I-a dat de i-au zburat dinții! Cadu și Valente

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
rarej.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 592
Joined: 25 Jan 2013, 12:35
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 15 times
Been thanked: 31 times
Contact:

26 Feb 2013, 18:51

kiduu^^ wrote:Si-a luat 10 etape lejer.
Crezi? Ii da 2 etape face recurs si ii da 1 etapa ! Asta e ROMANIA :)!
Nici Americanii nu au fost la fel de tristi, cand a murit 2pac, ca mine cand am aflat ca Cedrea s-a lasat. :)
RoyalServer
User avatar
p0w3r.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 534
Joined: 11 Jul 2012, 14:56
Detinator Steam: Da
Has thanked: 15 times
Been thanked: 57 times

26 Feb 2013, 20:14

E vina jucatorului de la Vaslui, ci nu a lu Cadu. :)
User avatar
SuNNNeR
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2348
Joined: 05 Jun 2010, 19:22
Detinator Steam: Da
Location: Galati
Has thanked: 143 times
Been thanked: 154 times

26 Feb 2013, 20:20

p0w3r. wrote:E vina jucatorului de la Vaslui, ci nu a lu Cadu. :)
Da-mi voie sa-ti spun ca esti paralel cu tot ce tine de FOTBAL . Cum sa fie vina jucatorului de la Vaslui? Televizorul tau vede`n dungi?


ON: Urata intrarea..
Va asteptam pe comunitatea GuNImpact
Image
Image
User avatar
Bananee.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2495
Joined: 06 Oct 2009, 15:04
Detinator Steam: Da
SteamID: kiduu407
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: EL Shaarawy, KiduuuTz
Fost Moderator ajutator
Location: Pe balta.
Has thanked: 387 times
Been thanked: 153 times

26 Feb 2013, 20:54

SuNNNeR wrote:
p0w3r. wrote:E vina jucatorului de la Vaslui, ci nu a lu Cadu. :)
Da-mi voie sa-ti spun ca esti paralel cu tot ce tine de FOTBAL . Cum sa fie vina jucatorului de la Vaslui? Televizorul tau vede`n dungi?


ON: Urata intrarea..
Probabil ca nu e vina lui Cadu 100%, si Milanov s-a riscat mult sa lase capu atat de jos, dar Cadu avea timp sa retraga picioru.
Daca se dovedeste ca nu are vina Cadu i-a 6 etape, daca a fost intentionat, 10+.
ps: Nu mi-ar parea rau sa il suspendeze 2-3 sezoane :d.
Ca sa intelegi ca esti prost, trebuie totusi sa-ti mearga mintea. - George Brassens.
User avatar
Lastride
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1044
Joined: 13 Jul 2010, 12:35
Detinator Steam: Nu
CS Status: Living
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: mafyotu19
Location: Valcea
Has thanked: 13 times
Been thanked: 23 times
Contact:

27 Feb 2013, 15:20

Cica vor sa il "suspende" de tot din fotbal , am vazut pe la TV.

E praf ala acum , cica 5 dinti rupti , 2 vazuse comentatoru ca ii scuipase ala , nici nu ma pot gandi , o sa traga tare pana isi revine
ImageImage
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

*Atentie la cei care spun ca sunt EU si vor sa faca tranzactie.Mai multe cazuri am intalnit saptamana asta.Singurul meu id este: [email protected]
Andrei N.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1365
Joined: 04 Sep 2010, 14:49
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: -
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost Moderator
Nume anterior: msK, ANGU
Has thanked: 217 times
Been thanked: 202 times
Contact:

27 Feb 2013, 16:10

SuNNNeR wrote:
p0w3r. wrote:E vina jucatorului de la Vaslui, ci nu a lu Cadu. :)
Da-mi voie sa-ti spun ca esti paralel cu tot ce tine de FOTBAL . Cum sa fie vina jucatorului de la Vaslui? Televizorul tau vede`n dungi?


ON: Urata intrarea..

Da-mi si mie voie sa-ti spun ca esti paralel cu tot ce tine de fotbal.

