Ce-i determina sa priveasca usor moartea ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
abbymiez
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 406
Joined: 28 Dec 2009, 23:23
Detinator Steam: Da
CS Status: salut
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Ban 3 luni ( 14.06.2010 )
Ban 3 luni ! ( 10.10.2010 )
Has thanked: 39 times
Been thanked: 30 times

07 Apr 2010, 22:12

muzica : minimal, emo, rock
+ ca in zilele de azi numai gasesti vreun tinar pe strada care sa nu aiba parul dat intr-o parte, sa aiba niste bascheti pana la tibie si o pereche de blugi care stau sa cada dupa el :\
frustratii dr_eq.
RoyalServer 2
User avatar
iv3
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 945
Joined: 05 Feb 2010, 17:28
Detinator Steam: Da
SteamID: iv3_csgod
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Bucuresti
Been thanked: 126 times

07 Apr 2010, 22:16

abbymiez wrote:muzica : minimal, emo, rock
+ ca in zilele de azi numai gasesti vreun tinar pe strada care sa nu aiba parul dat intr-o parte, sa aiba niste bascheti pana la tibie si o pereche de blugi care stau sa cada dupa el :\
Asa este moda cu tenesii :> iar cat despre par ce sa spun daca asa ii place lui ? Nu judeca un om dupa coperta !
ImageImage

яσмαηιαη яαсιηפ тєαм мємвєя
User avatar
Teddy
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2162
Joined: 18 Oct 2008, 18:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Ba esti nebun , ba esti nebun ?! :o
Detinator server CS: Nu
SteamID: barky1234
Reputatie: Fost moderator
0.2/3
Location: Milano,Italia
Has thanked: 52 times
Been thanked: 118 times
Contact:

07 Apr 2010, 22:29

abbymiez wrote:muzica : minimal, emo, rock
+ ca in zilele de azi numai gasesti vreun tinar pe strada care sa nu aiba parul dat intr-o parte, sa aiba niste bascheti pana la tibie si o pereche de blugi care stau sa cada dupa el :\
Mai intai comentez ce ai spus tu aici. Faza cu parul dat pe o parte recunosc chiar toti ratatii au parul dat pe o parte si daca ii intrebi ce e ala un gazerock sau ceva gen se uita la tine crezand ca vorbesti de gutza rocker , dar totusi ca sa ai parul intr-o parte trebuie in primul rand sa au curaj sa suporti insultele taranilor care se cred peste tine si te judeca in felul in care te imbraci , nevorbind niciodata cu tine sau incercand macar sa te cunoasca si in al doilea rand trebuie macar sa stii de ce ai parul dat intro parte acum mai nou toate genurile au parul dat intr-o parte mai putin rapperi , trebe sa stii daca te intreaba cineva ba tu esti funky? sa stii ce sa ii raspunzi nu sa te ascunzi sub un breton jalnic.

La faza cu tenesii / bascheti , credeti-ma ca si eu m-am saturat , am fost prin oras si am vazut niste tenesi vai mama lor direct de pitipoanca .. Eu va sugerez sa ramaneti la tenesi normali doar de culori diferite .. sa nu purtati pe cei cu botu lasat , cu scplici si alte porcari.. La bascheti va sugerez pe cei cu pielea intoarsa sau cum naiba sa zic ..

Si faza cu blugii e din totdeauna:).



Asa cum sa revin la topic.
Faza cu omoratu este o porcarie .. adica cred ca doar cei EMO se mai omoara si etc. pentru noi ROMANII suntem niste ***** =) .. faza cu taiatu pe maini si altceva noi am creato si este o mare porcarie .. EMO vine de la emotional deci este un stil mai sensibil si este adoptat de adolescentii care au probleme in familie si etc.. dar totusi de ce nu incercati sa ii cunosteati si sa ii intelegeti? ..

Si faza cu moartea frate eu cred ca ei judeca asa =):
Noi adolscentii de ce mai traim dupa varsta de 20 de ani de exemplu , ca sa incepem usor usor sa devenim niste batrani care se roaga noaptea sa nu moara ca sa isi vada nepotii la facultate sau mai stiu eu ce..

Totusi trebuie sa se gandeasca ca viata are cursul ei si chiar la 70 de ani poti sa ai o bucurie la fel de frumoasa cum ai avut la 13 ani...
Salut,
Vrei sa gasesti o solutie la orice intrebare despre Counter-Strike Global Offensive? Aici este locul potrivit:https://www.youtube.com/channel/UCaCu8j ... BxXBKazNTA
User avatar
winckler
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3247
Joined: 28 Sep 2008, 15:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost unbanner SJ.eXtreamCS.com
Nume anterioare: zvon15, zvoNN1ceL, cristi™
Fost administrator
Location: La locu' meu..
Has thanked: 59 times
Been thanked: 131 times

07 Apr 2010, 22:31

Deci va transpit din infleutnta berei asta sa fie clar.
SUNTETI NISTEO EMO ! SA MOR ! HUAAAA , hai hiphop.
Un mesaj din suflet...

