Cum ar arata lumea fara Romania pe harta.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

FABBY^^
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 7
Joined: 18 Aug 2009, 00:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: [FaByaN] Cont restrictionat!

21 Aug 2009, 14:52

aLLinuTz wrote:
CrimsonSky wrote:
aLLinuTz wrote:Pai si ce ai vrea? sa tin gunoiu ala in mana pana gasesc un cos de gunoi ? Ce vrei sa stau sa caut un cos de gunoi in loc sa ma duc la fotbal sau altceva? :-j putin ma intereaza si asa toata lumea arunca , fie ca arunc si eu sau nu tot aia e deci mai taceti :-j
Si daca as afla unde stai si te dadeam cu capul de toate cosurile de gunoi si ramele toaletelor ( spun asta deoarece sunt sigur ca lafel de bine cum nu esti instare sa nimeresti un cos , nici toaleta nu esti instare sau probabil ca faci ca boschetarii in tufis cand te apuca pe afara) ai mai face atat pe desteptul?
(si inainte sa ma faci smecher din spatele monitorului uita-te bine in oglinda)


apropo faina gagica la avatar , visezi demult la ea? trist :(

Oh yeah ... orice tara este frumoasa cand luam in calcul toate partile ei bune si mai putin pe cele rele insa cand cele rele sunt de 10 ori mai mari si 0 lei in buzunar este greu sa ramai optimist :)
Gata m`ai facut sa plang cu replica asta :(

Si ai vreo problema pe cine tin eu la avatar? :( O tin si pe mamicuta ta daca vrei :P
Suferi mult in fata pc-lui , dar gandeste-te putin ca te afli face2face cu crimson , pai daca iti sterge o palma cazi jos :-<
RoyalServer
User avatar
aNNakin
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10464
Joined: 17 Dec 2007, 21:42
Detinator Steam: Da
CS Status: a iubi - necesar si suficient
Detinator server CS: romania.cs16.ro
SteamID: anakin_cstrike16
Reputatie: Membru Club eXtreamCS
Fost Contribuitor
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Lider Echipa eXtreamCS
Fost Administrator
Location: di.fm
Has thanked: 230 times
Been thanked: 787 times
Contact:

22 Aug 2009, 00:19

Ce-ar fi sa nu mai fiti mieji putin si sa nu mai ziceti astea:
- "traim in romania frate, bag .."
- "romania sucks"
- "orice e posibil in romania cwae..."

Viata e ***** si tu esti sufletul ei pereche zicea un hip-hop-ist din Cluj :) nu doar in Romania se intampla ce credem noi, e adevarat in unele cazuri dar ce-ar fi sa vedem si partile bune ca doar aici ne-am nascut si e tara noastra :)
Cea ce e trist e ca nu suntem monstrii, suntem oameni care facem monstruozitati.
User avatar
scorpi
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4355
Joined: 25 May 2008, 09:23
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream mod
Nume anterior: scorpi, shotskat, xqvs
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Bacau
Has thanked: 66 times
Been thanked: 117 times

22 Aug 2009, 12:42

Radu wrote:Stiti ceva? Toata ziua zice-ti ca Romania e pfff,nu stiu cum,nu stiu ce. de ce nu incercati sa faceti ceva in privinta asta? Sa face-ti sa nu mai fie asa cum e.Dar aici nu e vina "Romaniei" ci a romanilor(cine stie,stie ce zic)
Crezi ca 100,200 de baieti de pe forum [sau care vor sa ajute] au vreo sansa contra la o multime de tigani si unii romani ? Never.
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information