Cum pot face bani ? (paypal)

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Mark. xPeria
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3096
Joined: 05 Feb 2011, 17:23
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: bOOm.wero
Has thanked: 251 times
Been thanked: 206 times

14 Sep 2011, 13:10

Stiti vre-un ptc in care nu trebuie sa invistesti si sa ai castigul garantat ?
RoyalServer 2
spelivase?
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 36
Joined: 13 Sep 2011, 10:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times
Contact:

14 Sep 2011, 13:26

bOOm.wero wrote: Toata vara am stat degeaba acuma nu mai vreau.
:-&
User avatar
amE
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1435
Joined: 19 Dec 2009, 16:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: beep.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS ( o luna)
Has thanked: 133 times
Been thanked: 108 times

14 Sep 2011, 14:07

PlayWorldRo wrote:=)) daca nu ai invatat :S vrei si bani cu caruta ;) hai lasate ! ati stat la pc pana va trecut copilaria fratilor ! vati dus la scoala da vati gandit doar la pc ! ce sa spun .. oameni care traiesc numa pe virtual .. nu si pe viata reala :)
de exemplu ! eu cand aveam 13 ani am fost cu tata la munca si am castigat banutzi frumosi :) in constructii la galeti cu ciment tata nu la pc ! na-i tu forta sa ridici tu o galeata de aia ;)) abia tii mouse-ul in mana si vrei banutzi .. mai vad oameni care isi deschid acuma firma hosting ! cred ca castiga miliarde .. da pe pla .. hostingu in romania = 0 profit si multe minusuri
Dute si minte pe cine vrei tu ca pe noi nu cred ca reusesti. Sti ce inseamna ciment ? Nu cred e o diferenta majora intre ce vrei tu sa zici si ciment. In constructii crezi ca sta ala dupa tine sa cari galeata? Se aduce cu betoniera sau cu roaba dar in nici un caz cu galeata. Tu vorbesti de mouse? misto nume, playworldro :-j nume de maniac de PC toata ziua freci .... in fata monitorului in loc sa te duci cu o fata sau cu prieteni. Get a life prietene esti :-j.

ON: PTC ori PTU cele mai bune metode ;) .
User avatar
otomanu32
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1182
Joined: 22 Aug 2011, 10:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 2 luni
Location: Rotterdam
Has thanked: 129 times
Been thanked: 73 times

14 Sep 2011, 14:15

ma spartule ;)) da de unde stii tu ca eu is maniac ? cica iati o viata .. mai rapanule nu vezi ca tu stai si iti pui poze cu fete care nu o sa le pupi tu niciodata ;) si cica eu frec laba :)) =)) hai mai lasate de cs si mai uitate pe geam .. disperatu plii mele

Ame = Nume de gay :))=)) nume de copkil disperat de cs ..
si stii tu ce aia munca rahatule ? voi toti stati si vreti bani spartilor vreti bani asa sa vina in contu paypal .. cred ca nici nu va duceti sa i scoateti ca aveti fatetu plin de cosuri ;)) facut de la nevii pentru cs :-j
Cica am muncit umpic la inceput =))))) tu stii cumva ce e aia munca ? ai carat tu o galeata spartule sa vezi ce grea e ?
doamne va credeti munciti ! ati muncit mouse-ul :=j
apropo si tu ai scris pe google despre ciment si ai vazut acolo ca futi aia care toarna cimentu dintr-o parte in alta si te bagi in seama? aia daca o freci mult poate sa se si strice ;) da ma rog .. eu sa cica sa imi iau o viata :-j
lasa-te de cs mai MUNCITULE
Last edited by otomanu32 on 14 Sep 2011, 14:19, edited 1 time in total.
User avatar
Mark. xPeria
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3096
Joined: 05 Feb 2011, 17:23
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: bOOm.wero
Has thanked: 251 times
Been thanked: 206 times

14 Sep 2011, 14:18

Vai de capu tau ce copil fara viitor esti.

ON: Mersi de raspunsuri.
User avatar
otomanu32
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1182
Joined: 22 Aug 2011, 10:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 2 luni
Location: Rotterdam
Has thanked: 129 times
Been thanked: 73 times

14 Sep 2011, 14:21

ma rapanosule ;)) eu is copil fara viitor ? am note mai mari decat ai avut tu vreodata in toti anii tai de invatamant ;) eu caut de munca pe forum rahatule ? tu vrei 50 de milioane :)))=))) pe ce? pe stat degeaba .. mortule stai si astepti raspuns de parca ar veni cineva la tine sa iti dea 20 de milioane stand in **** .. da ma rog ..bafta :-j [ nu o sa existe ] :) acuma daca iti doreai cu adevarat poate te duceai si tu pe afara sa cauti de munca nu pe forum Extream care deja este o afacere nu mai este o comunitate de cs :) stii dc ? ca LAUR stie de ce a facut comunitatea aceasta :) S-a hotarat sa o foloseasca pentru banutzi ;) te asigur ca el ia vreo 10 milioane (pe putin) numai din reclamele de la google :) daca leati observat :)
User avatar
Mark. xPeria
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3096
Joined: 05 Feb 2011, 17:23
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: bOOm.wero
Has thanked: 251 times
Been thanked: 206 times

14 Sep 2011, 14:24

Tu sigur nu vrei ban ? Ca la ce comportament ai ti-as da permanent. Te-as injura dar mi-e ca iau warn. Te rog iesi din topicurile mele pana nu te dau eu afara. Rahatule ce esti ai grija cum vorbesti.
Last edited by Mark. xPeria on 14 Sep 2011, 14:24, edited 1 time in total.
User avatar
SPLAT
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2407
Joined: 09 Jul 2010, 18:39
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (3 luni)
Locul 2 la Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike)
Location: Constanța
Has thanked: 300 times
Been thanked: 286 times

