Cum sa faci bani cu neobux

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
G3nTleMan
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 504
Joined: 06 Nov 2009, 22:34
Detinator Steam: Da
CS Status: Licente Steam si Origin
Location: Romania
Has thanked: 14 times
Been thanked: 9 times

23 Feb 2012, 21:30

Salut,
Cred ca mojoritatea dintre voi stiti ce este NeoBux.
Daca nu stiti va spun eu.Neobux este un PTC (Unul dintre cele mai sigure ptc-uri)S-a infiintat in 2008

Ce este un site PTC?
Un site PTC,care inseamna platit pe click, te plateste pentru a vedea niste reclame.

Multi dintre voi poate va ganditi(sau v-ati gandit) gata imi fac cont pe un ptc si ma imbogatesc.Nu,nu este asa.
Poate ca unii dintre voi v-ati facut un cont pe un ptc, ati dat cateva zile click-uri si ati vazut ca nu faceti decat cativa centi si gata.Asa am facut si eu acum 2 ani,pentru ca habar aveam ce este acela un site ptc si credeam ca o sa fac bani imediat ,dupa ce am vazut cum sta treaba m-am lasat.
De 30 zile mi-am facut iara cont pe neobux si am inceput sa citesc majoritatea topic-urile facute in categoria Romania de pe forumul neobux.

Poate ca unii va intrebati "Cum nu se castiga bani ca eu am vazut plati de sute/mii de euro"
Exista acele sume dar ca sa ajungi la sute/mii de euro trebuie sa investesti.

Daca vrei sa te bagi pe neobux trebuie sa sti ca daca vrei sa scoti bani trebuie sa investesti sau sa ai mare rabdare.(investitii mici de la 5 dolari.Cat sa va cumparati cativa referali care sa va faca bani si apoi o sa cresteti usor usor)
Poate ca gresesc cand spun ca trebuie sa investesti ca sa faci bani dar din cate am citit eu, asta am vazut.

Ca sa va faceti cont dati click pe Image
Daca nu vreti sa fiti referalul meu (nu va deranjeaza cu nimic acest lucru) puteti intra doar pe neobux.com si sa va faceti cont

Sa va spun mai exact ce trebuie sa faci pe neobux.
Pe fiecare zi ai 4 reclame pentru care primiti ca membru standard $0.001 pe reclama
Pe langa aceste reclama o sa apara altele majoritatea de $0.001 si cateva de 0.005 si 0.010

Eu m-am apucat pe neobux cu gandul sa nu bag nici un ban.
Dateam cu zecile de click-uri pe zi si mi-am facut 60 centi si mi-am luat primii 3 referali,am mai facut niste bani i-am prelungit si mi-am mai luat inca 3.Dar nu scoti cam nimic daca o ti asa, pentru a-ti cumpara acei 3 referali trebuie sa astepti 15-20-30 zile si sa dai cu zecile de click-uri pe zi, asa ca astazi mi-am bagat 5 dolari pe cont si mi-am cumparat 15 referali poate iese ceva.

Ca sa nu stati non stop sa dati refresh la pagina de la neobux va instalati AdAler pe care-l gasiti in josul paginii pe neobux.Dupa ce l-ati instalat intrati la setarile contului si la AdAlert Settings si la New Advertisements Sound va alegeti un sunet dintre acele 8 si
Show Advertisements:
Show Main Balance:
Notifications
sa le aveti yes

Pe scurt ca sa incepeti "afacerea" cu neobux trebuie sa cititi Forumul Neobux.Pentru cei care nu stiu engleza aveti si Romana
Va sugerez sa incepeti cu
❶-TERMENI DE UTILIZARE
★☆★Strategii, analize, observatii★☆★ Cititi toate posturile.Eu le-am citit in 3-4 zile

Spor la click-uri :)>-
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Mail.RU [Bot] and 406 guests