Dacian Ciolos noul Prim Ministru

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
UnBlogger
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 349
Joined: 25 Sep 2015, 19:44
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc "Ramona suge-o"
Detinator server CS: Sm.realcs.ro
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS
Utilizator neserios ( tepar ) - fost PlayToy
Fond eXtream: 0
Contact:

11 Nov 2015, 13:06

IsTI37 wrote:Pe voi va intereseaza daca e ungur sau roman in loc sa va intereseze ce interese are.

Mie mi se pare foarte ciudat ca a fost desemnat ca premier, avea un salariu de aproape 200000 euro pe an si a venit inapoi la functia de premier, care e mult mai prost platita ~50000 de euro si munca e mult mai multa.

Ceva nu e in ordine, nu cred ca a acceptat pe motivul hai sa reparam Romania ci a fost fortat sa accepte de cineva care il va plati mult mai bine sa ii joace cartile. (probabil cineva ca George Soros, iar daca el e implicat tind sa va dau dreptate ca in 2-3 ani Transilvania ori va fi complet independenta de Romania ori va avea o putere separata de Bucuresti)
Asa este ...
Dar 80% din romanii , toti au probleme cu ungurii dar nu inteleg de ce? cred ca cu mecriurile de fotbal , dar ma rog , tot respectul pentru romanii , va zice un ungur 100% !
RoyalServer
User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

11 Nov 2015, 13:26

unguri spurcati , natie pr0asta de oameni , am fost aproape in toata europa si natie de oameni mai jegosi si mai nesimtiti ca ungurii nu am intalnit , spurcati oameni , la vama unii si-o mai si incearca si vede ca ai si tu cateva dulciuri "astea cadou mie nu?" madafacar.

ps: sa intamplat acum cateva luni sa ma prinda prin cluj nu stiu ce spectacol pentru unguri , seara mi-am facaut bagajul si am luat trenu spre bucuresti , mi-am promis sa nu ma mai duc acolo dupa cati unguri am vazut , dar totusi fete mai frumoase ca in cluj sa-mi bag ... daca am vazut in alta parte si frumoase si destepte si cuminti :) <3 cluj , _)_ maghiar L-)
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

11 Nov 2015, 13:55

chill_toica wrote:unguri spurcati , natie pr0asta de oameni , am fost aproape in toata europa si natie de oameni mai jegosi si mai nesimtiti ca ungurii nu am intalnit , spurcati oameni , la vama unii si-o mai si incearca si vede ca ai si tu cateva dulciuri "astea cadou mie nu?" madafacar.

ps: sa intamplat acum cateva luni sa ma prinda prin cluj nu stiu ce spectacol pentru unguri , seara mi-am facaut bagajul si am luat trenu spre bucuresti , mi-am promis sa nu ma mai duc acolo dupa cati unguri am vazut , dar totusi fete mai frumoase ca in cluj sa-mi bag ... daca am vazut in alta parte si frumoase si destepte si cuminti :) <3 cluj , _)_ maghiar L-)

Nu ai vazut romani cersind sau furand la vedere prin strazile principale ale Londrei ? Cum iesi din Heathrow n-ai cum sa nu dai de o haita de romani, bine jumatate sunt si tigani. Nici macar refugiatii nu se injosesc atat precum romanii. Sa nu mai zic nimic de singura natie la care e sport national sa iti bati joc de ceilalti.

Ai grjia cu xenofobia, in special cu prostiile inventate de tine, nu vreau sa mentionez ca google translate stie mai bine romana ca tine.
User avatar
BANDIT
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1952
Joined: 29 Dec 2009, 23:39
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (5 luni)
Has thanked: 79 times
Been thanked: 109 times

11 Nov 2015, 13:59

Ungurii stau bine pe plan politic chiar daca e rivalitate de moarte intre noi. Unde ati vazut unguri cersind / furand prin EUROPA ca si natia noastra? Nu e de acuzat, n-avem ce face.. Decat sa mori de foame aici mai bine te duci si furi!

Am vorbit cu multe persoane care imi spun practic "TIGAN" cand aud ca sunt roman.

Eu am ramas uimit cand am vazut ce capitala ATRACTIVA au fata de Bucurestiu nostru..

Image
Image
Last edited by BANDIT on 11 Nov 2015, 14:04, edited 1 time in total.
Dau bani PayPal pentru bani Paysafe/Skrill.
User avatar
exy
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 6389
Joined: 11 Aug 2010, 14:30
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: eXpres *viewsonic
Fost Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Organizator Cupe eXtreamCS
Castigator eXtream XMAS Championship
Castigator eXtream CS:GO Cup 2014
Location: Norway
Has thanked: 326 times
Been thanked: 385 times

11 Nov 2015, 14:02

Se putea sa lipsesti tu din topicu asta istvan ?
User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

11 Nov 2015, 14:09

IsTI37 wrote:
chill_toica wrote:unguri spurcati , natie pr0asta de oameni , am fost aproape in toata europa si natie de oameni mai jegosi si mai nesimtiti ca ungurii nu am intalnit , spurcati oameni , la vama unii si-o mai si incearca si vede ca ai si tu cateva dulciuri "astea cadou mie nu?" madafacar.

