Credeti in fantome :-?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Credeti in fantome :-< ?

Da, de ce sa nu cred.
24
25%
Nu, nu am 10 ani :|
35
36%
Nu stiu , sincer sa fiu poate exista.
13
13%
Nu stiu , dar banuiesc ca nu exista.
7
7%
Nu ma intereseaza !
18
19%
 
Total votes: 97
User avatar
Laurentiu94
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1294
Joined: 10 May 2008, 10:13
Detinator Steam: Da
CS Status: high
Detinator server CS: nu
SteamID: ak47moartea
Reputatie: Ban 4 luni !
(Ban scos de 1 mai!)
Ban 3 luni !
Has thanked: 26 times
Been thanked: 40 times

06 Nov 2008, 18:35

d@nuTz wrote:nu exista asa ceva :-w
Image
RoyalServer 2
User avatar
Spiky
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 28
Joined: 05 Nov 2008, 19:29
Detinator Steam: Da

06 Nov 2008, 18:37

doamne ce topicuri mai creati si voi :-j doamne ce vrajeli daca va-ati uitat la fantoma din Metgidia creca va-ti fi speriat a fost tare pentru OTV in seara aia :X :)) cat am putut sa rad dar si sa ma sperii :))
Spider

06 Nov 2008, 20:30

Nu, nu am 10 ani :|
User avatar
crisdecember
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 198
Joined: 23 Aug 2008, 02:45
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nick anterior: kQue (-4 luni club)
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

06 Nov 2008, 20:40

E imposibil sa nu existe si la fel de posibil sa nu existe . Dar de unde atatea vise cu fantome si multe altele . Trebuie sa vina de undeva . Oricum ramane o intrebare fara raspuns . Poate aflam cand murim .
User avatar
fenomen15
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 795
Joined: 20 Apr 2008, 07:30
Detinator Steam: Da
CS Status: Pac Pac!!!Iam dat hed lu becali:))
Location: La x1 pe de_inferno cu awp
Has thanked: 41 times
Been thanked: 2 times

06 Nov 2008, 20:46

dar de unde stiti voi ca nu exista ca nu se vad???Aerul nu se vede si stim ca exista nu???
Cand sunteti singuri acasa nu simtiti cateodata ca va intra cineva in camera si simtiti ca va este frica???Daca nu credeti in fantome de ce nu va duceti sa dormiti o noapte in cimitir langa cruci??De ce va e frica mancavas curajul.Va zic ca numai daca ati vedea o fantoma ati cadea din picioare...

Acum povestea in care cred 60%:Faceti cum va zic io.Sa fiti singuri acasa si sa va duceti la 12:00 in baie cu o lumanare aprinsa si sa te uiti in oglinda si sa zici 666 si sa vezi cati apare niste coarne pe cap si in saptamana viitoare iti moare cineva cunoscut.Am auzito de la sormea care ia povestit o prietena dea iei careia i sa intamplat

Attention please
mDiImageFenomeenn;x

Image
Image
Image
User avatar
Coral
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 29
Joined: 05 Nov 2008, 20:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Busy
Location: Buftea judet Ilfov

06 Nov 2008, 20:55

alexutzu08 wrote:Diriga mea a avut 2 baieti :D 1 ia murit iar unul inca mai traieste dar uitati o intamplare ciudata !
Ea sta la etajul 2 si mi-a spus mie ca apare de fiecare data o pisica la ea la usa la etajul 2 :D Nu are de unde sa stie pisica ca e sta la etajul 2 doarece prima data cand a aparut nu avea de unda sa o cunoasca :D
Cam atat am avut de spus :-j
Poate pisica aia primeste de mancare de la diriga :))
Daca vrei sa discuti cu mine add crystal_cstrike , cine imi da buzz/mass are ignore :)
User avatar
Spiky
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 28
Joined: 05 Nov 2008, 19:29
Detinator Steam: Da

06 Nov 2008, 20:58

kQue wrote:E imposibil sa nu existe si la fel de posibil sa nu existe . Dar de unde atatea vise cu fantome si multe altele . Trebuie sa vina de undeva . Oricum ramane o intrebare fara raspuns . Poate aflam cand murim .
daca lumea ar fii mai credincioasa nu cred ca ar visa .. lumea se duce pe rapa pe zi ce trece il uita pe Dumnezeu :-s
User avatar
Coral
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 29
Joined: 05 Nov 2008, 20:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Busy
Location: Buftea judet Ilfov

06 Nov 2008, 20:59

Mai spuneti povesti din astea ca imi trezeste curiozitatea ;)
Daca vrei sa discuti cu mine add crystal_cstrike , cine imi da buzz/mass are ignore :)
User avatar
darkwing
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 471
Joined: 22 Nov 2007, 19:18
Detinator Steam: Da
Location: Craiova
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

06 Nov 2008, 21:12

inainte de a face pe romanul inteligent intai dati pe discovery world si uitati-va la emisiunea "fenomene stranii"!Nu cred ca as avea sange in mine sa ma mut in Florida prin zona in care se spuneca in acel loc sunt multi spanioli morti ce cautau aceasta fantana si inca mai bantuie!Totul este adevarat pentru ca cei discovery nu mint niciodata!Voi reveni cu link catre un filmulet cu o fantoma ce a luat 2 vieti iar cameramanul a ramas traumatizat!Pentru cei care stiu engleza va fii foarte simplu:
alexutzu08
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 482
Joined: 30 Nov 2007, 17:38
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban pe 4 luni!
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

06 Nov 2008, 21:26

darkwing wrote:inainte de a face pe romanul inteligent intai dati pe discovery world si uitati-va la emisiunea "fenomene stranii"!Nu cred ca as avea sange in mine sa ma mut in Florida prin zona in care se spuneca in acel loc sunt multi spanioli morti ce cautau aceasta fantana si inca mai bantuie!Totul este adevarat pentru ca cei discovery nu mint niciodata!Voi reveni cu link catre un filmulet cu o fantoma ce a luat 2 vieti iar cameramanul a ramas traumatizat!Pentru cei care stiu engleza va fii foarte simplu:
Dute frate Fenomeni stranii nu sunt adevarate :-j


@Coral : Nu ii da de mancare credema :-j nu vreua sa intru in amanunte azi cand nea zis sincer sa fiu ma dat peste cap :| Nu iti dau seama ce inseamna asta :-j ? Nu vreau sa mai intru in amanunte si sa zic ca sa despartit de sot :-j in fine...
User avatar
cipri
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 548
Joined: 25 May 2008, 11:46
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost programator eXtreamCS
Has thanked: 12 times
Been thanked: 65 times

07 Nov 2008, 05:49

terminati mai cu SF-urile :-j !

Daca exista sa stea la ele acolo sa nu ma trezeasca noaptea din somn ca le tai =)) .
D@rK Ang3l
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 101
Joined: 01 Sep 2007, 22:07
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Ban 3 luni !
Ban 4 luni !
(Ban scos de 1 mai!)
Been thanked: 1 time

07 Nov 2008, 09:42

cipricoder wrote:terminati mai cu SF-urile :-j !

Daca exista sa stea la ele acolo sa nu ma trezeasca noaptea din somn ca le tai =)) .
N1. =))))))).


Nu ma intereseaza.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot] and 281 guests