Nu vad unde ar fi vina lui Cadu, el a vrut sa dea in minge,Milanov a lasat capu' prea jos.
.
User avatar
winckler
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3247
Joined: 28 Sep 2008, 15:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost unbanner SJ.eXtreamCS.com
Nume anterioare: zvon15, zvoNN1ceL, cristi™
Fost administrator
Location: La locu' meu..
Has thanked: 59 times
Been thanked: 131 times

27 Feb 2013, 16:33

Cum a zis Hizo , Cadu sa mai joace cand o sa-i creasca dintii lui ala !

Cadu avea o gramada de timp sa opreasca picioru dar odata ce i-a dat jos 5 dinti nu cred ca a avut intentia de a oprii din forta.
Un mesaj din suflet...

winckler 2014 wrote:Daca te cheama winckler , inseamna ca esti smecher.
Image
:meme :meme :meme
User avatar
p0w3r.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 534
Joined: 11 Jul 2012, 14:56
Detinator Steam: Da
Has thanked: 15 times
Been thanked: 57 times

27 Feb 2013, 17:26

msK wrote:
SuNNNeR wrote:
p0w3r. wrote:E vina jucatorului de la Vaslui, ci nu a lu Cadu. :)
Da-mi voie sa-ti spun ca esti paralel cu tot ce tine de FOTBAL . Cum sa fie vina jucatorului de la Vaslui? Televizorul tau vede`n dungi?


ON: Urata intrarea..

Da-mi si mie voie sa-ti spun ca esti paralel cu tot ce tine de fotbal.

Nu vad unde ar fi vina lui Cadu, el a vrut sa dea in minge,Milanov a lasat capu' prea jos.

E paralel.Ce sa-i faci.
User avatar
Audi
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2365
Joined: 23 Nov 2009, 22:01
Detinator Steam: Da
Has thanked: 163 times
Been thanked: 240 times

28 Feb 2013, 19:55

A luat 9 etape. :)
User avatar
Edi.
eXtream Mod
eXtream Mod
Posts: 5391
Joined: 08 Jul 2009, 08:38
Detinator Steam: Da
SteamID: Hozzakwaz
Reputatie: Nume anterior: Eddy ;X
eXtream Mod
Fost Intermediar
Location: Botoşani / Iaşi
Has thanked: 109 times
Been thanked: 247 times
Contact:

28 Feb 2013, 19:56

Audi wrote:A luat 9 etape. :)

Putin, ar trebui sa se lase de fotbal, sincer nu il suport pe cadu asta !
Image
User avatar
Audi
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2365
Joined: 23 Nov 2009, 22:01
Detinator Steam: Da
Has thanked: 163 times
Been thanked: 240 times

28 Feb 2013, 20:10

Probabil dupa recurs o sa-i scada..dar oricum nu inteleg atitidinea celor de la CFR..inteleg ca isi apara jucatorul dar daca i se scoteau lui 5 dinti era frumos?
User avatar
SuNNNeR
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2348
Joined: 05 Jun 2010, 19:22
Detinator Steam: Da
Location: Galati
Has thanked: 143 times
Been thanked: 154 times

28 Feb 2013, 20:11

p0w3r. wrote:
msK wrote:
SuNNNeR wrote:
Da-mi voie sa-ti spun ca esti paralel cu tot ce tine de FOTBAL . Cum sa fie vina jucatorului de la Vaslui? Televizorul tau vede`n dungi?


ON: Urata intrarea..

Da-mi si mie voie sa-ti spun ca esti paralel cu tot ce tine de fotbal.

Nu vad unde ar fi vina lui Cadu, el a vrut sa dea in minge,Milanov a lasat capu' prea jos.

E paralel.Ce sa-i faci.
Am scos eu cuvantul 'paralel', acum toti botii il repeta.. Cum sa nu fie vina lui Cadu? Sa zicem ca e vina lui Milanov 20% pentru ca a lasat capul mai jos dar a lasat capul in jos INAINTE sa vina Cadu sa-i mute fata la ceafa.. Si daca toti sunteti voi niste genii in fotbal, daca Cadu n-ar fi de vina de ce a primit 9 etape? A primit 9 etape de florile marului? A da, voi va pricepeti mai bine decat Comisia de decizii .. Dati-va LOG OUT .
Va asteptam pe comunitatea GuNImpact
Image
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information