Denisa Răducu în calendarul ortodox

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
mpt.
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1174
Joined: 16 Mar 2013, 19:25
Detinator Steam: Da
CS Status: Watching you O.o
Detinator server CS: Da
SteamID: c_caprita
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fost Moderator
0.5/3
Location: Târgu-Jiu / Gorj
Has thanked: 10 times
Been thanked: 33 times

01 Aug 2017, 12:19

RoyalServer
KODEX
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 7
Joined: 29 Jul 2017, 12:47
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

01 Aug 2017, 13:20

Hai dai drk si p'astia :') :') :') .
N-am nimic acum, dar daca te iei dupa ce rahat cu prune mananca astia de la RomaniaTv....
User avatar
Nicholas
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3755
Joined: 03 Aug 2009, 00:21
Detinator Steam: Da
SteamID: ONEANDONLYY
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Has thanked: 110 times
Been thanked: 26 times
Contact:

01 Aug 2017, 13:26

Ce stire, cred ca stau prost cu glumele...
Image
KODEX
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 7
Joined: 29 Jul 2017, 12:47
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

01 Aug 2017, 13:28

Daca cititi petitiile va speriati :))
Citez:

"denisa ie un anger si kanta ka un anger. ia merit-a sa fi-e sanchi fikata k noi toti o yubym chiar daca e moart-a."

Ps: Nu am nimic cu Denisa, am ascultat si eu melodii deale iei da in pnm acum sa o treci in calendar...
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

01 Aug 2017, 14:37

Michael Jackson de România.
User avatar
^Head$hot^
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1541
Joined: 20 Feb 2013, 19:05
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 12 times
Been thanked: 14 times

01 Aug 2017, 14:53

A făcut cumva vre-o minune ca să fie pusă în calendar? :))
User avatar
qpain
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 274
Joined: 09 Oct 2016, 10:37
Detinator Steam: Da
CS Status: Tralala~
SteamID: theodorescualex
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (3 luni)
Fond eXtream: 0
Location: Breaza, Prahova
Been thanked: 3 times
Contact:

01 Aug 2017, 14:55

Cred ca glumesti:))))
User avatar
tre3fla
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5317
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

01 Aug 2017, 15:00

TOP 15 + 1x EXTRA <3
1.
Nu credca suntem noi demni de o aseza intrun calendar ortodox.Intradevar a fost o fata buna si corecta...insa nu putem sa o facem o "sfanta".Nu sunt deacord
2.
Sunt de acord fincă Denisa chiar a fost un înger cu suflet și cu inima curata.Cum zice și mass media avea o voce de aur chiar mi-a plăcut foarte mult de ea mă refer la felul ei de-a fi.Tin minte că a avut concerte și aici in Portugalia la discoteca Club R din Lisabona....sincer când am văzut-o în realitate am zis:Aceasta fata este un înger cu un suflet de aur
3.
Merita pe deplin sa aiba macar o zi din an, in calendarul ortodox care sa serveasca ca moment de bucurie celor peste 2 milioane de admiratori pe care Denisa ii are. A fost cea ma cuminte persoana publica din Romania. A avut un suflet pur si curat: n-a baut, n-a fumat, n-a barfit si nu a dusmanit pe nimeni, a muncit inca de la 14 ani pierzand nopti intregi la diferite evenimente pentru asi intretine si ajuta familia. DENISA RADUCU, merita sa aibe acea zi din calendarul ortodox si sa ii fie inchinata ei.
N-a baut, n-a fumat si ea a murit de cancer pulmonar =)))
4.
io propun ca in loc de cantece bisericesti sa se cante manele in timpul slujbei la biserica
5.
ă-mi trag biblia în calendarul vostru' Să mă lingeti pe slobozeanu Cum ana fură **** Și dăm ***** pe calendar Doamnie dă cu **** . Și în vecii vecilor ***** .
6.
UN INGER MAI ALES MELODIA DANSEI CU FLORIN PESTE DACA POZELE AR VORBI!
7.
Era un copil pur , un suflet curat si o voce divina , nu a meritat sa plece atat de devreme.
8.
Manelele nu mai e ce a fost fara Denisa.ma apuc de citit carti!
9.
e un injer din cer manelist. Coborata pientru a proteja acesta lume trist. Coborata mult deodata. Amu ii pune pamant cuo lopata. Semneaza boss petitia. S-o facem facem sfanta pă Denisa -- Buy my mixtape
10.
denisa viata mea. sa nu aveti parte de dragostea vietii voastre daca nu o sanctificati pe denisa. forza steaua hei hei!
11.
denisa viata mea. sa nu aveti parte de dragostea vietii voastre daca nu o sanctificati pe denisa. forza steaua hei hei!
12.
Da doresc sa fie si in calendar dar si sai is se faca o strda in Stefanesti cu numele ei
13.
Sa-i dea Dumnezeu sanatate!
14.
Semnez pentru datorita moartei femei denisa raduku vreau sa ea fie pe calindarul nostru otodox ka vreau sa ami adica aminterea de melodile iei frumoase dumnezeu so erte ka fost fata buna si tinera
15.
Veata meu e ca o manea, veata meu nu pote traieste fara denisa idolul meleu Daca denisa nu este in icoane eu nu mai dau la biserica ca eu o vreau pe denisa care e la valuare Denisa e un sfant si sfantul pe care ea trebuie sa fie la biserica ca sa o pot admira si dupa ce moare Denisa trebuie sa fie regina si imparateasa tiganurilor dar si a romanilor Noi toti o iubi pentru ca are valuare si trebuie sa fie in icoane ca pun bani la ea si dupa ce moare
Preferatu meu:
Vasile Spargenuci wrote:La Auschwitz sa se tina ceremonia ! Toți lăutarii ei sunt invitați!
User avatar
^Head$hot^
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1541
Joined: 20 Feb 2013, 19:05
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 12 times
Been thanked: 14 times