ps: sa intamplat acum cateva luni sa ma prinda prin cluj nu stiu ce spectacol pentru unguri , seara mi-am facaut bagajul si am luat trenu spre bucuresti , mi-am promis sa nu ma mai duc acolo dupa cati unguri am vazut , dar totusi fete mai frumoase ca in cluj sa-mi bag ... daca am vazut in alta parte si frumoase si destepte si cuminti :) <3 cluj , _)_ maghiar L-)

Nu ai vazut romani cersind sau furand la vedere prin strazile principale ale Londrei ? Cum iesi din Heathrow n-ai cum sa nu dai de o haita de romani, bine jumatate sunt si tigani. Nici macar refugiatii nu se injosesc atat precum romanii. Sa nu mai zic nimic de singura natie la care e sport national sa iti bati joc de ceilalti.

Ai grjia cu xenofobia, in special cu prostiile inventate de tine, nu vreau sa mentionez ca google translate stie mai bine romana ca tine.
sincer? ma cam doare in **** si de tine si de toate ciorile din londa ... si de gramatica mea , am avut accident de masina am femurul rupt , am iesit din operatie acum cateva zile , iau calmante si somnifere din cauza durerilor crezi ca imi arde sa-ti demonstrez tie sau cine stie cui ca stiu sa scriu correct gramatical ? si de prostiile inventate de mine ma doare fix in ... daca ai de gand sa ma crezi sau nu :) pute-ti sa-mi dati si ban tot in **** ma doare , stau in pat nu imi pot misca picioru incerc sa-mi ocup timpul asa ca , pace :-)
User avatar
BANDIT
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1952
Joined: 29 Dec 2009, 23:39
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (5 luni)
Has thanked: 79 times
Been thanked: 109 times

11 Nov 2015, 14:16

eXpres wrote:Se putea sa lipsesti tu din topicu asta istvan ?
Cei din ardeal se inteleg bine cu ungurii pentru ca sunt foarte multi in zona aia. Si ISTIE37 e din ardeal..

Dar IsTI37 daca tu crezi ca ungurii isi vor declara independenta in ROMANIA, in tara noastra, te inseli amarnic! Atunci isi vor sapa singuri groapa si vor pleca de unde au venit.


Image
Dau bani PayPal pentru bani Paysafe/Skrill.
User avatar
exy
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 6389
Joined: 11 Aug 2010, 14:30
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: eXpres *viewsonic
Fost Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Organizator Cupe eXtreamCS
Castigator eXtream XMAS Championship
Castigator eXtream CS:GO Cup 2014
Location: Norway
Has thanked: 326 times
Been thanked: 385 times

11 Nov 2015, 14:20

BANDIT! wrote:
eXpres wrote:Se putea sa lipsesti tu din topicu asta istvan ?
Cei din ardeal se inteleg bine cu ungurii pentru ca sunt foarte multi in zona aia. Si ISTIE37 e din ardeal..

Dar IsTI37 daca tu crezi ca ungurii isi vor declara independenta in ROMANIA, in tara noastra, te inseli amarnic! Atunci isi vor sapa singuri groapa si vor pleca de unde au venit.


Image
istvan e ungur.
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

11 Nov 2015, 14:29

Cu cat te duci mai inspre vest cu atat coruptia creste,in anglia e coruptie de mii de ori mai mare fata de la noi,dar nu mediatizeaza cum se face la noi.
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

11 Nov 2015, 16:07

Ma bucur ca Domnul Presedinte Klaus Iohannis l-a desemnat ca Premier al Romaniei pe Domnul Dacian Ciolos :troll

In sfarsit un om technocrat care va face foarte mult bine Romaniei,cum nu a mai facut-o nimeni pana acum...fiindca pe unde a trecut el si a fost lasat sa-si faca treaba bine a mers :)
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

11 Nov 2015, 16:19

eXpres wrote:
istvan e ungur.
Vezi ca faci offtopic.

Gresit, sunt ardelean. Daca nici Ciolos nu e in ordine nu stiu cine ar putea fi premier.
User avatar
UnBlogger
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 349
Joined: 25 Sep 2015, 19:44
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc "Ramona suge-o"
Detinator server CS: Sm.realcs.ro
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS
Utilizator neserios ( tepar ) - fost PlayToy
Fond eXtream: 0
Contact:

11 Nov 2015, 16:52

IsTI37 wrote:
eXpres wrote:
istvan e ungur.
Vezi ca faci offtopic.

Gresit, sunt ardelean. Daca nici Ciolos nu e in ordine nu stiu cine ar putea fi premier.
Eu nu am inteles , si ce daca esti ungur ? uite sunt ungur si ce are?

Si nu zic asta ca stiu la perfectie ungureste ,si actele mie din ungaria , si carei problema? noi macar suntem mai respectati ca voi .... dar ce sa zic daca ati invatat un pic de istorie si nu ati fugit de la ore sau vati prostit ... atunci stiit bine ca ardealu candva a ungariei a fost , dar ma rog ! SUNT MANDRU CA SUNT UNGUR , dar sunt mandru si ca stau in romania ,ca aici macar mai poti face un ban :)))) ILEGAL =)))
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information