Despărţire cu scandal!

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
kiddu94
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 258
Joined: 26 Feb 2012, 09:04
Detinator Steam: Nu
CS Status: pac pac
Detinator server CS: Nu
Location: Iasi
Has thanked: 30 times
Been thanked: 22 times
Contact:

29 Mar 2012, 19:00

Despărţire cu scandal! Andrei de la “Alb Negru”, înşelat de nevastă! "DJ Rynno îi acoperea amantul Sylviei!" Află motivele şocante ale divorţului!
Andrei de la Alb Negru a hotărât să se despartă de Sylvia după 7 ani de relaţie. Cei doi s-au căsătorit în 2009 la starea civilă şi urma ca anul acesta să facă şi cununia religioasă.


Image
Image
Image

Andrei şi Sylvia au hotărât să divorţeze după trei ani de căsnicie. Cântăreţul a dezvăluit în acestă seară la Happy Hour care sunt motivele separării.
"Noi am fost înconjuraţi de iubire atât din partea familiilor noastre, cât şi din partea fanilor. Azi încă suntem soţ şi soţie, mâine urmează să mergem la primărie", a spus Andrei Ştefănescu.

"Eu de o lună şi 14 zile am pus un detectiv să umble după ea. Acum 10 zile am aflat ceva foarte grav. Nu am crezut că o să pot să fac asta împotriva persoanei pe care o iubesc, dar viaţa e plină de neprevăzut. Se pare că nu sunt atât de special", a dezvăluit acesta.

"Sylvia ura femeile care sparg casa cuiva, dar se pare că bărbaţii care fac acest lucru nu. Eu nu pot să trăiesc într-o relaţie mincinoasă. I-am spus acest lucru şi când am avut confruntarea. Eu nu pot să-i mai dau nimic ştiind că nu a fost corectă cu mine. Este foarte dureros şi chinuitor atunci când iubita ta, soţia ta, vine de la altul şi te mângâie şi te sărută. Nu mai suportam să aflu că bănuielile mi se confirmă, că am avut dreptate", a mai declarat Andrei la Happy Hour.

"În perioada dinainte de a pleca la munte, detectivul m-a sunat şi mi-a spus că nu am de ce să-mi fac griji. După care lucrurile s-au schimbat. Ea a devenit mai tupeistă, mai curajoasă. I-a spus lui Kamara, într-un club, hai că a venit şi amantul meu. Este vorba despre un băiat de vreo 20 de ani, despre care spunea că e managerul trupei. DJ Rynno a acoperit-o pe Sylvia. Sunt mai mulţi oameni, prieteni de-ai mei, care au acoperit-o pe Sylvia când mă minţea. Am dovezi", a dezvăluit Andrei.

Image
Image

"Eu nu pot să sun un om căruia îi ştiu comportamentul. Trebuia mai întâi să vorbesc cu ea, nu cu Rynno. El a acoperit toată povestea asta. Mi se pare foarte ciudat că prietenul ei, care ştie cât de greu am ajuns să avem ceea ce avem, nu a tras-o de urechi şi nu a întrebat-o ce face. Nu înţeleg cum un om la 40 de ani, cu soţie şi copil acasă, poate să instige o fată la infidelitate. Sylvia are 28 de ani. Rynno trebuia să o ia la şuturi pe Sylvia şi să o trimită acasă fiindcă avea tot ce avea nevoie. Nu poţi să permiţi unui om să-şi bată joc de toate realizările", a mai spus Andrei.
"Sylvia mi-a cerut să o iert. Nu vreau să o acuz de nimic. Nu ştiu ce simte. Mi-a recunoscut că m-a înşelat. Poate nu mai simte nimic pentru mine, pentru casă", a mai spus el.

Andrei a recunoscut că este foarte indignat de comportamentul soţiei sale, asta mai ales fiindcă de când s-au căsătorit el i-a oferit foarte multă libertate: "I-am spus de la bun început că eu îi ofer libertate. Nu o sun să văd pe unde e, nu o terorizez, am lăsat-o să meragă oriunde vrea".

"Mie mi-e ruşine de mine să vorbesc despre băiatul ăsta. Vina lui cea mai mare este că nu a avut decenţa şi inteligenţa să mi vină în locurile unde mergeam şi eu. Sylvia l-a adus, el a venit mi-a strâns mâna şi a plecat. Eu ştiam de el. Soţia mea se juca, era o fantenzie de-a ei. Eu îl condamn pentru lipsa de bun simţ", a spus Andrei despre amantul soţiei sale.


