Credeti in Dumnezeu pe banii vostri, nu pe ai mei!

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Ovidiu_
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3142
Joined: 02 Apr 2013, 15:55
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Bucuresti
Has thanked: 141 times
Been thanked: 295 times
Contact:

20 Dec 2013, 09:41

Religia o prostie generala .
Image
RoyalServer
User avatar
MaimutaVirtuala
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 535
Joined: 15 Mar 2013, 00:20
Detinator Steam: Nu
CS Status: Maimutaresc
Has thanked: 16 times
Been thanked: 52 times
Contact:

20 Dec 2013, 09:49

Code: Select all

Care e solutia?

Asta e simplu: toporul! Pana nu le imprastii creierii pe pereti, n-o sa scapi de ei, romane. A, nu-ti place violenta? Atunci suge-i “civilizat”, pana te saturi: ca ei nu se satura sa ti-o dea!

Pofta buna!
Are dreptate ...:(
MaimutaVirtuala iti recomanda doza zilnica de...ABECEDAR.
Nu exista niciun tren in care nu m-as urca,oricare ar fi destinatia lui.(Edna St. Vincent Millay)
CATAL1N!
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 874
Joined: 26 Dec 2009, 16:43
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (25 feb)
Ban 3 luni !
Has thanked: 50 times
Been thanked: 54 times

20 Dec 2013, 09:59

Multa m... lor.
M3taph0riK
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2127
Joined: 16 Jan 2013, 12:55
Detinator Steam: Da
CS Status: Utilizator Serios
SteamID: Utilizator Serios
Reputatie: Restrictie moderator
Nume anterior: RzV24
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 60 times
Been thanked: 250 times

20 Dec 2013, 10:12

Eu unu nu ma duc la biserica, nu le bag bani in cutia milei si nu-i deschid la popa cand vine sa-mi murdareasca peretii ! Daca ar face inca 10 mil dee romani la fel nu ai mai vedea biserici de 50 mil euro.
golf
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 185
Joined: 30 Sep 2013, 14:00
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 17 times
Been thanked: 12 times
Contact:

20 Dec 2013, 12:29

asta nu inseamna ca nu exista Dumnezeu..
same shit , different day...
User avatar
Ganja*
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 539
Joined: 27 Jun 2011, 19:33
Detinator Steam: Da
CS Status: Loading...
SteamID: Ganja
Has thanked: 31 times
Been thanked: 36 times

20 Dec 2013, 12:49

Trebuie sa fii **** sa faci legatura intre biserica si Dumnezeu, biserica este o organizatie de tip mafiot care nu face altceva decat sa faca bani grei pe carca Lui Dumnezeu, iar oamenii le permit, si cei care permit asta sunt bosorogi si babele care au crescut la tara si au o anumita mentalitate ( proasta ) Eu cred in Dumnezeu si atat, nu suport biblia sau alte lucruri idioate scrise si create de catre mana omului . Lumea ar trebui sa se trezeasca la realitate si sa creada in Dumnezeu si nu in biserici sau alte aberatii de genul asta !
Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta, nu piept, mai am sapte serii
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

20 Dec 2013, 12:52

Popa e satana2 si cand le vad pe babele astea ca scoate 50 de lei ca vine popa sa le dea cu apa sfintita in casa :)))))).Dupa ce ca are salariu de zeci de milioane il mai umple si lumea de bani, pi**mas pe norocu' lui de barbos.
Vlad -
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2680
Joined: 28 Jun 2012, 15:39
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: Simplu., QUAZw
Has thanked: 68 times
Been thanked: 219 times

20 Dec 2013, 12:55

scosmynnnn wrote:Popa e satana2 si cand le vad pe babele astea ca scoate 50 de lei ca vine popa sa le dea cu apa sfintita in casa :)))))).Dupa ce ca are salariu de zeci de milioane il mai umple si lumea de bani, pi**mas pe norocu' lui de barbos.
=)))
Noi nu le deschidem, dar parintii sau bunicii nostri ..
pcgarage.ro - Vrei să primeşti o reducere SUBSTANŢIALĂ atunci când comanzi ceva de pe PCGARAGE ? Atunci poţi folosi acest cod: JQKYPA1X.
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

20 Dec 2013, 12:55

La mine nu a mai intrat in casa de mai bine de 3-4 ani :))
Vlad -
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2680
Joined: 28 Jun 2012, 15:39
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: Simplu., QUAZw
Has thanked: 68 times
Been thanked: 219 times

20 Dec 2013, 12:57

scosmynnnn wrote:La mine nu a mai intrat in casa de mai bine de 3-4 ani :))
Ai sa mori, pacatosule :)))
pcgarage.ro - Vrei să primeşti o reducere SUBSTANŢIALĂ atunci când comanzi ceva de pe PCGARAGE ? Atunci poţi folosi acest cod: JQKYPA1X.
greehh
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 85
Joined: 13 Oct 2012, 05:11
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.1tap.ro
SteamID: greeSpot
Location: Calarasi
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Contact:

20 Dec 2013, 14:34

Abia astept sa ma intalnesc cu Sf.Petru si sa-mi zica:

Sf.Petru: Pai stii, n-ai fost la biserica, n-ai ajutat cu donatii si nici nu ai primit preotul in casa, nu am cum sa te primesc.

