Daca te duci la sala, slabesti ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

REMIX ♫♥ !

21 Jul 2010, 23:27

sunteti batuti in cap clar :|
RoyalServer 2
User avatar
scorpi
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4355
Joined: 25 May 2008, 09:23
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream mod
Nume anterior: scorpi, shotskat, xqvs
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Bacau
Has thanked: 66 times
Been thanked: 117 times

22 Jul 2010, 09:13

REMIX ♫♥ ! wrote:sunteti batuti in cap clar :|
Nu prea cred... eu am folosit ce am zis mai sus si arat foarte bine :)
@ Brice - la 13 ani nu ai cum sa ti se vada muschii la abdomen pentru ca nu sunt definiti .. doar se simt ca la majoritatea. Fa cardio.
Image
User avatar
trykA
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1158
Joined: 24 Feb 2008, 21:23
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Has thanked: 58 times
Been thanked: 48 times

22 Jul 2010, 09:22

REMIX ♫♥ ! wrote:sunteti batuti in cap clar :|
iar a venit asta cu teoriile lui de EinsTeIn , ba omule , toata lumea zice acelasi lucru , numai tu zici ca nu-i asa,dute mai bine si culcate
PopaGABRiEL
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1739
Joined: 06 Aug 2008, 22:43
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost moderator
Location: Mioveni
Has thanked: 63 times
Been thanked: 65 times

22 Jul 2010, 10:37

Brice - la 13 ani nu ai cum sa ti se vada muschii la abdomen pentru ca nu sunt definiti .. doar se simt ca la majoritatea. Fa cardio.

Nu am zis ca vreau sa se vada, dar nici asa o burta....pana mea in rest nu sunt gras, ce ziceti de asta? Pana la ora asta nu am mancat nimic, sa incep cu legume?
REMIX ♫♥ !

22 Jul 2010, 11:28

trykA wrote:
REMIX ♫♥ ! wrote:sunteti batuti in cap clar :|
iar a venit asta cu teoriile lui de EinsTeIn , ba omule , toata lumea zice acelasi lucru , numai tu zici ca nu-i asa,dute mai bine si culcate
ba *** ca iti pun tot neamu pe presa si fac picioare cu ei mai daten **** de copil .
sunteti asa de prosti incat nu vreti sa intelegeti ratatilor ca : MUSCHIUL ESTE UN TESUT TOTAL DIFERIT FATA DE GRASIME SPARTILOR . duceti`va si vorbiti cu un antrenor de la sala distrusilor si o sa va zica acelasi lucru . nu faci din grasime muschi .
ady1501
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1011
Joined: 27 Jul 2007, 14:20
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Restrictie moderator
Ban 1 luna
Location: Deva
Has thanked: 2 times
Been thanked: 29 times

22 Jul 2010, 11:36

trykA wrote:
REMIX ♫♥ ! wrote:sunteti batuti in cap clar :|
iar a venit asta cu teoriile lui de EinsTeIn , ba omule , toata lumea zice acelasi lucru , numai tu zici ca nu-i asa,dute mai bine si culcate
Iar ai rasarit bai Colleman ?tu esti viitoru arnold.
User avatar
BRANDY #1
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3907
Joined: 24 Dec 2008, 08:32
Detinator Steam: Da
CS Status: lucky-competitions.com
Reputatie: Fost moderator
Location: Leicester, UK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 132 times

22 Jul 2010, 12:15

REMIX ♫♥ ! wrote:nu faci din grasime muschi .
boss aici nu-ti dau dreptate... eu fac de cam 2 luni si a inceput sa se vada... si aveam ceva burta inainte..

ON: sala e pentru a-ti forma muschii... dar desigur, orice efort/miscare in plus logic ca slabesti. dar cum au zis si altii du-te mai bine la alergat, e gratis :D si mananca de 3 ori pe zi si putin :D
Mergem înainte, că înainte era mai bine!
REMIX ♫♥ !

