Cum sa te aperi ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
otomanu32
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1182
Joined: 22 Aug 2011, 10:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 2 luni
Location: Rotterdam
Has thanked: 129 times
Been thanked: 73 times

15 Aug 2012, 11:24

TheBestKiller wrote:
IonuTz1338 wrote:Ba frate macar un spray paralizant sa ai la tine sau un briceag ceva astea sunt importante :


APP de unde iau si eu un spray paralizant ?
hai ca esti culme :-j ...
te duci la o petrecere cu m4a1 ce zici :))
si cand te intreaba cineva spui
"e de fite ma" =))
vezi daca ala e spart in basini / fite a mancat bataie
Sincer nimeni nu s-ar fii luat de el daca el nu a facut nimic :-j
esti sigur? da daca cei ce l-au batut sunt drogati ?
RoyalServer 2
JACOBS ~
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 737
Joined: 24 Jul 2011, 12:01
Detinator Steam: Da
Has thanked: 110 times
Been thanked: 104 times

15 Aug 2012, 11:26

ALEXANNDRU wrote:
JACOBS ~ wrote:Daca stam de vorba asa , in locu lui as lua 10 baieti cu mine si ia-si omora in picioare ,le-as face ce mi-au facut ei mie dar mai rau , sa nu se mai scoale de jos .

Daca 'smardoi' aia au 18 sau peste 18 ani , sa se duca la politie si la iml sa-si ia certificatu ca a fost batut si are rani si sa depuna o plangere si tii vad pe 'smardoi' aia cu dosar penal si omor acasa de la parinti .
=)))) Stai cuminte ca eu cu unchimiu am luat doar amenda administrativa 600 lei si am contestat`o , numai visa la dosare penale , legea se face pe strada te-au batut cand erai singur , ii prinzi cand sunt ei singuri si ii bagi in spital.
Se vede ca esti din alta galaxie
Eu am o prietena care are o vecina handicapata din orice punct de vedere . Tot se cearta ca ii vine ei aburi de la hota in curte si alea alea . Si cand a prinso pe fata aia cu inca o sora de a ei le-a batut cu coada de la lopata pana le-a invinetit . Sa dus frumos la IML , si-a luat certificatu si a depus plangere la politie si ia facut lu mamaie dosar penal :)

@Si tu esti minor , nu are cum sa-ti faca dosar penal :-j
Last edited by JACOBS ~ on 15 Aug 2012, 11:27, edited 1 time in total.
User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

15 Aug 2012, 11:27

ALEXANNDRU wrote:
JACOBS ~ wrote:Daca stam de vorba asa , in locu lui as lua 10 baieti cu mine si ia-si omora in picioare ,le-as face ce mi-au facut ei mie dar mai rau , sa nu se mai scoale de jos .

