Cum să te laşi de ţigări...

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
amE
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1435
Joined: 19 Dec 2009, 16:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: beep.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS ( o luna)
Has thanked: 133 times
Been thanked: 108 times

29 Sep 2011, 06:19

dr_moarte wrote:
amE wrote:Taceti taceti si taceti. Mai alesi pustani de 10-15 ani nu stiti cum e viata in anturaje, in gasti in care nu fumezi / nu bei / nu fac ceva diferit te considera un .... si alte destea sa zic asa. Eu si acu trag dar nu sa fumez 10 tigari pe zi, max. 1 - 2 asta e ma pot lasa dar nu vreau a devenit o rutina mai ales la scoala, una dimineata si una mai trz asta e. dr_moarte: din avatar se intelege ca esti un pustan care zici numa baliverse. Frate eu nu am vazut cand mananci sa fumezi, la o cafea da, dar nu cand mananci. Tuxy nu a zis ca fumeaza cu pretena un singur pachet, poate da si la alti nu sariti voi cu gura frate daca nu stiti cum e viata. Da-ti sfaturi care nu ajuta pe nimeni pentru ca nu stiti cum sta treaba. Cand va vad frate ca va dati scula pe bascula si poate voi .... [sa nu zic mai multe.]
zic numai baliverne? dupa ce mananci nu te rod plamanii? culmea aproape toti fumatorii care ii cunosc li se intampla lafel , am 16 ? da am si? crezi ca daca ai 20 de ani sau cat ai tu sunt un ***** , fratelo eu iti zic ca poate am 16 ani da am facut mai multe de cat ai facut tu la varsta ta , eu fumez de 2 ani mult destul de mult , beau , trag, am mai multi prieteni dozati decat fumatori , frate nu mai te caca pe tine ca ai nu stiu cati ani , sti tu ce mortzi mei am facut eu? astia sunteti ba toti , domne are 16 ce poate sa fi facut astA? am facut multe la astia 16 ani ai mei , am dosar penal , sti ca in ultima luna am facut 4 drumuri cu duba? sti ca am anturaje care trag in fiecare zi? nu sti nimic , asa ca nu mai comenta ca am 16 ani , ca poate am 16 ani da am facut multe cacaturi

Si te crede cineva ca ai tu dosar penal?? Un nou Bercea sau ce esti smecher. Hai frate lasa aerele de buftea si recunoaste ca esti un nimic decat sa stai aici sa minti ca dregi si faci :-j .
Last edited by CryWolf on 29 Sep 2011, 08:28, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit Avertisment pentru offtopic!
RoyalServer
User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

29 Sep 2011, 07:21

amE wrote:
dr_moarte wrote:
amE wrote:Taceti taceti si taceti. Mai alesi pustani de 10-15 ani nu stiti cum e viata in anturaje, in gasti in care nu fumezi / nu bei / nu fac ceva diferit te considera un .... si alte destea sa zic asa. Eu si acu trag dar nu sa fumez 10 tigari pe zi, max. 1 - 2 asta e ma pot lasa dar nu vreau a devenit o rutina mai ales la scoala, una dimineata si una mai trz asta e. dr_moarte: din avatar se intelege ca esti un pustan care zici numa baliverse. Frate eu nu am vazut cand mananci sa fumezi, la o cafea da, dar nu cand mananci. Tuxy nu a zis ca fumeaza cu pretena un singur pachet, poate da si la alti nu sariti voi cu gura frate daca nu stiti cum e viata. Da-ti sfaturi care nu ajuta pe nimeni pentru ca nu stiti cum sta treaba. Cand va vad frate ca va dati scula pe bascula si poate voi .... [sa nu zic mai multe.]
zic numai baliverne? dupa ce mananci nu te rod plamanii? culmea aproape toti fumatorii care ii cunosc li se intampla lafel , am 16 ? da am si? crezi ca daca ai 20 de ani sau cat ai tu sunt un ***** , fratelo eu iti zic ca poate am 16 ani da am facut mai multe de cat ai facut tu la varsta ta , eu fumez de 2 ani mult destul de mult , beau , trag, am mai multi prieteni dozati decat fumatori , frate nu mai te caca pe tine ca ai nu stiu cati ani , sti tu ce mortzi mei am facut eu? astia sunteti ba toti , domne are 16 ce poate sa fi facut astA? am facut multe la astia 16 ani ai mei , am dosar penal , sti ca in ultima luna am facut 4 drumuri cu duba? sti ca am anturaje care trag in fiecare zi? nu sti nimic , asa ca nu mai comenta ca am 16 ani , ca poate am 16 ani da am facut multe cacaturi

