Despre comunitati de mult apuse

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

02 Dec 2018, 02:27

cTm # oNe wrote:
laurwtf wrote:https://www.gametracker.com/search/cs/#search
cs-ul nu e mort si nu o sa moara prea curand.
amx-ul inca se dezvolta pe forumuri rusesti si sunt addons-uri si moduri de care nici nu am auzit noi pana acum.
orice forum pe orice nisa se populeaza, daca era un joc mort nu mai existau grupuri de facebook de sute de mii de persoane active.
vorbiti prostii, daca va deschideti un forum cu buget de 10-20 euro normal ca o sa bantuiti doar voi pe acolo.
:') :') cum nu e mort (ca pute de vreo 5 ani :dizzy_face: ), daca il joaca doar romanii si ceva natii mai sarace ca sarbii asta nu inseamna ca jocul e in floare.
tresa iti aduci jucatorii pe server cu forta cu boosturi cu dropuri da in capu lui nu e mort joaca cs tot romanu
RoyalServer
User avatar
caNdy
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 545
Joined: 18 Jan 2009, 20:39
Detinator Steam: Da
CS Status: localhost
Detinator server CS: Cs.RomeoNet.Ro
SteamID: id/candys4s
Reputatie: Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Location: Paris
Has thanked: 10 times
Been thanked: 4 times
Contact:

02 Dec 2018, 16:09

Sergiu wrote:
caNdy wrote:Sa nu uitam si de romeonet care are ani buni in spate
Pana acum n am auzit de ei, sincer
Romeo Membru din Mie Ian 03, 2007 + un an si ceva de myforum gratuit :)
User avatar
Mosnegu'
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 90
Joined: 28 May 2018, 15:03
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Contact:

03 Dec 2018, 08:08

Mutex wrote:
sound wrote:
Diversity wrote:eu tot vreau sa stiu ce s a intamplat sigur cu cs1 auzisem ceva ca a fost spart de jucausii sau ca a fost cumparat
sunt intregi teorii ale conspiratiei despre cs1, daca intrebi 10 persoane diferite fiecare are alta varianta de poveste
De fapt in principiu a fost de vina si cs1-boost (eu lucram la template), investise foarte mult si in ea si odata blocarea query-urilor de tni, nu mai era ok dar si mutarea pe o alta platforma. Treaba era mai incurcata, pe atunci vorbeam cu Amy pe wapp, insa nu cred ca are rost, conteaza doar ca a renuntat sa isi bata capul.
| Afiseaza codul
[video]https://www.youtube.com/watch?v=CcBhCdFcdz4[/video]
In video ma mutasem recent pe alt ip dreamserver, pe atunci erau alte vremuri, krond nu era chiar atat de puternic si din multe puncte de vedere, dreamserver batea. Totusi, eu am inceput prin 2010 treaba asta cu comunitatile, sunt jucator de counter-strike din 2004-2005 si prin 2012 sfarsit am ajuns top 100 gametracker, pe atunci era mare realizare, putini isi permiteau in 2012-2013 setmaster si gtrs. Totusi, nu regret cand imi petreceam zilele in phpbb 3.0.7-3.0.8. :))
Ce cs1-boost a fost de vina ba? =)))))))
La ce template lucrai tu ma, ca erai un mucos de copil pe vremea aia!
Lucrai la template? La ce template? La linsul in fund pe Amy? =))
Stiu ca sa-mi iau ban, dar cand vad ce minciunii ai in tine, nu ma pot abtine.
cs1 s-a inchis pentru ca di@volitza nu a mai avut timp sa se ocupe, s-a casatorit si a lasat in urma prostiile astea cu forumurile.
cs1 este inca detinut de di@volitza, ia fost platita o suma pentru a oferi redirect spre jucausii.
Pe vremea cand CS1 era mare si crestea in fiecare zi, normal ca toti care veneau si cereau grade si nu li se ofereau, incepeau sa barfeasca ca-i pe centura si prostituata. Fata avea si are banii, taica su are un restaurant in germania care de prin 2012 este al ei si mai are diferite afaceri.