Discutia ar continua asa:

Eu: Stii ca sunt Roman, nu ?
Sf.Petru: Da. Dar nu conteaza asta.
Eu: Nu ? Bine, da-te deoparte, nu de alta dar sparg poarta pana intru si dupa chem cativa prieteni care s-au curatat inaintea mea si venim sa ti-o dam pe la botic, sa-i simti zeama intre masele pana-ti creste barba sub ochi.

Pai bagamaas tata (...), astia n-au facut nimic niciodata constructiv pentru societate. In schimb au fost si vor fi in continuare priviti ca niste mici ingeri pazitori ai nu stiu cui pe nume cica Dumnezeu care cica ar fi facut el lumea ca nu avea ce face, cica a construit un univers infinit in care a facut planete si pe planete a creat viata si mohortii lui. N-a facut nimic ! Niciodata, nimeni nu a facut nimic.

Este un simplu proces, ca si cand te-ai caca, iei varza din curte, o speli, o fierbi, o faci cu niste condimente, o mananci, o caci, simplu ca buna ziua.

Asa a aparut omul, prin evolutie. Un c()cat genetic la inceput, iar acum un Steve Jobs. Sa fie clar !

Batranetul este in momentul de fata baza lor pentru a exista. Stati sa se curete tot, in 100 de ani cel mult dispare tot, se duce usor, usor.

Decat sa-mi trimit copilul la biserica sa-i bage un mos cu barba alba si halat negru, niste rahaturi in cap, mai bine il trimit la scoala ( nu ca ar fi mai bine la scoala, e acelasi c()cat, avem un sistem de invatamant de zici ca-i apa cu paine, are un gust de-ti vine sa...HUUH!), sa-l tin acasa, sa-i arat eu ce-i aia viata.

La 13-14 ani o sa stie mai multe despre univers decat astia batrini din ziua de azi care sunt maestrii in sarbatorile calendaristice. ( Azi nu se spala, ca s-a ars in fund acum 2000 de ani Sf.Miezure ) PS: HAI MARS, spal cand vreau, cum vreau, unde vreau, spal pe masina de spalat in lighean, numai asa sa fie jmecherie, tot spal. Si multe alte exemple...

Cred ca am folosit un limbaj destul de urat, dar fuck this shit ! Nu este #nimicnou ! "TREZITI-VA OAMENI BUNI !"
Last edited by greehh on 20 Dec 2013, 14:37, edited 1 time in total.
cs.1tap.ro
Incepe si tu sa joci pe unul dintre cele mai bune servere de Counter-Strike 1.6 din Romania.
golf
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 185
Joined: 30 Sep 2013, 14:00
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 17 times
Been thanked: 12 times
Contact:

20 Dec 2013, 14:36

greehh wrote:Abia astept sa ma intalnesc cu Sf.Petru si sa-mi zica:

Sf.Petru: Pai stii, n-ai fost la biserica, n-ai ajutat cu donatii si nici nu ai primit preotul in casa, nu am cum sa te primesc.

Discutia ar continua asa:

Eu: Stii ca sunt Roman, nu ?
Sf.Petru: Da. Dar nu conteaza asta.
Eu: Nu ? Bine, da-te deoparte, nu de alta dar sparg poarta pana intru si dupa chem cativa prieteni care s-au curatat inaintea mea si venim sa ti-o dam pe la botic, sa-i simti zeama intre masele pana-ti creste barba sub ochi.

Pai bagamaas tata (...), astia n-au facut nimic niciodata constructiv pentru societate. In schimb au fost si vor fi in continuare priviti ca niste mici ingeri pazitori ai nu stiu cui pe nume cica Dumnezeu care cica ar fi facut el lumea ca nu avea ce face, cica a construit un univers infinit in care a facut plante si pe planete a creat viata si mohortii lui. N-a facut nimic ! Niciodata, nimeni nu a facut nimic.

Este un simplu proces, ca si cand te-ai caca, iei varza din curte, o speli, o fierbi, o faci cu niste condimente, o mananci, o caci, simplu ca buna ziua.

Asa a aparut omul, prin evolutie. Un c()cat genetic la inceput, iar acum un Steve Jobs. Sa fie clar !

Batranetul este in momentul de fata baza lor pentru a exista. Stati sa se curete tot, in 100 de ani cel mult dispare tot, se duce usor, usor.

Decat sa-mi trimit copilul la biserica sa-i bage un mos cu barba alba si halat negru, niste rahaturi in cap, mai bine il trimit la scoala ( nu ca ar fi mai bine la scoala, e acelasi c()cat, avem un sistem de invatamant de zici ca-i apa cu paine, are un gust de-ti vine sa...HUUH!), sa-l tin acasa, sa-i arat eu ce-i aia viata.

La 13-14 ani o sa stie mai multe despre univers decat astia batrini din ziua de azi care sunt maestrii in sarbatorile calendaristice. ( Azi nu se spala, ca s-a ars in fund acum 2000 de ani Sf.Miezure ) PS: HAI MARS, spal cand vreau, cum vreau, unde vreau, spal pe masina de spalat in lighean, numai asa sa fie jmecherie, tot spal. Si multe alte exemple...

Cred ca am folosit un limbaj destul de urat, dar fuck this shit ! Nu este #nimicnou ! "TREZITI-VA OAMENI BUNI !"
MEDICAMENTE!
same shit , different day...
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information