Cringe overload - COLO fanbase

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

08 Nov 2017, 17:52

SkeletoN2016 wrote:@aware's Daca aveam 14 ani nu eram frustrat ca tine. Nu ma pun la mintea ta ca esti frustrat.
@Specii. Report pentru off-topic. Daca inveti atatea limbaje normal ca nici tu nu o sa mai sti sa scri =)) daca esti destept in locul tau nu mai a si scrie in acest topic. Va las pe voi sa va certati intre voi frustratilor.
Image
Image
RoyalServer
User avatar
aware's
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1041
Joined: 03 Jan 2015, 16:33
Detinator Steam: Da
SteamID: S
Fond eXtream: 0
Has thanked: 17 times
Been thanked: 8 times

08 Nov 2017, 17:59

Nu ma simt frustrat ( nedreptatit, suparat ), nu mai folosi cuvinte pe care nu le cunosti, mersi, paralizatule. Sa inveti „asemenea” limbaje, tataie, esti prost de puti.

Eu ti-am dat un sfat, acum cat inca mai poti, invata sa scrii corect gramatical!! avem destui hoti. Oricum vad ca ti-am dat startu' si deja ai inceput sa scrii mai corect, bravo.
Specii.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4685
Joined: 16 May 2015, 23:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Plangi dupa ***** ca un transexual
Reputatie: Fost eXtream Mod
Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior : sociopat, Saec.
0.2/3
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

08 Nov 2017, 18:06

SkeletoN2016 wrote:@aware's Daca aveam 14 ani nu eram frustrat ca tine. Nu ma pun la mintea ta ca esti frustrat.
@Specii. Report pentru off-topic. Daca inveti atatea limbaje normal ca nici tu nu o sa mai sti sa scri =)) daca esti destept in locul tau nu mai a si scrie in acest topic. Va las pe voi sa va certati intre voi frustratilor.
inseamna ca tu trebuia sa ai ban de cand ai scris prima data aici :kappa:
REGULI GENERALE :
1. Folosiți limba română cât mai corect ( cratimă, virgule, cuvinte întregi - fără prescurtări ), nu folosiți limbaj de chat sau alte combinații de cuvinte cu limba engleză/franceză etc
Image
User avatar
eMeKa.eXe
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 717
Joined: 12 Jan 2016, 03:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: SkeletoN2016
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

08 Nov 2017, 18:07

Image
Last edited by A k c 3 n 7 on 08 Nov 2017, 18:10, edited 3 times in total.
Reason: ban o luna, 3/3 avertismente
NEXT LEVEL
Image
Kringe
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 3
Joined: 08 Nov 2017, 18:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

08 Nov 2017, 18:30

@Specii. esti prost rau. Cica la SteamID: Fost Administrator de unde naiba fost Administrator. Tu vorobesti mai taranoiule mai invata si tu corect abcdule. Nu te mai pune pe Anonim ca esti prost.
@aware's tu vezi ca maine ai scoala mai treci la culcare.
@ A k c 3 n 7 esti frustrat si tu pe ce motiv am luat ban o luna? din cauza ca am spus la astia sunt frustrati si asa o sa ramana toata viata este adevarul si daca erai destept nu te bagai vad ca inca esti capatanos. Se vede ca te doare inima si suferi pentru ei inteleg. Comunitatea are ce mai buna Jandarmerie 24/7, meriti grad General =))
Last edited by A k c 3 n 7 on 08 Nov 2017, 18:32, edited 1 time in total.
Reason: pentru ca esti anagramat rau
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

08 Nov 2017, 18:36

Kringe wrote:@Specii. esti prost rau. Cica la SteamID: Fost Administrator de unde naiba fost Administrator. Tu vorobesti mai taranoiule mai invata si tu corect abcdule. Nu te mai pune pe Anonim ca esti prost.
@aware's tu vezi ca maine ai scoala mai treci la culcare.
@ A k c 3 n 7 esti frustrat si tu pe ce motiv am luat ban o luna? din cauza ca am spus la astia sunt frustrati si asa o sa ramana toata viata este adevarul si daca erai destept nu te bagai vad ca inca esti capatanos. Se vede ca te doare inima si suferi pentru ei inteleg. Comunitatea are ce mai buna Jandarmerie 24/7, meriti grad General =))
Ba dupa ce mori, cumpar niste flori ma pis pe ele si le plasez la capataiul de mormant! :doge:

Fan Calinacho, mi se rupe de COLO.
Image
Kringe
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 3
Joined: 08 Nov 2017, 18:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

08 Nov 2017, 18:39

Lord Kalu wrote:
Kringe wrote:@Specii. esti prost rau. Cica la SteamID: Fost Administrator de unde naiba fost Administrator. Tu vorobesti mai taranoiule mai invata si tu corect abcdule. Nu te mai pune pe Anonim ca esti prost.
@aware's tu vezi ca maine ai scoala mai treci la culcare.
@ A k c 3 n 7 esti frustrat si tu pe ce motiv am luat ban o luna? din cauza ca am spus la astia sunt frustrati si asa o sa ramana toata viata este adevarul si daca erai destept nu te bagai vad ca inca esti capatanos. Se vede ca te doare inima si suferi pentru ei inteleg. Comunitatea are ce mai buna Jandarmerie 24/7, meriti grad General =))
Ba dupa ce mori, cumpar niste flori ma pis pe ele si le plasez la capataiul de mormant! :doge:

Fan Calinacho, mi se rupe de COLO.
Sper sa ti se intample tie ce ai spus acum =)) pacat dati delet, la viata off :omfg:
Specii.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4685
Joined: 16 May 2015, 23:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Plangi dupa ***** ca un transexual
Reputatie: Fost eXtream Mod
Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior : sociopat, Saec.
0.2/3
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

08 Nov 2017, 18:40

Kringe wrote:
Lord Kalu wrote:
Kringe wrote:@Specii. esti prost rau. Cica la SteamID: Fost Administrator de unde naiba fost Administrator. Tu vorobesti mai taranoiule mai invata si tu corect abcdule. Nu te mai pune pe Anonim ca esti prost.
@aware's tu vezi ca maine ai scoala mai treci la culcare.
@ A k c 3 n 7 esti frustrat si tu pe ce motiv am luat ban o luna? din cauza ca am spus la astia sunt frustrati si asa o sa ramana toata viata este adevarul si daca erai destept nu te bagai vad ca inca esti capatanos. Se vede ca te doare inima si suferi pentru ei inteleg. Comunitatea are ce mai buna Jandarmerie 24/7, meriti grad General =))
Ba dupa ce mori, cumpar niste flori ma pis pe ele si le plasez la capataiul de mormant! :doge:

Fan Calinacho, mi se rupe de COLO.
Sper sa ti se intample tie ce ai spus acum =)) pacat dati delet, la viata off :omfg:
Cred ca tu ai luat destroy la viata :kappa: :kappa:
Image
User avatar
A k c 3 n 7
Super moderator
Super moderator
Posts: 5138
Joined: 25 Aug 2014, 21:31
Detinator Steam: Da
CS Status: who dares wins
SteamID: Jandarmeria
Reputatie: Super moderator
Moderatorul anului 2023
Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Fost eXtream Mod
Fost Intermediar
Nume anterior: Sorinel
Fond eXtream: 0
Location: Unknown
Discord: remusakcent
Has thanked: 4 times
Been thanked: 46 times

08 Nov 2017, 18:41

off topic prea mult din cauza anagramatului, TC
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information