winckler 2014 wrote:Daca te cheama winckler , inseamna ca esti smecher.
Image
:meme :meme :meme
User avatar
Teddy
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2162
Joined: 18 Oct 2008, 18:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Ba esti nebun , ba esti nebun ?! :o
Detinator server CS: Nu
SteamID: barky1234
Reputatie: Fost moderator
0.2/3
Location: Milano,Italia
Has thanked: 52 times
Been thanked: 118 times
Contact:

07 Apr 2010, 22:36

winckler^^ wrote:Deci va transpit din infleutnta berei asta sa fie clar.
SUNTETI NISTEO EMO ! SA MOR ! HUAAAA , hai hiphop.
Oameni ca astia sunt prin romania =)... Frate crezi ca daca esti rapper esti mai presus decat cei emo sau cei care asculta rock.. ? Fiecare gen i se potriveste cuiva asa ca nu te mai da mare boss pe aici ca nu prea ne impresionezi..

Faza cu hiphopu e cea mai jalnica , cunosc unii care sunt chiar rapperi si etc dar totusi de exemplu daca esti cocalar si vrei sa devii altcineva care e primul lucru la care te gandesti?
MA FAC RAPPER !

Nu am nimic cu rapperi sau cu tine , dar numai comenta aiurea oke:).
Salut,
Vrei sa gasesti o solutie la orice intrebare despre Counter-Strike Global Offensive? Aici este locul potrivit:https://www.youtube.com/channel/UCaCu8j ... BxXBKazNTA
User avatar
winckler
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3247
Joined: 28 Sep 2008, 15:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost unbanner SJ.eXtreamCS.com
Nume anterioare: zvon15, zvoNN1ceL, cristi™
Fost administrator
Location: La locu' meu..
Has thanked: 59 times
Been thanked: 131 times

07 Apr 2010, 22:37

Teddy wrote:
winckler^^ wrote:Deci va transpit din infleutnta berei asta sa fie clar.
SUNTETI NISTEO EMO ! SA MOR ! HUAAAA , hai hiphop.
Oameni ca astia sunt prin romania =)... Frate crezi ca daca esti rapper esti mai presus decat cei emo sau cei care asculta rock.. ? Fiecare gen i se potriveste cuiva asa ca nu te mai da mare boss pe aici ca nu prea ne impresionezi..

Faza cu hiphopu e cea mai jalnica , cunosc unii care sunt chiar rapperi si etc dar totusi de exemplu daca esti cocalar si vrei sa devii altcineva care e primul lucru la care te gandesti?
MA FAC RAPPER !

Nu am nimic cu rapperi sau cu tine , dar numai comenta aiurea oke:).
baaeeieii asta.tu esti emo? huaa dute si spanreuzate in pod nu ma intereseaza.
TEDDY MOARTEN INTREABA DE TINE
Un mesaj din suflet...

winckler 2014 wrote:Daca te cheama winckler , inseamna ca esti smecher.
Image
:meme :meme :meme
User avatar
iv3
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 945
Joined: 05 Feb 2010, 17:28
Detinator Steam: Da
SteamID: iv3_csgod
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Bucuresti
Been thanked: 126 times

07 Apr 2010, 22:39

Teddy wrote:
abbymiez wrote:muzica : minimal, emo, rock
+ ca in zilele de azi numai gasesti vreun tinar pe strada care sa nu aiba parul dat intr-o parte, sa aiba niste bascheti pana la tibie si o pereche de blugi care stau sa cada dupa el :\
Mai intai comentez ce ai spus tu aici. Faza cu parul dat pe o parte recunosc chiar toti ratatii au parul dat pe o parte si daca ii intrebi ce e ala un gazerock sau ceva gen se uita la tine crezand ca vorbesti de gutza rocker , dar totusi ca sa ai parul intr-o parte trebuie in primul rand sa au curaj sa suporti insultele taranilor care se cred peste tine si te judeca in felul in care te imbraci , nevorbind niciodata cu tine sau incercand macar sa te cunoasca si in al doilea rand trebuie macar sa stii de ce ai parul dat intro parte acum mai nou toate genurile au parul dat intr-o parte mai putin rapperi , trebe sa stii daca te intreaba cineva ba tu esti funky? sa stii ce sa ii raspunzi nu sa te ascunzi sub un breton jalnic.

La faza cu tenesii / bascheti , credeti-ma ca si eu m-am saturat , am fost prin oras si am vazut niste tenesi vai mama lor direct de pitipoanca .. Eu va sugerez sa ramaneti la tenesi normali doar de culori diferite .. sa nu purtati pe cei cu botu lasat , cu scplici si alte porcari.. La bascheti va sugerez pe cei cu pielea intoarsa sau cum naiba sa zic ..

Si faza cu blugii e din totdeauna:).

Asa cum sa revin la topic.
Faza cu omoratu este o porcarie .. adica cred ca doar cei EMO se mai omoara si etc. pentru noi ROMANII suntem niste ***** =) .. faza cu taiatu pe maini si altceva noi am creato si este o mare porcarie .. EMO vine de la emotional deci este un stil mai sensibil si este adoptat de adolescentii care au probleme in familie si etc.. dar totusi de ce nu incercati sa ii cunosteati si sa ii intelegeti? ..

