Dau Resurse pe un domeniu .

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Yeezus
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8149
Joined: 04 Nov 2011, 08:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Yeezy taught me
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: Confuzius, Flowman,H@rdwell,Florentiu
Location: Ploiesti/Bucuresti
Has thanked: 239 times
Been thanked: 366 times

03 Dec 2012, 21:09

r1ppy wrote:
Alexander07 wrote:http://sportivii.ro/sponsorizari/ - Domeniu gratis !
:) Ia-ti tu eu am dat ceva pe el:P sa fiu cinstit , daca va milogiti voi la domeniu gratis asta este trb voastra .
Este comunitatea lui, în locul tău i-aş mulţumi că am primit şansa de a primi ceva în mod gratuit. În ziua de astăzi, puţine lucruri se mai obţin în acest fel... Şi dacă doreşti să te împaci cu tine, îi poţi oferi în momentul în care îţi înregistreză un domeniu ceea ce i-ai fi oferit unei alte persoane. ^^
RoyalServer
User avatar
wind
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1457
Joined: 24 Nov 2008, 21:39
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: CS.JoiNeT.Ro
SteamID: windcs
Reputatie: Ban 2 luni!
Location: Constanta
Has thanked: 30 times
Been thanked: 58 times
Contact:

03 Dec 2012, 22:00

Flowman wrote:
r1ppy wrote:
Alexander07 wrote:http://sportivii.ro/sponsorizari/ - Domeniu gratis !
:) Ia-ti tu eu am dat ceva pe el:P sa fiu cinstit , daca va milogiti voi la domeniu gratis asta este trb voastra .
Este comunitatea lui, în locul tău i-aş mulţumi că am primit şansa de a primi ceva în mod gratuit. În ziua de astăzi, puţine lucruri se mai obţin în acest fel... Şi dacă doreşti să te împaci cu tine, îi poţi oferi în momentul în care îţi înregistreză un domeniu ceea ce i-ai fi oferit unei alte persoane. ^^
Nu chiar gratis se poate zice, practic el face ce vrea cu domeniul tau, el are acces la nameservere iar daca nu-i tii banner schimba ns-urile si te alegi cu ciu ciu.
User avatar
r1ppy
Utilizator restrictionat
Utilizator restrictionat
Posts: 160
Joined: 30 Sep 2012, 22:33
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator restrictionat!
Has thanked: 9 times
Been thanked: 2 times
Contact:

03 Dec 2012, 22:15

wind wrote:
Flowman wrote:
r1ppy wrote: :) Ia-ti tu eu am dat ceva pe el:P sa fiu cinstit , daca va milogiti voi la domeniu gratis asta este trb voastra .
Este comunitatea lui, în locul tău i-aş mulţumi că am primit şansa de a primi ceva în mod gratuit. În ziua de astăzi, puţine lucruri se mai obţin în acest fel... Şi dacă doreşti să te împaci cu tine, îi poţi oferi în momentul în care îţi înregistreză un domeniu ceea ce i-ai fi oferit unei alte persoane. ^^
Nu chiar gratis se poate zice, practic el face ce vrea cu domeniul tau, el are acces la nameservere iar daca nu-i tii banner schimba ns-urile si te alegi cu ciu ciu.
I-am dat ceva in schimbul domeniului :P cititi mai sus
Caut admini de noapte si OWNERI SA DONEZE INTRE 5 SI 25 EURO !
Image
Yahoo : pxp.n0limit@yahoo.com
Steam : bunicu_magic
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information