Si te crede cineva ca ai tu dosar penal?? Un nou Bercea sau ce esti smecher. Hai frate lasa aerele de buftea si recunoaste ca esti un nimic decat sa stai aici sa minti ca dregi si faci :-j .
pisamas pe rasa ta de cloana lu ash , nu vezi ba cacatule ca esti non stop pe pc , si te certi cu mine , sti ce esti tu ? un nimic de vreo 200kg , care asculta BUG MAFIA si se da jmecher pe extreamcs pe aici
Last edited by CryWolf on 29 Sep 2011, 08:29, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit Avertisment pentru atac la persoana!
User avatar
Stick MRC
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 165
Joined: 29 Sep 2011, 05:32
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc pe Cs.WarsDevils.Com
Detinator server CS: Cs.WarsDevils.Com
SteamID: stick_ad
Reputatie: Ban 3 luni !
Location: Bucuresti
Has thanked: 7 times
Been thanked: 8 times
Contact:

29 Sep 2011, 08:48

ca sa te lasi de tigari fa mult sex :))
gaseste-ti o panarama si dai la bucute zi de zi :))

on: cu bani de tigari cumpra altceva , ia-ti bomboane sa sugi tot timpul...
Citeste regulamentul. Data viitoare iei warn.
User avatar
Eraven
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 137
Joined: 15 Jun 2010, 22:29
Detinator Steam: Da
Location: Alhos Vedros
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times
Contact:

29 Sep 2011, 10:00

Hai sa-ti spun eu o metoda care da roade:
Spargi pusculita (sau contul bancar), si iti cumperi de toti tigari, dupaia faci un foc si le arunci acolo. Cand ai sa vezi ce fel s-au dus banii, n-o sa mai vrei tigari.

Treaba cu ''A doua zi ma trezesc cu tigara in gura'', e o prostie, faci asta pentru ca vrei, daca vrei sa te lasi de ele, te opresti!
Image
Mai mult decat viata, imi iubesc libertatea. Schiller
Ploaia neagra ma stropeste si ma lasa ud. The StormBringer
User avatar
TAVY
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 5889
Joined: 08 Sep 2008, 05:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Dusmaniti-ma toti
Detinator server CS: Nu
SteamID: hnz21
Reputatie: Fost Administrator
Location: Bangkok/Thailanda
Has thanked: 238 times
Been thanked: 316 times
Contact:

29 Sep 2011, 13:08

dr_moarte wrote:
amE wrote:Taceti taceti si taceti. Mai alesi pustani de 10-15 ani nu stiti cum e viata in anturaje, in gasti in care nu fumezi / nu bei / nu fac ceva diferit te considera un .... si alte destea sa zic asa. Eu si acu trag dar nu sa fumez 10 tigari pe zi, max. 1 - 2 asta e ma pot lasa dar nu vreau a devenit o rutina mai ales la scoala, una dimineata si una mai trz asta e. dr_moarte: din avatar se intelege ca esti un pustan care zici numa baliverse. Frate eu nu am vazut cand mananci sa fumezi, la o cafea da, dar nu cand mananci. Tuxy nu a zis ca fumeaza cu pretena un singur pachet, poate da si la alti nu sariti voi cu gura frate daca nu stiti cum e viata. Da-ti sfaturi care nu ajuta pe nimeni pentru ca nu stiti cum sta treaba. Cand va vad frate ca va dati scula pe bascula si poate voi .... [sa nu zic mai multe.]
zic numai baliverne? dupa ce mananci nu te rod plamanii? culmea aproape toti fumatorii care ii cunosc li se intampla lafel , am 16 ? da am si? crezi ca daca ai 20 de ani sau cat ai tu sunt un ***** , fratelo eu iti zic ca poate am 16 ani da am facut mai multe de cat ai facut tu la varsta ta , eu fumez de 2 ani mult destul de mult , beau , trag, am mai multi prieteni dozati decat fumatori , frate nu mai te caca pe tine ca ai nu stiu cati ani , sti tu ce mortzi mei am facut eu? astia sunteti ba toti , domne are 16 ce poate sa fi facut astA? am facut multe la astia 16 ani ai mei , am dosar penal , sti ca in ultima luna am facut 4 drumuri cu duba? sti ca am anturaje care trag in fiecare zi? nu sti nimic , asa ca nu mai comenta ca am 16 ani , ca poate am 16 ani da am facut multe cacaturi
si mai crezi ca daca mai stau pe forumuri sunt nu stiu ce copil tocilar numa cu cs in cap si mai stiu eu ce? stai chill frate
tare rau ma indoiesc ca ai facut asa multe :) din cate observ tu te lauzi ca fumezi acum si cu nu stiu cate posturi mai sus iti pare rau ca fumezi .


@ evita anturaju celor care fumeaza
lotto_parazitu - ID public si NU sunt intermediar
am iesit la pensie
User avatar
Remu5
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 56
Joined: 11 Jul 2011, 23:09
Detinator Steam: Da
CS Status: AFK
SteamID: with_gfc
Location: Baia Mare
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

29 Sep 2011, 14:00

Daca te gandesti bine,te poti lasa.Faza e ca nu vrei sa te lasi,nu ca nu poti :)
Image
exx
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 168
Joined: 07 Sep 2011, 18:14
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 12 times
Been thanked: 6 times
Contact:

29 Sep 2011, 14:21

dr_moarte wrote:
amE wrote:
dr_moarte wrote:
zic numai baliverne? dupa ce mananci nu te rod plamanii? culmea aproape toti fumatorii care ii cunosc li se intampla lafel , am 16 ? da am si? crezi ca daca ai 20 de ani sau cat ai tu sunt un ***** , fratelo eu iti zic ca poate am 16 ani da am facut mai multe de cat ai facut tu la varsta ta , eu fumez de 2 ani mult destul de mult , beau , trag, am mai multi prieteni dozati decat fumatori , frate nu mai te caca pe tine ca ai nu stiu cati ani , sti tu ce mortzi mei am facut eu? astia sunteti ba toti , domne are 16 ce poate sa fi facut astA? am facut multe la astia 16 ani ai mei , am dosar penal , sti ca in ultima luna am facut 4 drumuri cu duba? sti ca am anturaje care trag in fiecare zi? nu sti nimic , asa ca nu mai comenta ca am 16 ani , ca poate am 16 ani da am facut multe cacaturi

Si te crede cineva ca ai tu dosar penal?? Un nou Bercea sau ce esti smecher. Hai frate lasa aerele de buftea si recunoaste ca esti un nimic decat sa stai aici sa minti ca dregi si faci :-j .
pisamas pe rasa ta de cloana lu ash , nu vezi ba cacatule ca esti non stop pe pc , si te certi cu mine , sti ce esti tu ? un nimic de vreo 200kg , care asculta BUG MAFIA si se da jmecher pe extreamcs pe aici
Mai bine taci ... daca iti da amE o palma la cate kg zici tu ca are nu mai stii nici ce tigari ai fumat ieri :| Tu esti un fel de zeuss ala sau ce nick avea de statea toata ziua pe icstrim comenta la toata lumea , zicea ca iese seara in club-uri cu fete :-j
Sper sa iti dai seama ca unu care e mai mare cu care e mai mare ca tine cu 4 ani si la cum arati tu | 8-| te poate baga in spital foarte usor ;))


