Cum ar arata lumea fara Romania pe harta.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Ciprian
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 5172
Joined: 10 May 2008, 21:29
Detinator Steam: Da
CS Status: ^^
SteamID: crazycipry
Reputatie: Fost administrator
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Supervizor CS.eXtreamCS.com
Fost Unbanner ZM.eXtreamCS.com
Fost Contribuitor
Nume anterior: crazy.cipry
Location: Baia Mare
Has thanked: 177 times
Been thanked: 405 times

21 Aug 2009, 11:29

Al3s5uL wrote:Asta cu violatul/omoratul se intampla aproape peste tot, nu numai din cauza romanilor. Aici intervine moralitatea fiecaruia, ceea ce difera de la om la om, de la caracter la caracter. Nu cred ca doar romanii violeaza/omoara/disturba linistea publica in Italia, e imposibil asa ceva. Orice om poate face asta.

EDIT: Dar mi se pare normal sa nu dea vina unii pe altii si sa invinovateasca romanii, ne-au vazut mai fraieri si mai slabi. Cand se omoara intre ei fac atata tam-tam? Nu. Dar cum se afla ca un roman a batut un italian, gata, toata media afla.
Ati auzit vreodata la stiri ca un italian a violat o italianca/un italian? Nu. Astia ne f.... cum pot. Habar n-aveti cat se chinuie romanii plecati in strainatate.
RoyalServer
AnDrEi_4_StEaUa
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1364
Joined: 21 Nov 2007, 22:02
Detinator Steam: Da
CS Status: Intru mai rar...
Detinator server CS: PGL.eXtreamCS.com
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times
Contact:

21 Aug 2009, 11:38

Noi romanii suntem de vina, nu Romania
User avatar
Alexandru
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1283
Joined: 09 Sep 2008, 00:41
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu mă vedeţi, nu sunt aici.
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: Al3s5uL
1.3 / 3
Location: Moş Crăciun şi prietenii săi!
Has thanked: 41 times
Been thanked: 89 times

21 Aug 2009, 11:42

Pai da, e o reactie in lant aici. Conducatorii nostri isi fac de cap, de aici, noua nu prea ne vine sa ii respectam si ne purtam cum ne purtam, si de aici rezulta proasta imagine a tarii noastre. Din cauza asta toti isi permit sa ne batjocoreasca.
Va astept personal pe MNX Counter Strike Community, nu veti regreta! Va garantez!

Image
User avatar
aLLinuTz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 342
Joined: 11 Aug 2008, 21:03
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni!
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

21 Aug 2009, 12:13

Pai si ce ai vrea? sa tin gunoiu ala in mana pana gasesc un cos de gunoi ? Ce vrei sa stau sa caut un cos de gunoi in loc sa ma duc la fotbal sau altceva? :-j putin ma intereaza si asa toata lumea arunca , fie ca arunc si eu sau nu tot aia e deci mai taceti :-j
Image
Image
Image
Image
Voi intra mai rar , a inceput vacanta :X

Image
User avatar
Marius
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8294
Joined: 11 Nov 2007, 12:19
Detinator Steam: Da
CS Status: being awesome since 1992
SteamID: kNNwOw
Reputatie: eXtream Mod
Fost administrator
Fost dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Timisoara
Has thanked: 577 times
Been thanked: 680 times

21 Aug 2009, 12:16

aLLinuTz wrote:Pai si ce ai vrea? sa tin gunoiu ala in mana pana gasesc un cos de gunoi ? Ce vrei sa stau sa caut un cos de gunoi in loc sa ma duc la fotbal sau altceva? :-j putin ma intereaza si asa toata lumea arunca , fie ca arunc si eu sau nu tot aia e deci mai taceti :-j
Uite unu....sunt cosuri de gunoi pe toate strazile..bine mint, la mine in oras la mine pe strada nu gasesti un cos de gunoi cum este pe multe altele =))
------> un mindset sanatos pentru eXtream <------
PS: NU sunt intermediar
User avatar
Alexandru
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1283
Joined: 09 Sep 2008, 00:41
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu mă vedeţi, nu sunt aici.
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: Al3s5uL
1.3 / 3
Location: Moş Crăciun şi prietenii săi!
Has thanked: 41 times
Been thanked: 89 times

21 Aug 2009, 12:19

aLLinuTz wrote:Pai si ce ai vrea? sa tin gunoiu ala in mana pana gasesc un cos de gunoi ? Ce vrei sa stau sa caut un cos de gunoi in loc sa ma duc la fotbal sau altceva? :-j putin ma intereaza si asa toata lumea arunca , fie ca arunc si eu sau nu tot aia e deci mai taceti :-j
Pai si in drumul tau spre terenul de fotbal, artificial sau unde te duci sa joci fotbal, nu apare, asa de nicaieri, vreun cos de gunoi? Nu te cred, mai bine nu mai postai.
Va astept personal pe MNX Counter Strike Community, nu veti regreta! Va garantez!