Image
Image
La scurt timp mi-a spus ca urmeaza sa se casatoreasca si nu mai are timp sa se ocupe.
Image
De ce nu esti pe grup Mutex? Grupul a fost facut acum vreo 2 luni ca sa mai vedem ce face lumea :)
Pe tine vad ca nu te-a bagat nimeni si nu te cunoaste nimeni. :)
Last edited by d e a l e r - on 03 Dec 2018, 19:50, edited 1 time in total.
Reason: Warn pentru atac la persoană.
User avatar
laurwtf
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2977
Joined: 04 Jun 2011, 10:17
Detinator Steam: Da
SteamID: Retras de mult
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (3 luni)
-1 warn (2 luni club)
Utilizator neserios (tepar)
Location: toor@nacs
Has thanked: 37 times
Been thanked: 115 times

03 Dec 2018, 13:30

Mosnegu' wrote:
Mutex wrote:
sound wrote: sunt intregi teorii ale conspiratiei despre cs1, daca intrebi 10 persoane diferite fiecare are alta varianta de poveste
De fapt in principiu a fost de vina si cs1-boost (eu lucram la template), investise foarte mult si in ea si odata blocarea query-urilor de tni, nu mai era ok dar si mutarea pe o alta platforma. Treaba era mai incurcata, pe atunci vorbeam cu Amy pe wapp, insa nu cred ca are rost, conteaza doar ca a renuntat sa isi bata capul.
| Afiseaza codul
[video]https://www.youtube.com/watch?v=CcBhCdFcdz4[/video]
In video ma mutasem recent pe alt ip dreamserver, pe atunci erau alte vremuri, krond nu era chiar atat de puternic si din multe puncte de vedere, dreamserver batea. Totusi, eu am inceput prin 2010 treaba asta cu comunitatile, sunt jucator de counter-strike din 2004-2005 si prin 2012 sfarsit am ajuns top 100 gametracker, pe atunci era mare realizare, putini isi permiteau in 2012-2013 setmaster si gtrs. Totusi, nu regret cand imi petreceam zilele in phpbb 3.0.7-3.0.8. :))
Ce cs1-boost a fost de vina ba? =)))))))
La ce template lucrai tu ma, ca erai un mucos de copil pe vremea aia!
Lucrai la template? La ce template? La linsul in fund pe Amy? =))
Stiu ca sa-mi iau ban, dar cand vad ce minciunii ai in tine, nu ma pot abtine.
cs1 s-a inchis pentru ca di@volitza nu a mai avut timp sa se ocupe, s-a casatorit si a lasat in urma prostiile astea cu forumurile.
cs1 este inca detinut de di@volitza, ia fost platita o suma pentru a oferi redirect spre jucausii.
Pe vremea cand CS1 era mare si crestea in fiecare zi, normal ca toti care veneau si cereau grade si nu li se ofereau, incepeau sa barfeasca ca-i pe centura si prostituata. Fata avea si are banii, taica su are un restaurant in germania care de prin 2012 este al ei si mai are diferite afaceri.

Image
Image
La scurt timp mi-a spus ca urmeaza sa se casatoreasca si nu mai are timp sa se ocupe.
Image
De ce nu esti pe grup Mutex? Grupul a fost facut acum vreo 2 luni ca sa mai vedem ce face lumea :)
Pe tine vad ca nu te-a bagat nimeni si nu te cunoaste nimeni. :)


nu e cur.va, e centurista, sunt 2 chestii total diferite.
atunci ala nu era slo.boz din pozele cu ea dezbracata, era nivea, nu?
User avatar
Mosnegu'
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 90
Joined: 28 May 2018, 15:03
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Contact:

03 Dec 2018, 13:53

Ce poze? Daca un idiot a venit cu o poza de pe google si a spus ca este di@, gata ea e?
Pozele care circulau pe aici, nu erau a ei si nu era ea cea din poza :)
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information