SEX 24/7 si vei uita de tigari :))
Image
spelivase?
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 36
Joined: 13 Sep 2011, 10:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times
Contact:

29 Sep 2011, 14:42

Eu am un an de cand fumez,fumez foarte putin cam 6-7 tigari pe zi,faza cu anturajul asa e , conteaza foarte mult.
User avatar
vespira
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 937
Joined: 21 Apr 2011, 17:10
Detinator Steam: Da
CS Status: retired
SteamID: veron2k
Location: beyond infinity
Has thanked: 181 times
Been thanked: 86 times

29 Sep 2011, 16:29

din banii de tigari,cumpara-ti snacksuri ,ca atunci cand simti nevoia sa fumezi,sa mananci :) .

sau,de ce nu plasture ? ai incercat sa fumezi cand ai plasturele pus ? si daca da,niciun rezultat ? =))
exx
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 168
Joined: 07 Sep 2011, 18:14
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 12 times
Been thanked: 6 times
Contact:

29 Sep 2011, 16:35

vespira wrote:din banii de tigari,cumpara-ti snacksuri ,ca atunci cand simti nevoia sa fumezi,sa mananci :) .

sau,de ce nu plasture ? ai incercat sa fumezi cand ai plasturele pus ? si daca da,niciun rezultat ? =))
asa fac eu :)
Image
User avatar
vespira
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 937
Joined: 21 Apr 2011, 17:10
Detinator Steam: Da
CS Status: retired
SteamID: veron2k
Location: beyond infinity
Has thanked: 181 times
Been thanked: 86 times

29 Sep 2011, 16:39

dr_moarte wrote:
zic numai baliverne? dupa ce mananci nu te rod plamanii? culmea aproape toti fumatorii care ii cunosc li se intampla lafel , am 16 ? da am si? crezi ca daca ai 20 de ani sau cat ai tu sunt un ***** , fratelo eu iti zic ca poate am 16 ani da am facut mai multe de cat ai facut tu la varsta ta , eu fumez de 2 ani mult destul de mult , beau , trag, am mai multi prieteni dozati decat fumatori , frate nu mai te caca pe tine ca ai nu stiu cati ani , sti tu ce mortzi mei am facut eu? astia sunteti ba toti , domne are 16 ce poate sa fi facut astA? am facut multe la astia 16 ani ai mei , am dosar penal , sti ca in ultima luna am facut 4 drumuri cu duba? sti ca am anturaje care trag in fiecare zi? nu sti nimic , asa ca nu mai comenta ca am 16 ani , ca poate am 16 ani da am facut multe cacaturi
si mai crezi ca daca mai stau pe forumuri sunt nu stiu ce copil tocilar numa cu cs in cap si mai stiu eu ce? stai chill frate
si tu te lauzi cu cat de parsiv esti ma ? vai de copilaria si de adolescenta ta de -scapat in cap- ce esti.
User avatar
Catgroove
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1982
Joined: 09 Aug 2009, 16:17
Detinator Steam: Nu
CS Status: Working
Detinator server CS: nu
SteamID: nu am
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost contribuitor
Utilizator anterior : twinkie
Location: Bucuresti
Has thanked: 70 times
Been thanked: 56 times
Contact:

29 Sep 2011, 18:18

Ce ma amuza e ca 50% din cei care au postat in topicul asta nu au peste 14 ani.
Contact at [email protected]
Daca ati trimis mesaj privat pe contul celalalt, retrimiteti aici pentru a va raspunde. Mi-am recuperat vechiul cont.
Inactiv pe forum - puteti intra in legatura cu mine mai rapid prin mail.

Code: Select all

"Daca ai culoare înseamnă ca ești mai presus decat un utilizator. Culoare e un fel de "răsplată" datorită "plații" pe care ai efectuat-o.
Unii nu realizează că dacă ai culoare înseamnă ca ești smecher." -- by Alexey
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Petal [Bot], Semrush [Bot] and 399 guests