Dau domeniu spre administrare !

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Daniel M.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2158
Joined: 14 Feb 2010, 10:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterior: warez
Fost Moderator
Location: hlds - Brasov
Has thanked: 110 times
Been thanked: 149 times

27 Sep 2011, 14:39

Dau un domeniu spre administrare dupa cum puteti vedea si in titlul topicului.

Doresc din prima sa informez persoanele care tot 'administreaza' domenii de la fiecare adica iau un domeniu de la X si dupa o luna il lasa si iau altu de la Y si dupa alta luna iar il lasa, sa nu posteze aici nici macar sa nu intrebe ceva pentru ca nu sunt interesat.

Topicul este dedicat persoanelor cu adevarat serioase.

Urmatorul domeniu ce-am sa-l dau spre administrare ( webhost asigurat de catre mine ) va face parte dintr-un proiect ce are in prim-plan comunitatea mea pe viitor dorind sa deschidem site-uri asemanatoare dedicate impatimitilor jocurilor ( site va face parte dintr-un proiect Ro-Gaming ).

Este vorba csstats.info am nevoie de cineva care sa vina cu o idee buna in legatura cu ce va face pe el ( daca nu are nicio idee atunci site-ul va fii unul despre statistici CS mai pe scurt toate scripturile web ce au legatura cu CS-ul vor putea fi gasite aici, gametracker, evidenta redirecte, etc. )

Site-ul va fii ca si al vostru atata timp cat va ocupati serios de el iar daca vad ca merge treaba o sa trecem pe domeniul .ro iar cel ce se va ocupa de el va primi din partea mea si o suma de bani lunar dar doar daca va ocupati serios asa ca nu va faceti iluzii.

Totul va fii platit de mine ( va fii platit si cel ce se va ocupa de el daca face o treaba buna ) voi nu va trebui sa scoateti nici un ban din buzunar.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information