Daca imi place de o fata ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
LuCI...
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 870
Joined: 09 Jan 2012, 20:19
Detinator Steam: Da
CS Status: Înşelându-i pe alţii, te înşeli pe tine.
Detinator server CS: CS.ExtreamCS.Com
SteamID: gaby_razer
Location: Iasi
Has thanked: 75 times
Been thanked: 47 times
Contact:

29 Aug 2012, 16:05

Asteapta momentul si locul potrivit :) ,Si sa nu iti fie frica de reactia / raspunsul ei, asta e ceea ce simti pentru ea si viata merge inainte ;)
Image
Image Noul Y!M: iasi.luci
RoyalServer
User avatar
kingdwr
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2801
Joined: 23 Apr 2011, 23:48
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Nick anterior: Cosmin, divaio
Has thanked: 72 times
Been thanked: 290 times

29 Aug 2012, 16:06

depinde, poate tu o consideri ca pe o sora, ea poate nu te considera ca un frate

oricum, trebuie sa te gandesti bine ce vrei sa faci, ori ca o intrebi, ori o saruti relatia dintre voi daca ea nu va accepta sa fiti impreuna sau accepta doar pentru ca ii esti un prieten bun chiar daca nu te vede ca pe un iubit (ceea ce nu va dura), numai va fii la fel ca inainte

suntem in 2012, nu-ti fa griji ca te ia la bataie
User avatar
Kryme
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1922
Joined: 31 Dec 2008, 12:45
Detinator Steam: Da
SteamID: PM si il dau.
Reputatie: Ban 1 luna
Ban 2 luni
Location: Zalău
Has thanked: 132 times
Been thanked: 69 times

29 Aug 2012, 16:06

=))) topic tipic

P.s. : spune-i ce-ti zice celalalt cap sa faci,damn...
User avatar
Every
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4292
Joined: 01 Jan 2012, 20:32
Detinator Steam: Da
CS Status: Plecat în voiaj!
SteamID: hypnotiqueeee
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 2 luni
Utilizator neserios(tepar)
Location: Constanța
Has thanked: 449 times
Been thanked: 152 times

29 Aug 2012, 16:09

GYUKY wrote:every daca in 8 ani de zile nu ti-a dat ea nici un semn, e clar ca n-ai nici o sansa cu ea si te place doar ca amic. Parerea mea sa te combini cu una urata/frumoasa din grupul vostru sa vezi cum reactioneaza, daca e mai atenta cu tine, daca se baga mai mult in seama etc si abia apoi sa-i dai jet lu aia si sa te bagi pe ea.
Mda zici adevar.
#retras de pe forum.
mai intru foarte rar .. dacă vreți ceva, lăsați mesaj privat și când mai intru vă răspund.
mezzzu
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2235
Joined: 19 Dec 2010, 17:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Working...
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fost manager FURIEN.EXTREAMCS.COM
Restrictie moderator
Has thanked: 85 times
Been thanked: 137 times

29 Aug 2012, 16:12

Cum naiba sa intrebi asa ceva pe un forum de cs...


Dute la ea si spune-i direct cum sa treaba , ca simti ceva pentru ea . Daca tie prietena buna , va intelege treaba si va reactiona cum trebuie...
smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4648
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

29 Aug 2012, 16:14

E mai bine sa ii zici pe direct ca o placi si vezi cum reactioneaza,cum am facut si eu,doar la la mine a zis ca is prea mare pentru ea =)) cica.
User avatar
NERRO
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1335
Joined: 21 Nov 2010, 12:40
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume Anterior: NerroXro
Fost moderator ajutator
Location: Maramureş
Has thanked: 17 times
Been thanked: 99 times

29 Aug 2012, 16:14

vezi ca la fel pateam si eu si mi-o luau altii inainte, scrie pe tpu ceva de genu' si primesti mii de raspunsuri, adica sunt si acolo un fel de "topicuri" cauta gen : Imi place de o fata , cum sa-i spun?
Eu acolo ma uitam si mi-a iesit :)))
User avatar
otomanu32
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1182
Joined: 22 Aug 2011, 10:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 2 luni
Location: Rotterdam
Has thanked: 129 times
Been thanked: 73 times

29 Aug 2012, 16:44

Every wrote:
kqasow wrote:Daca nu crezi ca nu simte ceva, nu incerca. Asa o sa se termine si prietenia.
Ea credca momentan simte doar o relatie de prietenie foarte apropiata.

@ Ryan: Am tupeu sa o sarut de ce nu ? Dar daca ma trezesc cu o palma pe fata si sa pierd toata relatia de prietenie.Era ca o sora pentru mine :(
dc zici ca te ia la bataie pe strada ? crezi ca o prietenie de 8 ani se strica intr-un minut ? nu prea cred ca de 8 ani o cunosti dar ma rog ... spune-i unui prieten sa ii spuna sau unei prietene si vezi cum se va comporta dupa ce va afla asta ;) bafta
User avatar
kqasow
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 410
Joined: 21 Apr 2012, 21:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: Moussa Sow.
Reputatie: Nume anterior: XqS # The God ?!
Ban 2 luni
Has thanked: 3 times
Been thanked: 33 times
Contact:

29 Aug 2012, 16:45

Nu ii spune altui prieten sa ii spuna. :))
Cel mai bine ii spui tu.
Citeste regulamentul!
awes
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 418
Joined: 09 Aug 2012, 16:22
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 24 times
Been thanked: 20 times
Contact:

29 Aug 2012, 16:45

Vezi ce face hostingu de cs si sa:mp ? :))

Daca vrei sa vezi daca te place, te dai pe langa o prietena la vrajeala, cand e si ea de fata, vezi cum reactioneaza.

Da-te si tu pe langa ea, sa-i dai de inteles, si daca te place, nu te mai lasa in pace.

PA.
ÎMI VINE SĂ MĂ ***!
User avatar
Madross
Moderator
Moderator
Posts: 3839
Joined: 06 Dec 2011, 21:31
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: CS.eXtreamCS.com
SteamID: madross6
Reputatie: Moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Location: France
Has thanked: 314 times
Been thanked: 146 times
Contact:

29 Aug 2012, 17:05

Am citit topicul asta si mi-a venit oo idee geniala,voi face un site de sfaturi online.In el se va oferi sfaturi la orice problema.Legate de cs/viata personala si alte jocuri.Va fi un exemplu ca din problema lui every,
ON:Chiama la o plimbare,iai un buchetde flori,si spunei tot ce ai pe sufletul tau! :P
www.madross.ro
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

User avatar
Every
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4292
Joined: 01 Jan 2012, 20:32
Detinator Steam: Da
CS Status: Plecat în voiaj!
SteamID: hypnotiqueeee
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 2 luni
Utilizator neserios(tepar)
Location: Constanța
Has thanked: 449 times
Been thanked: 152 times

29 Aug 2012, 17:10

Gun-sHiFT wrote:Am citit topicul asta si mi-a venit oo idee geniala,voi face un site de sfaturi online.In el se va oferi sfaturi la orice problema.Legate de cs/viata personala si alte jocuri.Va fi un exemplu ca din problema lui every,
ON:Chiama la o plimbare,iai un buchetde flori,si spunei tot ce ai pe sufletul tau! :P
N-ar fi o idee rea.
#retras de pe forum.
mai intru foarte rar .. dacă vreți ceva, lăsați mesaj privat și când mai intru vă răspund.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information