14 Sep 2011, 14:24

Narcis wrote:
bOOm.wero wrote:Alte metode mai stiti ? Unde m-as putea angaja ? Am aproape 18 ani..
Pe net nu prea o sa faci bani. Eu zic sa astepti pana la 18 ani si sa-ti cauti de munca pe undeva. Ospatar, bucatar, la magazine gen Kaufland, Real, unde se cauta oameni pentru aranjarea marfii in magazin.
Poti lucra in Carrefour sau in Real de pe la varsta de 16-17 ani ..
User avatar
amE
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1435
Joined: 19 Dec 2009, 16:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: beep.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS ( o luna)
Has thanked: 133 times
Been thanked: 108 times

14 Sep 2011, 14:32

PlayWorldRo wrote:ma rapanosule ;)) eu is copil fara viitor ? am note mai mari decat ai avut tu vreodata in toti anii tai de invatamant ;) eu caut de munca pe forum rahatule ? tu vrei 50 de milioane :)))=))) pe ce? pe stat degeaba .. mortule stai si astepti raspuns de parca ar veni cineva la tine sa iti dea 20 de milioane stand in **** .. da ma rog ..bafta :-j [ nu o sa existe ] :) acuma daca iti doreai cu adevarat poate te duceai si tu pe afara sa cauti de munca nu pe forum Extream care deja este o afacere nu mai este o comunitate de cs :) stii dc ? ca LAUR stie de ce a facut comunitatea aceasta :) S-a hotarat sa o foloseasca pentru banutzi ;) te asigur ca el ia vreo 10 milioane (pe putin) numai din reclamele de la google :) daca leati observat :)
Daca te tine **** cu bata langa masa sa scri si sa citesti ca daca nu te ia mama lu proces verbal. Eu macar fac bani din ce pot nu ma laud ca tine pentru ceea ce nu fac. Si ce ... mea ai tu cu L@ur daca a facut extreamcs. Eu am nickul asta de 2-3 ani **** pe cand tu un nume de gamer infocat un gamer care isi freaca .... cand joaca jocuri jet de pe comunitate te bagi in subiecte aiurea se vede ca esti disperat. sa nu dea domnu sa ma vezi vreodata face to face ca te joc in picioare ****.
User avatar
otomanu32
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1182
Joined: 22 Aug 2011, 10:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 2 luni
Location: Rotterdam
Has thanked: 129 times
Been thanked: 73 times

14 Sep 2011, 14:35

bOOm.wero wrote:Tu sigur nu vrei ban ? Ca la ce comportament ai ti-as da permanent. Te-as injura dar mi-e ca iau warn. Te rog iesi din topicurile mele pana nu te dau eu afara. Rahatule ce esti ai grija cum vorbesti.
Ti-am zis ;)) eu sunt rahatu dupa ce ca tu cauti de munca fara sa stii ce e aia :S?
User avatar
otomanu32
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1182
Joined: 22 Aug 2011, 10:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 2 luni
Location: Rotterdam
Has thanked: 129 times
Been thanked: 73 times

14 Sep 2011, 14:37

amE wrote:
PlayWorldRo wrote:ma rapanosule ;)) eu is copil fara viitor ? am note mai mari decat ai avut tu vreodata in toti anii tai de invatamant ;) eu caut de munca pe forum rahatule ? tu vrei 50 de milioane :)))=))) pe ce? pe stat degeaba .. mortule stai si astepti raspuns de parca ar veni cineva la tine sa iti dea 20 de milioane stand in **** .. da ma rog ..bafta :-j [ nu o sa existe ] :) acuma daca iti doreai cu adevarat poate te duceai si tu pe afara sa cauti de munca nu pe forum Extream care deja este o afacere nu mai este o comunitate de cs :) stii dc ? ca LAUR stie de ce a facut comunitatea aceasta :) S-a hotarat sa o foloseasca pentru banutzi ;) te asigur ca el ia vreo 10 milioane (pe putin) numai din reclamele de la google :) daca leati observat :)
Daca te tine **** cu bata langa masa sa scri si sa citesti ca daca nu te ia mama lu proces verbal. Eu macar fac bani din ce pot nu ma laud ca tine pentru ceea ce nu fac. Si ce ... mea ai tu cu L@ur daca a facut extreamcs. Eu am nickul asta de 2-3 ani **** pe cand tu un nume de gamer infocat un gamer care isi freaca .... cand joaca jocuri jet de pe comunitate te bagi in subiecte aiurea se vede ca esti disperat. sa nu dea domnu sa ma vezi vreodata face to face ca te joc in picioare ****.
OO smecherie am mai vazut ! pe net e smechera si bunica :)) =)) de unde stii tu wa ca eu imi fac laba ? sau miai supto ?

intra **** la mine in pc si se uita ca n-am niciun joc ***** ;) ma cunoaste **** ca mio supto de asta :)
User avatar
Mark. xPeria
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3096
Joined: 05 Feb 2011, 17:23
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: bOOm.wero
Has thanked: 251 times
Been thanked: 206 times

14 Sep 2011, 14:38

Bai se vede ca tu dupa cum vorbesti nu ai mai mult de 12 ani asa ca dispari odata din topicurile mele copil distrus de soarta. Va rog cineva sa ii dea ban sau warn ca deja m-au apucat nervii.
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information