1 Decembrie

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6279
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 184 times
Been thanked: 792 times
Contact:

25 Nov 2015, 16:24

Eu ies si sunt pregatit ! Ceva trebuie sa se schimbe. Poate ca altii sunt prosti in tara asta, dar eu nu vreau sa sufar din cauza lor si nu accept sa traiesc intr-un mediu plin de indiferenta.

Majoritatea oamenilor au ajuns cum sunt acum pentru ca asa s-a dorit "de sus" , de la cei ce conduc lumea. Suntem negativisti, nepasatori, fricosi si ignoranti pentru ca suntem prost platiti, avem multe probleme, suntem saraci, nu avem sanatate, nu avem educatie si alte lucruri necesare pentru o viata buna.

Nu va lasati pacaliti de toate astea. Se poate trai excelent in Romania ! Dar trebuie sa fim uniti si sa ne scriem propria constitutie.

Crezi ca nu exista alt sistem? Te inseli ! Exista constitutia meritocrata facuta DOAR in beneficiul tarii, al poporului, fara partide, fara policitieni.

Nu stii ce sa ceri pe 1 Decembrie? CERE CONSTITUTIA MERITOCRATA. Atat !

Nu stii ce sa faci pe 1 Decembrie? Informeaza toata lumea ca sa se stie ca EXISTA SOLUTIE ! Trage dupa tine 2-3 oameni si ei la randul lor vor trage alti 2-3 oameni si usor ne vom putea ridica toti uniti sub o singura forta care va fi capabila de schimbare!

Image

Vezi si ultima emisiune a meritocratiei:
RoyalServer
User avatar
MDFK. eXtream
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1869
Joined: 25 Aug 2014, 22:44
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/langw0w
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fond eXtream: 0
Location: București, România
Discord: langw0w
Has thanked: 23 times
Been thanked: 42 times

27 Nov 2015, 15:34

Dacă au muri ei într-un club infect,asta înseamnă că gata nu mai ies din casă?
User avatar
Traficant De Wi-Fi
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1278
Joined: 29 Mar 2015, 22:22
Detinator Steam: Da
SteamID: traficant_de_wifi
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Location: Arad
Been thanked: 14 times
Contact:

28 Nov 2015, 01:33

De ce sa ies in strada? Cand pot sta frumos la caldura! Voi nu stiti ce vreti, voi iesiti ca asa o zis unu si altu ca si iei ies, sa fie la moda si poate apar si la TV!

Vreti schimbare? Apai de ce fras tot timpul cand iesiti in strada spargeti seminte , si cojile le aruncati pe jos? de ce pungile de la semnite snack-uri le aruncati pe jos? De ce peturile le aruncati? Voi vreti sa nu fim groapa de gunoi a Europei dar voi face cea mai mare mizerie!

Voi nici nu stiti ce vreti, acuma cativa ani erati cu jos basescu, acuma ati fost cu jos ponta , si acuma mergeti sa strigati si jos Iohanis? Voua nu va place de nimeni, apai daca vreti ceva schimbare schimbativa, Nu conteaza ca fura 10 milioane de euro sau ca da mita , Si tu ai fura daca ai putea, si tu dai mita la nasu la tren pana la prima statie, nici tu nu esti corect dar vrei ca restu sa fie toti corecti!..
Discord: lucifer_xro
User avatar
Mount~
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1688
Joined: 28 Feb 2013, 08:29
Detinator Steam: Da
CS Status: Învață să nu depinzi de nimeni.
Detinator server CS: în curând
SteamID: lichone1
Location: Bacău
Has thanked: 175 times
Been thanked: 54 times

28 Nov 2015, 13:42

Laur eXtream wrote:Eu ies si sunt pregatit ! Ceva trebuie sa se schimbe. Poate ca altii sunt prosti in tara asta, dar eu nu vreau sa sufar din cauza lor si nu accept sa traiesc intr-un mediu plin de indiferenta.

Majoritatea oamenilor au ajuns cum sunt acum pentru ca asa s-a dorit "de sus" , de la cei ce conduc lumea. Suntem negativisti, nepasatori, fricosi si ignoranti pentru ca suntem prost platiti, avem multe probleme, suntem saraci, nu avem sanatate, nu avem educatie si alte lucruri necesare pentru o viata buna.

Nu va lasati pacaliti de toate astea. Se poate trai excelent in Romania ! Dar trebuie sa fim uniti si sa ne scriem propria constitutie.

Crezi ca nu exista alt sistem? Te inseli ! Exista constitutia meritocrata facuta DOAR in beneficiul tarii, al poporului, fara partide, fara policitieni.

Nu stii ce sa ceri pe 1 Decembrie? CERE CONSTITUTIA MERITOCRATA. Atat !

Nu stii ce sa faci pe 1 Decembrie? Informeaza toata lumea ca sa se stie ca EXISTA SOLUTIE ! Trage dupa tine 2-3 oameni si ei la randul lor vor trage alti 2-3 oameni si usor ne vom putea ridica toti uniti sub o singura forta care va fi capabila de schimbare!

Image

Vezi si ultima emisiune a meritocratiei:
Am cerut banner-ul ăla pe care l-au făcut, nici până în ziua de azi n-am primit un răspuns.
User avatar
NuConteaza
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 103
Joined: 07 Jan 2015, 19:09
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0

28 Nov 2015, 14:33

Laur eXtream wrote:Eu ies si sunt pregatit ! Ceva trebuie sa se schimbe. Poate ca altii sunt prosti in tara asta, dar eu nu vreau sa sufar din cauza lor si nu accept sa traiesc intr-un mediu plin de indiferenta.

Majoritatea oamenilor au ajuns cum sunt acum pentru ca asa s-a dorit "de sus" , de la cei ce conduc lumea. Suntem negativisti, nepasatori, fricosi si ignoranti pentru ca suntem prost platiti, avem multe probleme, suntem saraci, nu avem sanatate, nu avem educatie si alte lucruri necesare pentru o viata buna.

Nu va lasati pacaliti de toate astea. Se poate trai excelent in Romania ! Dar trebuie sa fim uniti si sa ne scriem propria constitutie.

Crezi ca nu exista alt sistem? Te inseli ! Exista constitutia meritocrata facuta DOAR in beneficiul tarii, al poporului, fara partide, fara policitieni.

Nu stii ce sa ceri pe 1 Decembrie? CERE CONSTITUTIA MERITOCRATA. Atat !

Nu stii ce sa faci pe 1 Decembrie? Informeaza toata lumea ca sa se stie ca EXISTA SOLUTIE ! Trage dupa tine 2-3 oameni si ei la randul lor vor trage alti 2-3 oameni si usor ne vom putea ridica toti uniti sub o singura forta care va fi capabila de schimbare!

Image

Vezi si ultima emisiune a meritocratiei:
sper sa nu se ajunga la asa ceva... mi vreau sa moara milioane de oameni pentru altii..
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information