Cristiano Ronaldo - Testat La Limită

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Este Cristiano Ronaldo cel mai bun jucator din lume ?

Da.
17
46%
Nu.
20
54%
 
Total votes: 37
User avatar
BANDIT
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1952
Joined: 29 Dec 2009, 23:39
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (5 luni)
Has thanked: 79 times
Been thanked: 109 times

09 Jan 2012, 11:45

Ce tot comentati? Eu ma uit in fiecare zi la meci-uri de alu-i Messi si alu Ronaldo.
Messi in fiecare meci inscrie 1-2 goluri, asta sa vazut la Real Madrid - Barcelona (1-3)
CR7 , se duce cu bicicleta in careu si adio minge. Ieri a avut meci RMA - Granada si in ultimu minut abia a putut sa inscrie CR7
Nu stiu ce vorbiti, benzema este dupa messi al 2.
CR7 e popular din reclame ( din care ia bani ) , filmulete pe youtube si dastea.
Asa ziceam si eu la inceput.. CR7 cel mai bun, dar dupa ce m-am uitat la RMA-Barcelona m-am convins :*.


Dau bani PayPal pentru bani Paysafe/Skrill.
RoyalServer
User avatar
BRANDY #1
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3907
Joined: 24 Dec 2008, 08:32
Detinator Steam: Da
CS Status: lucky-competitions.com
Reputatie: Fost moderator
Location: Leicester, UK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 132 times

09 Jan 2012, 11:56

JkERT wrote:Messi e cel mai bun :) nu face ronaldo ce face messi cu mingea.
Nu zic, are si Ronaldo super calitati, mai ales fizice, dar tot Messi...

@ z3u!s: de unde stii asta? l-ai vazut pe Messi la alta echipa in afara de Barcelona de faci aceasta afirmatie?
In plus uitativa si la atitudinea lui Messi...
Campionatul Mondial. Messi schimbat la pauza aproape de fiecare data in nationala Argentinei, iar Ronaldo capitan si integralist in fiecare meci al Portugaliei, unde facea tot jocul. Voi nici nu stiti sa comparati niste jucatori, dar ce sa ceri de la niste copii...

Credeti ca Messi al vostru n-a primit oferte mai bune de la alte cluburi (in special de la arabi) ? De ce n-o vrea sa plece ? Daca nu ar fi Xavi si Iniesta cu pasele... vai vai
Mergem înainte, că înainte era mai bine!
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

09 Jan 2012, 12:00

Cristiano Ronaldo nu e cel mai bun jucator din lume din cauza ca e prea arogant la goluri si nu-i lasa si pe alti jucatori din echipa sa sa dea si ei goluri in poarta :P,dar e si egoist daca va uitati mai atent la el :P
User avatar
zeus4s
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2621
Joined: 02 May 2010, 08:54
Detinator Steam: Da
CS Status: I'm back.
Reputatie: Ban 3 luni
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: New York
Has thanked: 4 times
Been thanked: 300 times
Contact:

09 Jan 2012, 12:03

JkERT wrote:Messi e cel mai bun :) nu face ronaldo ce face messi cu mingea.
Nu zic, are si Ronaldo super calitati, mai ales fizice, dar tot Messi...

@ z3u!s: de unde stii asta? l-ai vazut pe Messi la alta echipa in afara de Barcelona de faci aceasta afirmatie?
In plus uitativa si la atitudinea lui Messi...

Barca- Espanyol 1-1

Messi nu face nimic la nationala.De ce?Pentru ca nu ii are pe Xavi si Iniesta langa el.
CR7 e capitan la nationala , marcheaza , este activ .
User avatar
a`Danutz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 403
Joined: 16 Dec 2010, 21:34
Detinator Steam: Nu
CS Status: u mad bro?
Has thanked: 23 times
Been thanked: 24 times

09 Jan 2012, 12:05

BraNNNN-Dy wrote:
JkERT wrote:Messi e cel mai bun :) nu face ronaldo ce face messi cu mingea.
Nu zic, are si Ronaldo super calitati, mai ales fizice, dar tot Messi...

@ z3u!s: de unde stii asta? l-ai vazut pe Messi la alta echipa in afara de Barcelona de faci aceasta afirmatie?
In plus uitativa si la atitudinea lui Messi...
Campionatul Mondial. Messi schimbat la pauza aproape de fiecare data in nationala Argentinei, iar Ronaldo capitan si integralist in fiecare meci al Portugaliei, unde facea tot jocul. Voi nici nu stiti sa comparati niste jucatori, dar ce sa ceri de la niste copii...

Credeti ca Messi al vostru n-a primit oferte mai bune de la alte cluburi (in special de la arabi) ? De ce n-o vrea sa plece ? Daca nu ar fi Xavi si Iniesta cu pasele... vai vai
De ce sa plece ma bot cand la Barcelona castiga tot? Ca la alte echipe nu exista Xavi si Iniesta? Nu exista, dar asta e treaba mijlocasilor, sa dea pase de gol dar eu cred ca voi ori sunteti pr0sti, ori pr0sti ca nu vedeti cand Messi da niste pase de gol de va cade fata.

