Cum sa invingem sistemu Lucky Balls

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
facebook_publicitate
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 43
Joined: 07 Apr 2015, 15:26
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

10 Apr 2015, 22:41

Probabil ati auzit de jocul lucky balls care este cam la orice agentie de pariuri
unele agentii prezinta si pe site rezultatele la fiecare extragere cum e sky bets
http://sky-bets.ro/rezultate/pariuri-sp ... to/vineri/
am facut un test cu un prieten din alt oras si se extrag aceleasi numere in acelasi timp, au un sistem care este greu de invins
eu ma gandeam daca exista un sistem in care sa introducem numerele din fiecare runda sa gasim care sunt cele mai frecvente numere jucate !
E calculator si nu cred ca are runda cu fiecare numar, da daca vrea, dar daca in acelasi timp sunt jucate in toata tara variante deosebite la unu tot e obligata sa arunce, la publicbet deja sa castigat si la cota maxima !
daca stati si va uitati atent la rezultate majoritatea din primele 6 le da si in urmatoarea runda dar cu cateva deosebiri si schimbari
RoyalServer
Vlad.P
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 165
Joined: 26 Jan 2015, 15:43
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Soon
SteamID: m3zzu
Fond eXtream: 0
Location: Botoşani
Contact:

10 Apr 2015, 23:59

Daca Lucky Balls=Turbo 6/Bingo din ala cu extrageri odata la cateva minute ... pot sa-ti spun sincer ca totul se bazeaza pe calculatorul de la fiecare agentie... Totul e facut logic astfel incat sa ai sansa mai mare de castig doar daca joaca mai multi oameni(peste 10-15) in acelasi timp... Calculatorul va face in asa fel incat sa-ti iasa doar cateva din numerele tale jucate :D
Image
User avatar
Spa^Yma*
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 140
Joined: 29 Mar 2015, 12:27
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

11 Apr 2015, 00:01

Vlad.P wrote:totul se bazeaza pe calculatorul de la fiecare agentie... Totul e facut logic astfel incat sa ai sansa mai mare de castig doar daca joaca mai multi oameni(peste 10-15) in acelasi timp... Calculatorul va face in asa fel incat sa-ti iasa doar cateva din numerele tale jucate :D
┗(-_-)┛┏(-_-)┓┗(-_-)┛┏(-_-)┓┗(-_-)┛┏(-_-)┓┗(-_-)┛┏(-_-)┓┗(-_-)┛┏(-_-)┓┗(-_-)┛┏(-_-)┓
facebook_publicitate
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 43
Joined: 07 Apr 2015, 15:26
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

11 Apr 2015, 00:03

ma eu am facut proba la bingo casapariurilor si sky bets cu cineva din alt oras si se extragea aceleasi numere in acelasi timp, faceti si voi test cu alte agentii daca nu credeti
poate la alte agentii e altfel dar nu prea cred, fiecare runda are numerele ei,poate cu exceptia sa aiba un server foarte sotisficat care sa genereze inainte de runda toate biletele jucate, asta ar fi cateva sute de mii in toata tara si sa calculeze unde sa arunce cel mai tarziu in asa fel incat sa diminueze castigurile imense,oricum nici eu nu am crezut ca se extrag aceleasi numere in acelasi timp in toata tara pana nu am verificat, mai ales la 35/48 ma mir ca nu sunt castiguri zilnice de mii de lei
Last edited by facebook_publicitate on 11 Apr 2015, 00:10, edited 1 time in total.
User avatar
Spa^Yma*
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 140
Joined: 29 Mar 2015, 12:27
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

