhaha, adica Bucurestiul n-are Ultrasi ?
User avatar
skuNk
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 639
Joined: 01 Jul 2009, 16:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 11 times
Been thanked: 5 times

04 Aug 2010, 14:36

dejoc wrote:
bobitzone wrote:
mesaj pentru fani infocati steaua si dinamo :X
Ultrasi Craiova | Afiseaza codul
Ultras suntem noi,
Niciodata voi,
Sa te nasti,
Sa cresti,
Anti Bucuresti !
Ahhhaha, adica Bucurestiul n-are Ultrasi ?
Steaua va fi campioana sigur anul acesta ! Piturca a vazut ca steaua se scufunda (dragostea lui de o viata) si a venit sa faca treaba.El a venit sa castige campionatul si a garantat pentru asta.A readus suporterii la stadion si ia facut sa strige pe stadion , si cantece care imping echipa de spate ( cum a facut cu craiova) , si ia facut sa uite de ce s-a intamplat anunl trecut , in care stiau sa spuna decat UE becali, pleaca din ghencea.Ei au uitat ca omu asta , bun , rau cum este baga banii in echipa asta.

Si sa revin si la meciul cu craiova , cand va aud , ca , craiova a jucat mai bine , si ca merita victoria ma bufneste rasul..Ce a facut fratilor craiova in meciul cu steaua? ,a stat pe 16 metri . si a dat un gol din corner , si unul pe contraatac .
Dar oricum steaua cu 25000 de spectatori in spate , revenea si de la 2-0
User avatar
Teddy
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2162
Joined: 18 Oct 2008, 18:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Ba esti nebun , ba esti nebun ?! :o
Detinator server CS: Nu
SteamID: barky1234
Reputatie: Fost moderator
0.2/3
Location: Milano,Italia
Has thanked: 52 times
Been thanked: 118 times
Contact:

04 Aug 2010, 14:55

winckler wrote:
vintyla wrote:Cfr e varza anu asta :-j
Man nu sunt fan cfr , sunt fan steaua infocat dar acum serios.De la 1-0 cfr a intors pe as roma la 2-1 , u craiova cand ar fi facut asta? Ce jucatori cunoscuti are U craiova sa faca fata stelei care a investit circa 15 milioane de euro in echipa si a imbunatatit stafful clar ? Dar oltenii cand pierd sunt suparati dar ei cei mai buni, de acum in circa 100~200 ani oltenii n-o sa ia campionatul ca sunt prea slabi de la antrenor pana la portar.
Steaua are in spate CL si Uefa , oltenii au liga 2. La fel si CFR. ( CL )
Urziceni cum a luat campionatul ? Nu se fura nimic asta a demonstrat ca a luat urziceni campionatul.
Si greseli se fac la toate meciurile , s-a facut si la campionatul mondial , peste tot se fac greseli , dar oltenii sunt mereu cu gura pe sus ca arbitrii sunt platiti si toate cele.. dar ei investeesc 200.000 euro pe un jucator si pierd un meci fac ditai gura ca aveau asteptari la castig cu 2-3: 0 lejer.. nici nu se compara echipa Craiovei cu cea a Stelei.
Apropo: n-am auzit in viata mea de antrenorul vostru si nici de staff tehnic ca ar fi cunoscuti decat Mititelu' . La Steaua sunt numai veterani.
Si nu uita vintyla cine a adus cele mai multe puncte Romaniei in competiile europene pup.
Bro .. si de ce te iei tu de U.Craiova , stii macar unpic din istoria clubului acesta? Aduti aminte cand dominam tot si arbitri erau platiti (Craiova maxima ma refer) , acum s-au schimbat multe asta e ..cum voi dominati acum asa am dominat si noi odata + cred ca nu e echipa din Liga 1 care sa nu aiba un jucator de la Craiova , salut :).
Salut,
Vrei sa gasesti o solutie la orice intrebare despre Counter-Strike Global Offensive? Aici este locul potrivit:https://www.youtube.com/channel/UCaCu8j ... BxXBKazNTA
User avatar
winckler
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3247
Joined: 28 Sep 2008, 15:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost unbanner SJ.eXtreamCS.com
Nume anterioare: zvon15, zvoNN1ceL, cristi™
Fost administrator
Location: La locu' meu..
Has thanked: 59 times
Been thanked: 131 times

