Crere film cs ! am nevoie de ajutor ! Astept raspuns !

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
SkY
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 276
Joined: 04 Jan 2008, 18:15
Detinator Steam: Da
CS Status: DeaGLe PhEnOmEn
Location: Steam/Steam apps/sky.cfg

26 Dec 2008, 09:35

Incep prin a spune un craciun fericit , Sarbatori fericite tuturor si prin a va explica in ce consta problema mea !
Am niste demouri (format .dem ) de la niste meciuri jucate cu hltv as dorii sa fac niste filme in format avi (.avi) pe care ulterior sa le postez pe 2-3 siteuri nu dau nume , ca sa evit reclama ! multumesc care ma poate ajuta cu un program ! sau care se ofera sa faca pentru mine ! prin mine isi va face reclama posibil poate va iesii ceva frumos vreau sa termin filmul azi ! e un film de 10 minute am fazele pregatite !
Image
RoyalServer
User avatar
Ciprian
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 5172
Joined: 10 May 2008, 21:29
Detinator Steam: Da
CS Status: ^^
SteamID: crazycipry
Reputatie: Fost administrator
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Supervizor CS.eXtreamCS.com
Fost Unbanner ZM.eXtreamCS.com
Fost Contribuitor
Nume anterior: crazy.cipry
Location: Baia Mare
Has thanked: 177 times
Been thanked: 405 times

26 Dec 2008, 12:21

Foloseste Fraps! E un program cu care poti filma in orice joc. Dai drumul la demo si incepi sa inregistrezi si dupa aia unesti sau tai din inregistrari cu Movie Maker sau Sony Vegas
Mr. Kill3r
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 320
Joined: 18 Dec 2008, 17:45
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Location: Bucuresti
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times
Contact:

26 Dec 2008, 14:14

da dar singura problema de la Fraps este faptul ca un film de 6-7 minute ocupa cam 5-6 Gb,si nu cred ca toti isi permit sa consume atata spatiu...dar totusi Fraps este cea mai buna solutie..
User avatar
SkY
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 276
Joined: 04 Jan 2008, 18:15
Detinator Steam: Da
CS Status: DeaGLe PhEnOmEn
Location: Steam/Steam apps/sky.cfg

27 Dec 2008, 10:06

da dar singura problema de la Fraps este faptul ca un film de 6-7 minute ocupa cam 5-6 Gb

sigur nu as ocupa atata loc , chestia asta o stiam ! eu am cerut doar un fel de convertor am auzit pe iRC dar nu am vazut nimic concret pe google ! o sa mai caut :-s ! topicul sa ramana deschis poate cineva stie si o sa posteze o sa anunt eu cand am rezolvat si o sa va arat si ce a iesit !

chiar daca primesc un raspuns va rog nu inchideti topic doar in cazutl in care se deviaza de la subiect sau daca lumea posteaza doar pentru "+1" ! multumesc
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information