Si faza cu moartea frate eu cred ca ei judeca asa =):
Noi adolscentii de ce mai traim dupa varsta de 20 de ani de exemplu , ca sa incepem usor usor sa devenim niste batrani care se roaga noaptea sa nu moara ca sa isi vada nepotii la facultate sau mai stiu eu ce..

Totusi trebuie sa se gandeasca ca viata are cursul ei si chiar la 70 de ani poti sa ai o bucurie la fel de frumoasa cum ai avut la 13 ani...
Sa nu fiu nesimtit ti-am citit mesajul in totalitate si am observat mai multe !!
-Eu am mentionat mai sus ca stilul emo este un stil emotional , iar tu ai mentionat iar acest lucru . nu ii-i nimic :)
-Faza cu bretonul , bine ca i-ai atras atentia acestui respingator
-Am mai mentionat un lucru si ca omul nu poate fi judecat dupa aparente . Trebuie sa il cunosti ...

Viata este un dar de la Dumnezeu iar noi prin aceste fapte (sinuciderile) ii intoarcem practic fata lui Dumnezeu .
Nu voi adopta niciodata nici un stil deoarece cunosc consecintele !!! Nu spun ca ei sunt anormali ...
Multumesc pentru sfaturile vestimentare pe care ni le-ai dat :)
Astept sa vad cu ce argumente mai vii :D>-
ImageImage

яσмαηιαη яαсιηפ тєαм мємвєя
User avatar
reTry
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 875
Joined: 03 Jun 2007, 18:31
Detinator Steam: Da
CS Status: -
Detinator server CS: Nu
SteamID: ax1onel_shaf
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Ban 3 luni !
Location: Vaslui
Has thanked: 37 times
Been thanked: 21 times

07 Apr 2010, 22:40

scuze de off :)
Last edited by reTry on 08 Apr 2010, 13:53, edited 1 time in total.
axionnneeeel
User avatar
winckler
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3247
Joined: 28 Sep 2008, 15:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost unbanner SJ.eXtreamCS.com
Nume anterioare: zvon15, zvoNN1ceL, cristi™
Fost administrator
Location: La locu' meu..
Has thanked: 59 times
Been thanked: 131 times

07 Apr 2010, 22:43

Oamenii ca teddy ma fac sa spun vorbe murdare
Teddy esti tare suparat sau mi se pare?
Un mesaj din suflet...

winckler 2014 wrote:Daca te cheama winckler , inseamna ca esti smecher.
Image
:meme :meme :meme
User avatar
Teddy
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2162
Joined: 18 Oct 2008, 18:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Ba esti nebun , ba esti nebun ?! :o
Detinator server CS: Nu
SteamID: barky1234
Reputatie: Fost moderator
0.2/3
Location: Milano,Italia
Has thanked: 52 times
Been thanked: 118 times
Contact:

07 Apr 2010, 22:45

Nu am chef de cearta.. asa ca salut^^ Mi se cam falfaie cand va vad pe forum , imi pare rau dar sunteti niste tristi vai familia pe care nu o aveti...
iv3 sa ii propui si tu de warn.

Si nu prea mai vin cu argumente pentru ca nu prea am cu cine sa vorbesc .. imi pare sincer rau de acesti oameni care iti strica topicul :).. ne mai auzim :)

Un moderator sa inchida topicul.
Salut,
Vrei sa gasesti o solutie la orice intrebare despre Counter-Strike Global Offensive? Aici este locul potrivit:https://www.youtube.com/channel/UCaCu8j ... BxXBKazNTA
User avatar
winckler
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3247
Joined: 28 Sep 2008, 15:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost unbanner SJ.eXtreamCS.com
Nume anterioare: zvon15, zvoNN1ceL, cristi™
Fost administrator
Location: La locu' meu..
Has thanked: 59 times
Been thanked: 131 times

07 Apr 2010, 22:46

TE-ai cam atacat nu mane ???
Ia hai pana nu dau cu muci pe tine.
Un mesaj din suflet...

winckler 2014 wrote:Daca te cheama winckler , inseamna ca esti smecher.
Image
:meme :meme :meme
User avatar
reTry
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 875
Joined: 03 Jun 2007, 18:31
Detinator Steam: Da
CS Status: -
Detinator server CS: Nu
SteamID: ax1onel_shaf
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Ban 3 luni !
Location: Vaslui
Has thanked: 37 times
Been thanked: 21 times

07 Apr 2010, 22:46

winckler^^ wrote:Oamenii ca teddy ma fac sa spun vorbe murdare
Teddy esti tare suparat sau mi se pare?
Astea da rime :)

Teddy , teddy , stiu ca esti cam suparat
Dar asta nu e motiv de taiat .
Desteapta-te , esti emo gay lord
Nasol pentru tine , da-te-n slob.oz de vagabond =))
axionnneeeel
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Google [Bot] and 266 guests