04 Aug 2010, 14:59

Noi vorbim de prezent ca in trecut steaua a luat champions league..ce mai vorbim de trecut cand steaua inseamna Romania ?! Steaua a adus Romaniei un nume prin anii '80 cand a luat cupa si super cupa Europei..
In trecut Steaua a adus Romaniei un nume si a dat cei mai buni jucatori ,a jucat in CL , uefa league si a batut pe dinamo kiev cu 4-1 , a jucat cu Real Madrid pe Bernabeu asta cand Craiova se batea in liga a 2 pentru o promovare ,in prezent 2-1 pentru Steaua, asa ca va rugam taceti.
Un mesaj din suflet...

winckler 2014 wrote:Daca te cheama winckler , inseamna ca esti smecher.
Image
:meme :meme :meme
User avatar
BRANDY #1
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3907
Joined: 24 Dec 2008, 08:32
Detinator Steam: Da
CS Status: lucky-competitions.com
Reputatie: Fost moderator
Location: Leicester, UK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 132 times

04 Aug 2010, 15:38

winckler wrote:Noi vorbim de prezent ca in trecut steaua a luat champions league..ce mai vorbim de trecut cand steaua inseamna Romania ?! Steaua a adus Romaniei un nume prin anii '80 cand a luat cupa si super cupa Europei..
In trecut Steaua a adus Romaniei un nume si a dat cei mai buni jucatori ,a jucat in CL , uefa league si a batut pe dinamo kiev cu 4-1 , a jucat cu Real Madrid pe Bernabeu asta cand Craiova se batea in liga a 2 pentru o promovare ,in prezent 2-1 pentru Steaua, asa ca va rugam taceti.
Boss tu vorbesti din reclame, ai fost vreodata pe Ghencea la vreun meci al Stelei de te tot agiti asa ? Ai fost vreodata in deplasare cu echipa iarna pe frigul de moarte sa o incurajezi ? Nu cred. Asa ca nu mai vorbi tampenii si ocoleste topicul asta. Merci anticipat
Mergem înainte, că înainte era mai bine!
User avatar
winckler
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3247
Joined: 28 Sep 2008, 15:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost unbanner SJ.eXtreamCS.com
Nume anterioare: zvon15, zvoNN1ceL, cristi™
Fost administrator
Location: La locu' meu..
Has thanked: 59 times
Been thanked: 131 times

04 Aug 2010, 16:01

BraNNNN-Dy wrote:
winckler wrote:Noi vorbim de prezent ca in trecut steaua a luat champions league..ce mai vorbim de trecut cand steaua inseamna Romania ?! Steaua a adus Romaniei un nume prin anii '80 cand a luat cupa si super cupa Europei..
In trecut Steaua a adus Romaniei un nume si a dat cei mai buni jucatori ,a jucat in CL , uefa league si a batut pe dinamo kiev cu 4-1 , a jucat cu Real Madrid pe Bernabeu asta cand Craiova se batea in liga a 2 pentru o promovare ,in prezent 2-1 pentru Steaua, asa ca va rugam taceti.
Boss tu vorbesti din reclame, ai fost vreodata pe Ghencea la vreun meci al Stelei de te tot agiti asa ? Ai fost vreodata in deplasare cu echipa iarna pe frigul de moarte sa o incurajezi ? Nu cred. Asa ca nu mai vorbi tampenii si ocoleste topicul asta. Merci anticipat
Normal ca am fost , am fost in deplasare la Timisoara si acasa la destul de multe meciuri.
Un mesaj din suflet...

winckler 2014 wrote:Daca te cheama winckler , inseamna ca esti smecher.
Image
:meme :meme :meme
i hate my life
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 357
Joined: 06 Jun 2010, 19:25
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Ban 3 luni!
Has thanked: 14 times
Been thanked: 9 times
Contact:

04 Aug 2010, 16:05

Teddy wrote:O sa fiu si eu prezent ! Nu vreau sa spun mai multe , o sa vedeti pe teren de ce suntem in stare :x.
IMN-ul nostru spune totul .. spre deosebire de alte echipa care nici nu stiu ce e ala un imn adevarat :


Suntem olteni pe viata si pe moarte
Suntem olteni , adica suntem multi :x

Vaslui are cel mai frumos imn
Image
klassen #overpro
Utilizator restrictionat
Utilizator restrictionat
Posts: 41
Joined: 03 Aug 2010, 12:14
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Been thanked: 3 times
Contact:

04 Aug 2010, 16:06

BA MIE POATE SA-MI DEA TZACANEL INCA UN WARM

dar tot ii dau mu3 lu craiovaaaaaaaaa

Image
Image

Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information