Sursa
| Afiseaza codul
http://www.cancan.ro/showbiz/showbiz-in ... 14001.html
Alta panarama, sincer imi pare rau pentru Andrei..
RoyalServer
vim
Programator eXtream
Programator eXtream
Posts: 848
Joined: 29 May 2009, 19:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Trag cu praştia !
Reputatie: Fost programator web eXtreamCS
Administrator tehnic
Sysadmin
Location: Bucureşti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 342 times

29 Mar 2012, 20:19

kiddu94 wrote:Alta panarama, sincer imi pare rau pentru Andrei..
El este un adevarat domn ca a inceput sa isi povesteasca viata personala la televizor. Termenul "personal" exista acolo cu un scop. Ce se intampla intr-un cuplu, trebuie sa ramana in cuplu, chiar si in eventualitatea in care acesta se destrama, indiferent de circumstante.
I'm not antisocial, I'm just not user friendly.
⎯ retired
krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

29 Mar 2012, 20:28

vim wrote:
kiddu94 wrote:Alta panarama, sincer imi pare rau pentru Andrei..
El este un adevarat domn ca a inceput sa isi povesteasca viata personala la televizor. Termenul "personal" exista acolo cu un scop. Ce se intampla intr-un cuplu, trebuie sa ramana in cuplu, chiar si in eventualitatea in care acesta se destrama, indiferent de circumstante.
A facut publica toata informatia asta deoarece nu a vrut sa se ajunga la un scandal mare ca si in cazul lui Pepe si Oana ..
User avatar
claudiu25
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3282
Joined: 18 Dec 2010, 22:43
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: nu detin
SteamID: nu am
Has thanked: 98 times
Been thanked: 420 times
Contact:

29 Mar 2012, 21:06

si probabil ca s-o faca de ras pe silvia! :-j . respect andrei, respect dragonu! =))
Aşa cum pot renunţa la fumat pentru că nu fumez,
Nu pot să renunţ la scris pentru că nu am talent.


- Marin Sorescu
User avatar
fantez1st
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1193
Joined: 06 Mar 2011, 16:50
Detinator Steam: Da
Location: Dorohoi | BT
Has thanked: 143 times
Been thanked: 112 times

29 Mar 2012, 21:16

chiar nu ma intereseaza relatiile altora.. de cativa ani se face atata taraboi pe niste "vedete" care se injura si fac scandal doar sa le creasca ratingul emisiunilor.. este clara ce ascensiune de staruri avem in tara.. nicu de la cazanesti , fernando si 'ala de la piata mare..
Nu stau mult.
vim
Programator eXtream
Programator eXtream
Posts: 848
Joined: 29 May 2009, 19:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Trag cu praştia !
Reputatie: Fost programator web eXtreamCS
Administrator tehnic
Sysadmin
Location: Bucureşti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 342 times

29 Mar 2012, 22:04

krystann wrote:A facut publica toata informatia asta deoarece nu a vrut sa se ajunga la un scandal mare ca si in cazul lui Pepe si Oana ..
A facut publica povestea pentru imagine. Victimizarea aproape intotdeauna a reusit sa dea un impuls vanzarilor si nu numai. Pun pariu ca daca are pagina de facebook si arunc o privire pe acolo, sunt numai mesaje de la copile cu "pupicei", "fluturasi" si "inimioare". El a iesit in public cu povestea la indemnul persoanei care se ocupa de imaginea lui, pentru ca exista posibilitatea sa ii dea un impuls de moment carierei.

Ceea ce este cam penibil. Anumite lucruri se traiesc in cuplu, se "digera" in cuplu si "mor" simultan cu acel cuplu. Sunt constient de gandirea puerila a unora, prin care dupa o despartire este imperios necesar sa apara si o razbunare, dar exact asta face diferenta intre un pusti si un barbat: gandirea si modul in care faci fata anumitor situatii
I'm not antisocial, I'm just not user friendly.
⎯ retired
User avatar
Trance99
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 239
Joined: 24 Apr 2010, 11:03
Detinator Steam: Da
CS Status: @ work!!!
Detinator server CS: cs.a2g.ro
Location: Targu Jiu
Has thanked: 6 times
Been thanked: 21 times
Contact:

30 Mar 2012, 11:57

E bine ce a zis un coleg mai sus. Lucrurile personale se spala in familie. Dupa ce ai fost un bou si te-a inselat nevasta esti de doua ori bou si vi la tv sa te lauzi. Pe aia o doare in partea dorsala. Nu e nici prima, nici utlima femeie care calca stramb. Si ele, ca si noi barbatii, au din cand in cand nevoie sa mai schimbe... cearsaful :D>-
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information