22 Jul 2010, 12:28

ma omule din grasime nu faci muschi . deci sa iti explic. grasimea se elimina datorita cresterii masei musculare in niciun caz grasimea nu se va transforma in muschi . cu cat pui mai multi muschi pe tine cu atat o sa elimini grasimea mai mult si tu zici sa mananci de 3 ori pe zi ? eu iti zic sa mananci de 6 ori pe zi (cauta pe net despre stare anabolica )
citeste mai multe aici http://www.universalnutrition.com.ro/ sau pe getfit.ro si poate o sa intelegi .
grasimea este o rezerva de energie ... in fine.
User avatar
trykA
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1158
Joined: 24 Feb 2008, 21:23
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Has thanked: 58 times
Been thanked: 48 times

22 Jul 2010, 12:47

REMIX ♫♥ ! wrote:
trykA wrote:
REMIX ♫♥ ! wrote:sunteti batuti in cap clar :|
iar a venit asta cu teoriile lui de EinsTeIn , ba omule , toata lumea zice acelasi lucru , numai tu zici ca nu-i asa,dute mai bine si culcate
ba *** ca iti pun tot neamu pe presa si fac picioare cu ei mai daten **** de copil .
sunteti asa de prosti incat nu vreti sa intelegeti ratatilor ca : MUSCHIUL ESTE UN TESUT TOTAL DIFERIT FATA DE GRASIME SPARTILOR . duceti`va si vorbiti cu un antrenor de la sala distrusilor si o sa va zica acelasi lucru . nu faci din grasime muschi .
ba copac,eu am fost la antrenor de sala,renumit si mi-a zis ca sa faci muschi trebuie sa ai din ce sa faci , adica sa fii mai plinut ca sa ai din ce sa faci muschi,ca daca esti uscat si e numai pielea pe tine si tu cum mai faci tu muschi? nu te duce mintea ma omule sa mor eu,obositule ai 10 ani sugi din suzeta si vorbesti tu aici,ti-a pus doamna mama ta net si te dai smeker intre 4 pereti , oameni dastia gasesti peste tot prietene, nu vezi ce nume ai , ti-ai facut 100 conturi pe forumu asta ca luai ban pe toate,NU ESTI IN STARE sa tii de un cont desteptule ;)
User avatar
Marius
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8294
Joined: 11 Nov 2007, 12:19
Detinator Steam: Da
CS Status: being awesome since 1992
SteamID: kNNwOw
Reputatie: eXtream Mod
Fost administrator
Fost dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Timisoara
Has thanked: 577 times
Been thanked: 680 times

22 Jul 2010, 12:52

^ imi dau seama ce renumit a fost de ti-a zis ca flotarile sunt pentru abdomen...
------> un mindset sanatos pentru eXtream <------
PS: NU sunt intermediar
greeniesec
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 5
Joined: 22 Jul 2010, 12:02
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

22 Jul 2010, 13:21

Fac sala de 3-4 ori pe saptamana si pot zice ca am slabit. Daca vrei sa dai jos din burta si sa arati altfel la piept, incearca sa faci mai mult abdomen, sunt o gramada de masinarii care te sustin si faci fara probleme.

Pentru a-ti lati pieptul si sa ti-l faci mai solid si mai frumos, incearca masinariile alea de impins la piept. http://www.artsport.ro/images/products/ ... pentru_mkb.jpg ; ca sa te obisnuiesti cu miscarea, incearca mai intai doar bara [ daca esti nou, ti se pare grea ! ] , dupa ce te obisnuiesti incerci cu 5kg intr-o parte si 5 in alta. Sper sa nu-ti fie prea greu. Astfel faci muschi si la maini si patratele pe la piept / burta; asta daca faci miscarile corecte.
User avatar
trykA
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1158
Joined: 24 Feb 2008, 21:23
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Has thanked: 58 times
Been thanked: 48 times

22 Jul 2010, 14:48

Marius wrote:^ imi dau seama ce renumit a fost de ti-a zis ca flotarile sunt pentru abdomen...

ba prietene,nu stiu esti asa incult , iate de mana prietene cu REMIX,toata lumea zice ceva,el zice ca nu e bine si ca el are dreptate,
eu am zis stimatul meu prieten ca daca faci flotari iti lucreaza toti muschii nu ca sunt pentru abdomen,si inca ceva , de cand nu prea gandesti,mai te primesc parintii tai pe acasa?
Last edited by Marius on 22 Jul 2010, 15:06, edited 1 time in total.
Reason: Nu, stau intr-un cort si abia reusesc sa am internet. Fa flotari si zi-mi daca simti tu cum se incoarda abdomenu'.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information