Crash Rust

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
MEM
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2349
Joined: 13 Sep 2013, 21:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Always be MEM!
SteamID: /businessmonkeys_mem
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna jumatate)
Nume anterior : kiducrazy
Location: Braila
Has thanked: 8 times
Been thanked: 9 times
Contact:

28 Feb 2017, 15:49

De la ultimele updateuri jocul scade de la 120 fps pe cea mai buna calitate la 1 fps, se blocheaza si apoi imi da crash. Inainte de updateurile asta ma jucam fara probleme cu aceleasi setari si cu 120 fps.

Am incercat sa scad calitatea la cea mai slaba dar tot asa se intampla. In plus de asta se blocheaza si laptopul cand intru in joc.
Stie careva care ar fi problema?
RoyalServer
HecaTe
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3292
Joined: 16 Aug 2014, 08:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: hecate_2k
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fond eXtream: 0
Location: Medias/Alba Iulia
Has thanked: 74 times
Been thanked: 40 times
Contact:

28 Feb 2017, 16:17

MEM wrote:De la ultimele updateuri jocul scade de la 120 fps pe cea mai buna calitate la 1 fps, se blocheaza si apoi imi da crash. Inainte de updateurile asta ma jucam fara probleme cu aceleasi setari si cu 120 fps.

Am incercat sa scad calitatea la cea mai slaba dar tot asa se intampla. In plus de asta se blocheaza si laptopul cand intru in joc.
Stie careva care ar fi problema?
Este foarte slab optimizat jocul, l-am cumparat si eu ca prostul si il tin in librarie degeaba pe steam.
Sta sa se incarce o mapa aprox 1 ora , pentru ca in loc sa se descarce mapa pe pc, se downloadeaza fiecare detaliu de fiecare data cand intri pe un server.
Mai nou si internet banking are liber de 1 decembrie :kappa: :kappa:
Image
User avatar
MEM
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2349
Joined: 13 Sep 2013, 21:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Always be MEM!
SteamID: /businessmonkeys_mem
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna jumatate)
Nume anterior : kiducrazy
Location: Braila
Has thanked: 8 times
Been thanked: 9 times
Contact:

28 Feb 2017, 17:49

HecaTe wrote:
MEM wrote:De la ultimele updateuri jocul scade de la 120 fps pe cea mai buna calitate la 1 fps, se blocheaza si apoi imi da crash. Inainte de updateurile asta ma jucam fara probleme cu aceleasi setari si cu 120 fps.

Am incercat sa scad calitatea la cea mai slaba dar tot asa se intampla. In plus de asta se blocheaza si laptopul cand intru in joc.
Stie careva care ar fi problema?
Este foarte slab optimizat jocul, l-am cumparat si eu ca prostul si il tin in librarie degeaba pe steam.
Sta sa se incarce o mapa aprox 1 ora , pentru ca in loc sa se descarce mapa pe pc, se downloadeaza fiecare detaliu de fiecare data cand intri pe un server.
Se descarca ceea ce au construit playerii.
HecaTe
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3292
Joined: 16 Aug 2014, 08:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: hecate_2k
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fond eXtream: 0
Location: Medias/Alba Iulia
Has thanked: 74 times
Been thanked: 40 times
Contact:

28 Feb 2017, 18:46

MEM wrote:
HecaTe wrote:
MEM wrote:De la ultimele updateuri jocul scade de la 120 fps pe cea mai buna calitate la 1 fps, se blocheaza si apoi imi da crash. Inainte de updateurile asta ma jucam fara probleme cu aceleasi setari si cu 120 fps.

Am incercat sa scad calitatea la cea mai slaba dar tot asa se intampla. In plus de asta se blocheaza si laptopul cand intru in joc.
Stie careva care ar fi problema?
Este foarte slab optimizat jocul, l-am cumparat si eu ca prostul si il tin in librarie degeaba pe steam.
Sta sa se incarce o mapa aprox 1 ora , pentru ca in loc sa se descarce mapa pe pc, se downloadeaza fiecare detaliu de fiecare data cand intri pe un server.
Se descarca ceea ce au construit playerii.
Nu, totul de la 0.
Mai nou si internet banking are liber de 1 decembrie :kappa: :kappa:
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information