Image
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

21 Aug 2009, 12:42

aLLinuTz wrote:Pai si ce ai vrea? sa tin gunoiu ala in mana pana gasesc un cos de gunoi ? Ce vrei sa stau sa caut un cos de gunoi in loc sa ma duc la fotbal sau altceva? :-j putin ma intereaza si asa toata lumea arunca , fie ca arunc si eu sau nu tot aia e deci mai taceti :-j
unora nu le convine ca tu arunci gunoiul unde nu trebuie, nici tie nu ti-ar conveni sa arunce cineva gunoiul pe terenul de fotbal unde joci tu. :)

Ce ma enerveaza in Romania ca majoritatea se cred "bazati" :-j,dar nu sunt.
Tiganii se cred mai tari ca noi,uite ca nu e asa.
Ce nu as da ca in Romania sa nu se mai asculte manele la maxim in masina,ca sa auda si vecinu de la 4 :|, sa un se mai fure, sa nu mai fie crime/violuri...etc, sa fim si noi ca Spania..unde majoritatea romanilor se duc acolo.
Dar nu o sa fim :-j
Image
Image
Image
User avatar
aNNa
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 569
Joined: 06 Feb 2009, 19:00
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fosta moderatoare
1/3
Nume anterior: BaLLsoFFuRRy =D
Location: Romania, Ialomita
Has thanked: 1 time
Been thanked: 19 times

21 Aug 2009, 12:55

EdWaRd_DeeJay wrote:
aLLinuTz wrote:Pai si ce ai vrea? sa tin gunoiu ala in mana pana gasesc un cos de gunoi ? Ce vrei sa stau sa caut un cos de gunoi in loc sa ma duc la fotbal sau altceva? :-j putin ma intereaza si asa toata lumea arunca , fie ca arunc si eu sau nu tot aia e deci mai taceti :-j
unora nu le convine ca tu arunci gunoiul unde nu trebuie, nici tie nu ti-ar conveni sa arunce cineva gunoiul pe terenul de fotbal unde joci tu. :)

Ce ma enerveaza in Romania ca majoritatea se cred "bazati" :-j,dar nu sunt.
Tiganii se cred mai tari ca noi,uite ca nu e asa.
Ce nu as da ca in Romania sa nu se mai asculte manele la maxim in masina,ca sa auda si vecinu de la 4 :|, sa un se mai fure, sa nu mai fie crime/violuri...etc, sa fim si noi ca Spania..unde majoritatea romanilor se duc acolo.
Dar nu o sa fim :-j
Stai linistit, in toate tarile e asa. Asta e o problema pe plan global, nu national, aici nu doar romanii/romii sunt vinovati. Toata lumea, din toate tarile, toate natiile.
Si oricum, nu toti romii se cred smecheri sau mai stiu eu ce. In generala aveam in clasa un rom, care a terminat cu media 9 si ceva, a terminat si liceul, a dat la facultate si si-a luat un loc de munca cat de cat bun. Deci se poate, dar nu vrem !

[offtopic] Ati vazut ca se poate dezbate o problema fara cearta / cuvinte vulgare ? ( cu exceptia lui alinutz care a scos la iveala taranul din el ).
*[Bursucul]*
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 137
Joined: 20 Aug 2009, 16:17
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

21 Aug 2009, 13:33

Bucuresti sux, Romania sux, tot din Romania sux.
O fi mai bine fara Romania pe harta.
Noi nick-uri pentru Romania:
Rromania
Bucaresti
etc etc. :D>-
Last edited by aNNa on 21 Aug 2009, 13:36, edited 1 time in total.
Reason: probabil ai stat toata viata ta incuiat in casa, daca zici ca tot din Romania sux.
User avatar
Alexandru
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1283
Joined: 09 Sep 2008, 00:41
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu mă vedeţi, nu sunt aici.
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: Al3s5uL
1.3 / 3
Location: Moş Crăciun şi prietenii săi!
Has thanked: 41 times
Been thanked: 89 times