01 Aug 2017, 15:11

tre3fla wrote:TOP 15 + 1x EXTRA <3
1.
Nu credca suntem noi demni de o aseza intrun calendar ortodox.Intradevar a fost o fata buna si corecta...insa nu putem sa o facem o "sfanta".Nu sunt deacord
2.
Sunt de acord fincă Denisa chiar a fost un înger cu suflet și cu inima curata.Cum zice și mass media avea o voce de aur chiar mi-a plăcut foarte mult de ea mă refer la felul ei de-a fi.Tin minte că a avut concerte și aici in Portugalia la discoteca Club R din Lisabona....sincer când am văzut-o în realitate am zis:Aceasta fata este un înger cu un suflet de aur
3.
Merita pe deplin sa aiba macar o zi din an, in calendarul ortodox care sa serveasca ca moment de bucurie celor peste 2 milioane de admiratori pe care Denisa ii are. A fost cea ma cuminte persoana publica din Romania. A avut un suflet pur si curat: n-a baut, n-a fumat, n-a barfit si nu a dusmanit pe nimeni, a muncit inca de la 14 ani pierzand nopti intregi la diferite evenimente pentru asi intretine si ajuta familia. DENISA RADUCU, merita sa aibe acea zi din calendarul ortodox si sa ii fie inchinata ei.
N-a baut, n-a fumat si ea a murit de cancer pulmonar =)))
4.
io propun ca in loc de cantece bisericesti sa se cante manele in timpul slujbei la biserica
5.
ă-mi trag biblia în calendarul vostru' Să mă lingeti pe slobozeanu Cum ana fură **** Și dăm ***** pe calendar Doamnie dă cu **** . Și în vecii vecilor ***** .
6.
UN INGER MAI ALES MELODIA DANSEI CU FLORIN PESTE DACA POZELE AR VORBI!
7.
Era un copil pur , un suflet curat si o voce divina , nu a meritat sa plece atat de devreme.
8.
Manelele nu mai e ce a fost fara Denisa.ma apuc de citit carti!
9.
e un injer din cer manelist. Coborata pientru a proteja acesta lume trist. Coborata mult deodata. Amu ii pune pamant cuo lopata. Semneaza boss petitia. S-o facem facem sfanta pă Denisa -- Buy my mixtape
10.
denisa viata mea. sa nu aveti parte de dragostea vietii voastre daca nu o sanctificati pe denisa. forza steaua hei hei!
11.
denisa viata mea. sa nu aveti parte de dragostea vietii voastre daca nu o sanctificati pe denisa. forza steaua hei hei!
12.
Da doresc sa fie si in calendar dar si sai is se faca o strda in Stefanesti cu numele ei
13.
Sa-i dea Dumnezeu sanatate!
14.
Semnez pentru datorita moartei femei denisa raduku vreau sa ea fie pe calindarul nostru otodox ka vreau sa ami adica aminterea de melodile iei frumoase dumnezeu so erte ka fost fata buna si tinera
15.
Veata meu e ca o manea, veata meu nu pote traieste fara denisa idolul meleu Daca denisa nu este in icoane eu nu mai dau la biserica ca eu o vreau pe denisa care e la valuare Denisa e un sfant si sfantul pe care ea trebuie sa fie la biserica ca sa o pot admira si dupa ce moare Denisa trebuie sa fie regina si imparateasa tiganurilor dar si a romanilor Noi toti o iubi pentru ca are valuare si trebuie sa fie in icoane ca pun bani la ea si dupa ce moare
Preferatu meu:
Vasile Spargenuci wrote:La Auschwitz sa se tina ceremonia ! Toți lăutarii ei sunt invitați!
:') :') Unde le-ai găsit să mă uit și eu :))
User avatar
tre3fla
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5317
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

01 Aug 2017, 15:14

HecaTe
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3292
Joined: 16 Aug 2014, 08:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: hecate_2k
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fond eXtream: 0
Location: Medias/Alba Iulia
Has thanked: 74 times
Been thanked: 40 times
Contact:

01 Aug 2017, 15:30

Semnez pentru Denisa,Dumnezeu sa aibe grija de ea acolo sus si doresc sa fie scrisa in calendarul ortodox k prea a fost chinuită de boala aceasta!!!
Daca era asa era umplut de 1000 de ori calendarul cu sfinti :omfg:

Asta e miezu :troll :troll =))
NU VREM SA FIE TRECUTA CA SFANTA E O PACATOASA!GAZAREA TIGANILOR VA INCEPE!
Semnez pentru ca prostia umana e infinita. Ar fi pacat sa nu santificam o asa fata faina.
:omfg: :omfg:
Mai nou si internet banking are liber de 1 decembrie :kappa: :kappa:
Image
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

01 Aug 2017, 18:09

Unde ne-educatia si non-credinta a ajuns la culmi nebanuite acum ceva timp,se pare ca a ajuns acum prea departe si trebuie oprita inainte sa faca ravagii si sa ajungem in prapastie...
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Facebook [Bot], Petal [Bot] and 466 guests