11 Apr 2015, 00:06

facebook_publicitate wrote:ma eu am facut proba la bingo casapariurilor si sky bets cu cineva din alt oras si se extragea aceleasi numere in acelasi timp, faceti si voi test cu alte agentii daca nu credeti
Stai calm ma, ce ai facut tu?
si eu am facut la sky (luky) in 4 orase, si pla..
┗(-_-)┛┏(-_-)┓┗(-_-)┛┏(-_-)┓┗(-_-)┛┏(-_-)┓┗(-_-)┛┏(-_-)┓┗(-_-)┛┏(-_-)┓┗(-_-)┛┏(-_-)┓
facebook_publicitate
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 43
Joined: 07 Apr 2015, 15:26
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

11 Apr 2015, 00:11

Spa^Yma* wrote:
facebook_publicitate wrote:ma eu am facut proba la bingo casapariurilor si sky bets cu cineva din alt oras si se extragea aceleasi numere in acelasi timp, faceti si voi test cu alte agentii daca nu credeti
Stai calm ma, ce ai facut tu?
si eu am facut la sky (luky) in 4 orase, si pla..
frate eu astazi am sunat pe un prieten din sighet si erau aceleasi numere in acelasi timp , se poate sa fie pe anumite agentii sau judete, chiar azi a fost sefa la casapariurilor si am intrebato si a spus ca sunt aceleasi numere in toata tara din toate agentiile in acelasi timp, esti prost documentat
facebook_publicitate
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 43
Joined: 07 Apr 2015, 15:26
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

11 Apr 2015, 00:53

maygypsiesrestinhell
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 95
Joined: 06 Apr 2015, 19:35
Detinator Steam: Da
CS Status: http://onlinesubtit.ro/ filme subtitrate
Fond eXtream: 0

11 Apr 2015, 06:38

astia care incercati sa va imbogatiti, v-as pune la camp sa munciti toata ziua pentru 500 lei lunar
Vlad.P
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 165
Joined: 26 Jan 2015, 15:43
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Soon
SteamID: m3zzu
Fond eXtream: 0
Location: Botoşani
Contact:

11 Apr 2015, 08:31

maygypsiesrestinhell wrote:astia care incercati sa va imbogatiti, v-as pune la camp sa munciti toata ziua pentru 500 lei lunar
As zice totusi sa pastrezi tema subiectului. Fiecare poate face ce vrea atata timp cat nu-i deranjeaza pe cei din jur,deci,care-i problema ta de unii arunca cu bani pe jocuri de genul /:) Aici chiar te-ai "bagat ca musca in cu*ul calului"... nu vad rostul afirmatiei tale.

ON: Sa zicem ca s-ar juca aceeasi combinatie in toata tara , in acelasi timp... tot n-ai cum sa anticipezi ce numere vor iesi..
Image
maygypsiesrestinhell
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 95
Joined: 06 Apr 2015, 19:35
Detinator Steam: Da
CS Status: http://onlinesubtit.ro/ filme subtitrate
Fond eXtream: 0

11 Apr 2015, 09:27

^ mai bine sa nu fiu on topic decat ca tine tepar, pentru 5 euro sau cat ai luat si sa ma ascund 1 an intreg
Vlad.P
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 165
Joined: 26 Jan 2015, 15:43
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Soon
SteamID: m3zzu
Fond eXtream: 0
Location: Botoşani
Contact:

11 Apr 2015, 09:37

maygypsiesrestinhell wrote:^ mai bine sa nu fiu on topic decat ca tine tepar, pentru 5 euro sau cat ai luat si sa ma ascund 1 an intreg
Din nou o dai in offtopic. Aici nu se vorbea de seriozitate , ci de jocuri de noroc. Unde m-am ascuns un an intreg? Daca am lipsit maxim 5-6 luni(Desi cred ca deja e prea mult spus)... Ca m-am orientat catre altceva asta nu inseamna ca m-am ascuns :* Nu am mai facut oricum niciun trade de atunci decat face2face.

ON: Cred ca la "Lucky Balls" se pierde cel mai des...am jucat foarte des cu un prieten si mai tot timpul am iesit pe minus :-/ cel mai profitabil fiind la Grecia Kino..
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information