21 Aug 2009, 13:38

Dezbateri de genul se pot purta mai des daca am avea si cu cine, de fapt, astea cred ca isi au locul pe eXtreamPortal.
BaLLsoFFuRRy =D wrote:In generala aveam in clasa un rom, care a terminat cu media 9 si ceva, a terminat si liceul, a dat la facultate si si-a luat un loc de munca cat de cat bun. Deci se poate, dar nu vrem !
Daca toata Romania ar fi asa, nu am mai avea nicio problema grava acum, si nici nu cred ca mai scriam acum in acest topic :)). Am citit mai de mult un subiect la limba romana oral, nu mai stiu de cine era scris, si zicea ceva de genul, ca cei din Est sunt mai harnici, pasnici, silitori, ambitiosi, bla bla bla, in schimb cei din Vest sunt mai lenesi, dusmanosi, rautaciosi, si altele de genul. Scria ca noi, romanii, am fi prinsi la mijloc, de aceea unii pot si altii nu, de aceea exista unele momente de ambitie, altele de "las-o ba ca merge asa". In fine, nu stiu cat de adevarata e faza asta sau cat de mult a influentat ca sa ajunga Romania de astazi asa cum este.


@*[Bursucul]*, degeaba porti semnatura aia daca nu te uiti la tine...
Va astept personal pe MNX Counter Strike Community, nu veti regreta! Va garantez!

Image
User avatar
CrimsonSky
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 296
Joined: 04 May 2008, 04:38
Detinator Steam: Da
Location: Bucuresti
Has thanked: 96 times
Been thanked: 10 times

21 Aug 2009, 14:17

aLLinuTz wrote:Pai si ce ai vrea? sa tin gunoiu ala in mana pana gasesc un cos de gunoi ? Ce vrei sa stau sa caut un cos de gunoi in loc sa ma duc la fotbal sau altceva? :-j putin ma intereaza si asa toata lumea arunca , fie ca arunc si eu sau nu tot aia e deci mai taceti :-j
Si daca as afla unde stai si te dadeam cu capul de toate cosurile de gunoi si ramele toaletelor ( spun asta deoarece sunt sigur ca lafel de bine cum nu esti instare sa nimeresti un cos , nici toaleta nu esti instare sau probabil ca faci ca boschetarii in tufis cand te apuca pe afara) ai mai face atat pe desteptul?
(si inainte sa ma faci smecher din spatele monitorului uita-te bine in oglinda)


apropo faina gagica la avatar , visezi demult la ea? trist :(

Oh yeah ... orice tara este frumoasa cand luam in calcul toate partile ei bune si mai putin pe cele rele insa cand cele rele sunt de 10 ori mai mari si 0 lei in buzunar este greu sa ramai optimist :)
Image
Postez doar in stare de ebrietate.
User avatar
aLLinuTz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 342
Joined: 11 Aug 2008, 21:03
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni!
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

21 Aug 2009, 14:25

CrimsonSky wrote:
aLLinuTz wrote:Pai si ce ai vrea? sa tin gunoiu ala in mana pana gasesc un cos de gunoi ? Ce vrei sa stau sa caut un cos de gunoi in loc sa ma duc la fotbal sau altceva? :-j putin ma intereaza si asa toata lumea arunca , fie ca arunc si eu sau nu tot aia e deci mai taceti :-j
Si daca as afla unde stai si te dadeam cu capul de toate cosurile de gunoi si ramele toaletelor ( spun asta deoarece sunt sigur ca lafel de bine cum nu esti instare sa nimeresti un cos , nici toaleta nu esti instare sau probabil ca faci ca boschetarii in tufis cand te apuca pe afara) ai mai face atat pe desteptul?
(si inainte sa ma faci smecher din spatele monitorului uita-te bine in oglinda)


apropo faina gagica la avatar , visezi demult la ea? trist :(

Oh yeah ... orice tara este frumoasa cand luam in calcul toate partile ei bune si mai putin pe cele rele insa cand cele rele sunt de 10 ori mai mari si 0 lei in buzunar este greu sa ramai optimist :)
Gata m`ai facut sa plang cu replica asta :(

Si ai vreo problema pe cine tin eu la avatar? :( O tin si pe mamicuta ta daca vrei :P
Image
Image
Image
Image
Voi intra mai rar , a inceput vacanta :X

Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information