Daca 'smardoi' aia au 18 sau peste 18 ani , sa se duca la politie si la iml sa-si ia certificatu ca a fost batut si are rani si sa depuna o plangere si tii vad pe 'smardoi' aia cu dosar penal si omor acasa de la parinti .
=)))) Stai cuminte ca eu cu unchimiu am luat doar amenda administrativa 600 lei si am contestat`o , numai visa la dosare penale , legea se face pe strada te-au batut cand erai singur , ii prinzi cand sunt ei singuri si ii bagi in spital.
am avut o altercatie cu unu de revelion , am fost cu el la un chef sa imbatat si ma facut de ras pe acolo , dupaia a inceput sa ma ia la p...a , l-am trimis acasa , cand a iesit pe poarta ma injurat iar , am fugit dupa el , i-am pus piedica cand alerga , a cazut , l-am luat la pumni si la picioare, am pus electrosocu pe el sa il zguduie putin , i-am mai dat cativa pumni si dupaia cand sa plec , statea jos cu telefonu in mana si zicea , stai ca vezi tu fraiere , bun am crezut ca a sunat pe cineva ,am sunat si eu 1 tovaras , ala a venit cu in 5 , l-au batut si aia si am plecat sa bem , el era pe jos langa un stalp , misca deci nu avea probleme ,i-am dat sangele la nas si la arcada , si aia i-au dat cateva telescopice pe picioare, a pe 2 ianuarie , vine politia acasa sa ma cheme la politie pentru declarati , omu sa dus si si-a scos certificat medico legal , bun m-am dus la politie , si am tinuto pe a mea , ca nu stiu ce sa intamplat , etc ,gaborii tot incercau sa ma faca sa zic cu faze gen : zi macar de ce l-ai batut ca nu mai conteaza , doar sa stim si noi motivu , si multe altele , imi punea o intrebare de 50 de ori sub alta forma si tot pe a mea o tineam , ma rog pana la urma gaborii l-au sfatuit pe ala sa dea declaratie ca am cazut la pace=)) aa si el ma acuza ca i-am furat un mp4 in ziua aia , si ia zis la gabor sa ii dau bani pe mp4 , i-am dat fix p... si pana la urma , a dat declaratie ca isi retrage plangerea , si am plecat acasa =)) nu tu amenda nu tu nimic :P
User avatar
TheBestKiller
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 509
Joined: 31 Jul 2012, 10:57
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 2 luni
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 42 times
Been thanked: 27 times

15 Aug 2012, 11:29

Frate am fost la 7 petreceri ....si niciodata nu mi sa intamplat faze dastea de prost gust..
cu toate ca am dat si peste drogati si peste manelisti / cocalari etc...
Si am facut atatea glume de prost gust impotriva lor...dar au inteles...
trebuie ala sa fii facut ceva :-j ...
JACOBS ~
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 737
Joined: 24 Jul 2011, 12:01
Detinator Steam: Da
Has thanked: 110 times
Been thanked: 104 times

15 Aug 2012, 11:31

Cum sa-ti dea tie amenda ma sau sa-ti faca dosar penal daca n-ai 18 ani ? :))
Amenda daca era sa-ti dea ii dadea la parinti si din moment dat ce si-a retras plangerea nu avea ce sa iti faca
-Rd-Alexx
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 24
Joined: 13 Aug 2012, 14:47
Detinator Steam: Nu
CS Status: Caut admini la mine pe server dr.renegatii
Detinator server CS: Dr.Renegatii.Ro
SteamID: ----
Has thanked: 1 time
Contact:

15 Aug 2012, 11:32

eu stiam cu ma apram daca gaseam o bata cv DAi TAta in ei ca taranuu :| ce ai vrea sa le faci ...
Cautam admini :D intratii este nou :D
Image
Cautam Admini :D intrati !!! Connect Dr.Renegatii.Ro
Image
Connect Dr.Renegatii.Ro

Bro :[/color] L@uRenTzZyu ;x
Kanthos
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 745
Joined: 19 Dec 2011, 17:14
Detinator Steam: Da
SteamID: rocklife953
Reputatie: Fost moderator
Location: Lisbon
Has thanked: 51 times
Been thanked: 40 times

15 Aug 2012, 11:33

Cea mai buna arma pentru auto aparare este creierul, dar poti invata krav maga si sa-ti antrenezi corpul ca sa ajungi in postura asta si sa castigi.
LinkStrike
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 210
Joined: 04 Apr 2011, 12:36
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: DA
Reputatie: Ban 3 luni
Location: Afganistan :))
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Contact:

15 Aug 2012, 11:40

spune'i sa-si cumpere un pistol ;)
Daca vrei sa ma contactezi da-i add la Y:M polic3.zon3
User avatar
otomanu32
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1182
Joined: 22 Aug 2011, 10:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 2 luni
Location: Rotterdam
Has thanked: 129 times
Been thanked: 73 times

15 Aug 2012, 11:41

LinkStrike wrote:spune'i sa-si cumpere un pistol ;)
nu esti intrat in cs acum... ai gresit chatul
User avatar
david17sm
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1051
Joined: 03 Jul 2011, 13:48
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Satu Mare
Has thanked: 32 times
Been thanked: 136 times
Contact:

15 Aug 2012, 11:53

Cum a zis Kanthos:
Kanthos wrote:Cea mai buna arma pentru auto aparare este creierul
Gandeste si analizeaza situatia. Iti va trebui ceva forta in corp si iti va fi mult mai usor :)


Daca vrea sa practice ceva sport, karate e cel mai bun, dar sa nu se duca la lectii ca asa dureaza mult, daca cunoaste pe cineva care a practicat sau chiar a ajuns departe, sa il invete pe scurt de ce are nevoie.

Sau ar mai fi taekwondo, dar e mai greu.



Daca nu vrea sa invete nimic, un search pe youtube, karate, taekwondo, never back down, Yuri Boyka, Tony Jaa, Bruce Lee, etc. Ai ce invata de la ei.
AcoreX
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1380
Joined: 05 Sep 2007, 11:54
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: vulturas92
Has thanked: 239 times
Been thanked: 123 times

15 Aug 2012, 11:56

Mitzocul wrote:Nu contează ce sport de contact practici, pe stradă iei un par și dăi! Sporturile de contact, nu te vor ajuta pe stradă, mai ales când sunt o gașcă pe tine.
Eu am practicat boxul, dar decât să iau pumni în cap aiurea, m-am lăsat.

Cea mai bună autoapărare este fuga.
Corect, vezi ca vin niste malaci dupa tine iei si fugi.Te duci si te antrenezi zilnic .. alergi 3-4km in continuu pana capeti rezistenta si aia e.Nu te mai prin aia :))
User avatar
ALEXANNDRU
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1722
Joined: 23 Aug 2011, 17:41
Detinator Steam: Da
CS Status: I`M THE KING !
SteamID: a4tech_dnd
Location: Bucuresti
Has thanked: 84 times
Been thanked: 69 times

15 Aug 2012, 12:03

JACOBS ~ wrote:
ALEXANNDRU wrote:
JACOBS ~ wrote:Daca stam de vorba asa , in locu lui as lua 10 baieti cu mine si ia-si omora in picioare ,le-as face ce mi-au facut ei mie dar mai rau , sa nu se mai scoale de jos .

Daca 'smardoi' aia au 18 sau peste 18 ani , sa se duca la politie si la iml sa-si ia certificatu ca a fost batut si are rani si sa depuna o plangere si tii vad pe 'smardoi' aia cu dosar penal si omor acasa de la parinti .
=)))) Stai cuminte ca eu cu unchimiu am luat doar amenda administrativa 600 lei si am contestat`o , numai visa la dosare penale , legea se face pe strada te-au batut cand erai singur , ii prinzi cand sunt ei singuri si ii bagi in spital.
Se vede ca esti din alta galaxie
Eu am o prietena care are o vecina handicapata din orice punct de vedere . Tot se cearta ca ii vine ei aburi de la hota in curte si alea alea . Si cand a prinso pe fata aia cu inca o sora de a ei le-a batut cu coada de la lopata pana le-a invinetit . Sa dus frumos la IML , si-a luat certificatu si a depus plangere la politie si ia facut lu mamaie dosar penal :)

@Si tu esti minor , nu are cum sa-ti faca dosar penal :-j
prietene unchimiu are 24 si am luat amandoi aceeasi amenda + inca 2 tovarasi ca am fost 4 toti aceeasi amenda si numai eu eram minor ;) si noi n am fugit dupa ce l am batut am ramas ca mai veneau nu stiu ce vecini de a lu ala da pana la urma a venit politia :) ala avut maxilaru rupt dinti sparti si arcada sparta si n a mai facut nimeni nici un dosar penal , nu mai vorbii din auzite .
Romanian Dogs Lovers va asteptam pe pagina la discutii despre cel mai bun prieten al vostru.


Y!M: tfe.istrate
Skype: tfe.istrate
Steam: a4tech_dnd
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 421 guests