Dieta pentru ingrasare

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
balarobert
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 566
Joined: 23 Mar 2015, 17:27
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Has thanked: 7 times
Been thanked: 18 times
Contact:

10 Jun 2019, 18:01

3 mese pe zi bogate in calorii, daca nu dai randament asa altceva nu vad ce ai putea face... asa este organismul tau.
RoyalServer
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13712
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

10 Jun 2019, 23:43

notorietate wrote:
10 Jun 2019, 14:58
The Kalu wrote:
10 Jun 2019, 12:25
In Decembrie am pus 2.7 kg+ - si asta mancand sarmale, de revelion mancam si beam si tot asa de fapt mai mult mancam.Nu stiu daca mai am pozele cu costitele, de la 57 kg am ajuns la 84 si asta mancand dimineata la 6 si ceva(orice, ciorba, carne etc fara lapte sau iaurt) la 10 iar mananc, la 12 ca am pauza de masa, la ora 5 cand ajung acasa si apoi mai bag o masa seara tarziu gen 11-12.Gratar cand apuc, cred ca luna trecuta si asta in fiecare weekend numai gratare.Nu sala te ingrasa, mancarea! Ca bagi proteine asta este alta treaba dar trebuie si miscare, daca tu stai la computer si mai si fumezi clara treaba.

Grasu de Laur te poate invata cum sa faci bulking :boundlessly_laughing:


Asta am folosit eu:
https://www.wshop.ro/products/muscle-line-power-mass

de ce minti? :freezing_face:
ce poze cu costite visezi saracule? :frowning:
Tot ce ai mancat tu de cand te-ai nascut e ***** :hearts_eyes_cat:
Inteleg ca esti frustrat dupa ce ti-am comentat in subiectul tau dar nu trebuie sa o arati chiar asa, du-te si trage o linie in photoshop si arata-mi ca esti artist in paint.Sunt curios daca te suporrta cantarul ca din cate am auzit esti certat cu el, cica nu va vedeti la fata niciodata. :closed_lips: :boundlessly_laughing:
Si mai voiam sa te injur dar IQ -ul tau nu poate procesa injuratura mea, asa ca o las moale si poate peste 10 ani mai incerci o data.

Saracule? Vorbe mari de la un copil, atata timp cat esti pe banii parintilor si mananci shaorma cu cheta ai face bine sa taci din gura.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Eat, Sleep, Exercise and Repeat!
Image
User avatar
warclau
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2995
Joined: 28 Mar 2008, 11:10
Detinator Steam: Da
CS Status: memories
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 mar)
Location: Valenii de Munte / London
Has thanked: 420 times
Been thanked: 93 times

16 Jun 2019, 12:01

Mitzocul wrote:
10 Jun 2019, 15:34
Cel mai bun canal de YouTube din Romania pe partea de nutritie: https://www.youtube.com/channel/UCiXtyf ... Ugv9U6FtVQ

recomand
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information