Last edited by Mafios_X on 09 Jan 2012, 15:16, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit un avertisment pentru atac la persoana.
Image
User avatar
zeus4s
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2621
Joined: 02 May 2010, 08:54
Detinator Steam: Da
CS Status: I'm back.
Reputatie: Ban 3 luni
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: New York
Has thanked: 4 times
Been thanked: 300 times
Contact:

09 Jan 2012, 12:09

a`danutz : campionatul se castiga cu echipe mici. ;)

@nu trebuie sa injuri ca nu esti pe câmp.
User avatar
aNNakin
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10464
Joined: 17 Dec 2007, 21:42
Detinator Steam: Da
CS Status: a iubi - necesar si suficient
Detinator server CS: romania.cs16.ro
SteamID: anakin_cstrike16
Reputatie: Membru Club eXtreamCS
Fost Contribuitor
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Lider Echipa eXtreamCS
Fost Administrator
Location: di.fm
Has thanked: 230 times
Been thanked: 787 times
Contact:

09 Jan 2012, 12:23

djchameleon wrote:
csovidiu wrote:parearea mea ca e mai bun cristiano ronaldo:)
Parerea ta e proasta:))
Daca era mai bun era nr 1 el.
si daca parerea ta e defapt proasta? :) lasand la o parte premiile lui mesii....amandoi sunt buni, nu-i mai comparati...fiecare are punctele lor forte...ronaldo cu tricks, dribl, fk...messi are sprintul foarte mare de pe loc;

ps: aduceti-va aminte de vremurile pe cand ronaldo era la man utd, nimeni nu vorbea de messi...acu` ca e la moda gata ati schimbat-o
am vazut video-ul acu ceva vreme de pe filelist, e super
dejoc
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1783
Joined: 04 Mar 2010, 23:08
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 120 times
Been thanked: 101 times

09 Jan 2012, 12:25

a`Danutz wrote:
Funk wrote:Cand face Ronaldo ce face Messi in El Clasico sa vorbiti ma, la 3 - 1 sezonu asta ii tremurau picioarele
E clar daca judeci un jucator doar dupa un sigur meci :)). Din pacate, nu mai exista fotbalistii de acum 4-5 ani, mie cel putin mi s-au parut mult mai buni Henry, Zidane, Beckham, Ronaldo (cel ratras), Del Piero, Totti, Roberto Carlos, Nedved, etc.. decat generatia actuala, deoarece dovedeau ca sunt buni si la nationala, si la orice echipa de club care jucau. Cand vezi ca ultimile 3 sau 4 baloane de aur s-au impartit in 2 jucatori si ca anul asta e la fel, e clar, oricum messi la echipa de club n-ai ce sa-i reprosezi, si e numai decizia lui daca ramane la Barcelona sau nu, oricum daca ar fi sa schimbe 3 echipe in cariera asta, se duce de rapa ca fotbalist, se vede destul de bine ce face la nationala, e egal cu 0, macar ronaldo a jucat o finala de CE2004, si a jucat-o destul de bine
User avatar
BRANDY #1
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3907
Joined: 24 Dec 2008, 08:32
Detinator Steam: Da
CS Status: lucky-competitions.com
Reputatie: Fost moderator
Location: Leicester, UK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 132 times

09 Jan 2012, 12:28

dejoc wrote:
a`Danutz wrote:
Funk wrote:Cand face Ronaldo ce face Messi in El Clasico sa vorbiti ma, la 3 - 1 sezonu asta ii tremurau picioarele
E clar daca judeci un jucator doar dupa un sigur meci :)). Din pacate, nu mai exista fotbalistii de acum 4-5 ani, mie cel putin mi s-au parut mult mai buni Henry, Zidane, Beckham, Ronaldo (cel ratras), Del Piero, Totti, Roberto Carlos, Nedved, etc.. decat generatia actuala, deoarece dovedeau ca sunt buni si la nationala, si la orice echipa de club care jucau. Cand vezi ca ultimile 3 sau 4 baloane de aur s-au impartit in 2 jucatori si ca anul asta e la fel, e clar, oricum messi la echipa de club n-ai ce sa-i reprosezi, si e numai decizia lui daca ramane la Barcelona sau nu, oricum daca ar fi sa schimbe 3 echipe in cariera asta, se duce de rapa ca fotbalist, se vede destul de bine ce face la nationala, e egal cu 0, macar ronaldo a jucat o finala de CE2004, si a jucat-o destul de bine
Pe langa jucatorii enumerati de tine... ce zici de Raul care marcheaza ca nebunu' la Schalke si mai are si vreo 35 ani daca nu ma insel :))
Mergem înainte, că înainte era mai bine!
User avatar
Edi.
eXtream Mod
eXtream Mod
Posts: 5391
Joined: 08 Jul 2009, 08:38
Detinator Steam: Da
SteamID: Hozzakwaz
Reputatie: Nume anterior: Eddy ;X
eXtream Mod
Fost Intermediar
Location: Botoşani / Iaşi
Has thanked: 109 times
Been thanked: 247 times
Contact:

09 Jan 2012, 12:30

Pentru mine cel mai bun e Cristiano Ronaldo ! Si nu dupa cum joaca, ci dupa povestea vietii lui, cum a ajus sa fie cea ce este acum !
Image
User avatar
dragonashu.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 959
Joined: 11 Dec 2011, 20:04
Detinator Steam: Nu
CS Status: Sunt un titan man, celebru pe oriunde.
Location: CT.94.FUG
Has thanked: 94 times
Been thanked: 97 times

09 Jan 2012, 12:35

"Nu se poate face comparatie intre ce-i doi, e ca si cum ai face comparatie intre un Ferrari si un Porsche.Este imposibil de comparat".
dejoc
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1783
Joined: 04 Mar 2010, 23:08
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 120 times
Been thanked: 101 times

09 Jan 2012, 12:41

BraNNNN-Dy wrote:Pe langa jucatorii enumerati de tine... ce zici de Raul care marcheaza ca nebunu' la Schalke si mai are si vreo 35 ani daca nu ma insel :))
Stiam eu ca mi-a scapat ceva
dragonashu. wrote:intre ce-i doi
Da, stiu, nu se poate face comparatie intre ce-i doi
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot] and 419 guests