Din ce în ce mai mulţi ţepari în staff.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Pavel
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3610
Joined: 17 Feb 2011, 22:47
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Nume anterior: xkeze.
Fond eXtream: 2
Location: Bucuresti
Has thanked: 71 times
Been thanked: 102 times

25 Jan 2015, 19:49

Moderatorii si Moderatorii ajutatori sunt cele mai de jos grade de pe acest forum. In aceste functii ajung prima data cei care intra in staff. NU avem cum sa cunoastem toate persoanele de pe acest forum. Fiecare are o sansa sa isi demonstreze potentialul. Nu avem cum sa prezicem ca un moderator(care parea foarte ok inainte sa ia gradul), la 3 zile dupa ce a luat gradul da teapa. Noi ne asiguram de trecutul acestora dar nu putem sa garantam ceea ce vor face in viitor.
RoyalServer 2
User avatar
GPaul
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1931
Joined: 21 Mar 2009, 12:14
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv. Studiu intens.
Detinator server CS: - House M.D -
SteamID: - House M.D -
Reputatie: Nume anterior: djxpaulz
Fost super moderator
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 8 times
Been thanked: 174 times
Contact:

25 Jan 2015, 19:50

Aici se merge pe principiul "mulți dar proști".

" Mai bine o masa mare de oameni decat mai putini si de calitate " :)
Image
Image
User avatar
meii
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 145
Joined: 16 Jan 2015, 13:45
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

25 Jan 2015, 19:52

xkeze wrote:Moderatorii si Moderatorii ajutatori sunt cele mai de jos grade de pe acest forum. In aceste functii ajung prima data cei care intra in staff. NU avem cum sa cunoastem toate persoanele de pe acest forum. Fiecare are o sansa sa isi demonstreze potentialul. Nu avem cum sa prezicem ca un moderator(care parea foarte ok inainte sa ia gradul), la 3 zile dupa ce a luat gradul da teapa. Noi ne asiguram de trecutul acestora dar nu putem sa garantam ceea ce vor face in viitor.
Totuşi, un om se cunoaşte după limbajul şi posturile de pe forum. Propun să nu se mai facă recrutări de moderatori, ci să urmăriţi utilizatorul prin posturi/comportament/vârstă ş.a.m.d . Dacă o să meargă tot aşa treaba o să se termine cu extreamcs, nu contează câte servere de counter-strike cumpăraţi. Ştim cu toţii că utilizatorii sunt aici pentru tranzacţii şi întrebări stupide prin forumul "discuţii generale" .
User avatar
uzzi
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 780
Joined: 28 Aug 2007, 17:12
Detinator Steam: Da
CS Status: 24/24 CS:GO
SteamID: steamhighman
Reputatie: Restrictie moderator
Nick anterior: Hermes, HADES
Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: Craiova - București
Contact:

25 Jan 2015, 19:53

Aici îi pot da dreptate doar lui xkeze.
Cât despre ce a spus Mădălin, limbajul meu față de M3thaph0rik a fost justificat, să primești țeapă de 100 euro și să mai și jignească după.
Mulțumesc și îmi cer scuze.
"Happy to be alive."

STEAM: http://steamcommunity.com/id/steamhighman
Mă găsești doar pe steam.
User avatar
jeicabbb
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 492
Joined: 08 Dec 2014, 23:36
Detinator Steam: Da
CS Status: p_mea
SteamID: d hoes
Fond eXtream: 0
Location: california

25 Jan 2015, 19:57

GPaul wrote:Aici se merge pe principiul "mulți dar proști".

" Mai bine o masa mare de oameni decat mai putini si de calitate " :)
te respect omule chiar daca te injuram cand imi dadeai warn
last king$
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

25 Jan 2015, 19:57

meii wrote:
xkeze wrote:Moderatorii si Moderatorii ajutatori sunt cele mai de jos grade de pe acest forum. In aceste functii ajung prima data cei care intra in staff. NU avem cum sa cunoastem toate persoanele de pe acest forum. Fiecare are o sansa sa isi demonstreze potentialul. Nu avem cum sa prezicem ca un moderator(care parea foarte ok inainte sa ia gradul), la 3 zile dupa ce a luat gradul da teapa. Noi ne asiguram de trecutul acestora dar nu putem sa garantam ceea ce vor face in viitor.
Totuşi, un om se cunoaşte după limbajul şi posturile de pe forum. Propun să nu se mai facă recrutări de moderatori, ci să urmăriţi utilizatorul prin posturi/comportament/vârstă ş.a.m.d . Dacă o să meargă tot aşa treaba o să se termine cu extreamcs, nu contează câte servere de counter-strike cumpăraţi. Ştim cu toţii că utilizatorii sunt aici pentru tranzacţii şi întrebări stupide prin forumul "discuţii generale" .
sti gresit.
urmareste activitatea din categoriile legate de cs1.6 si ai sa vezi ca te inseli.
User avatar
CryWolf
Administrator
Administrator
Posts: 6505
Joined: 07 Aug 2008, 16:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Fost Scripter
Manager CS2.eXtream.Ro
Fost Detinator ZM.eXtream.Ro
Fost manager CS.eXtream.Ro
Fost manager CSGO.eXtream.Ro
Fost manager global
Location: Botosani
Discord: crywolf1989
Has thanked: 202 times
Been thanked: 850 times
Contact:

25 Jan 2015, 19:59

jeicabbb wrote:unpack are mod ca baga boost 24/7 pe cs.extream.ro

da a uitat cand injura / spama pe forum cu ms-boost cu dudu da ce vrei , numai cersetoate in staff care vor totu de pomana
Se vede ca esti doar ofticos de felu tau asa ca ai N conturi banate pe aici te simti mai presus ?

Unpack a dat testu de mod aj si la trecut daca cineva de sus considera ca nu e posibil sa imi lase pm sa le dau dovada, ajutorul pentru cs.extream a fost de bunavointa, arata si mie topicul cu raport ca este tepar :-?

Degeaba veniti acu si aduceti tot felu de vorbe an droanga nu va convine log out asta e viata parca nu stiu ce am putea noi face ce va revolvati asa ? nu a-ti primit si voi rang si ati fost neglijati stati linistiti nici nu mai primiti.
NU IMI MAI DA-TI PM CU CERERE AJUTOR/SAMD, FOLOSITI FORUMUL, CITESC MAJORITATEA TOPICURILOR.
www.dark-arena.com , SERVERE CS / CS2 / L4D AU REVENIT ONLINE.
www.diasporaiptv.ro - SERVICII PREMIUM IPTV

Image

Image
User avatar
meii
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 145
Joined: 16 Jan 2015, 13:45
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

25 Jan 2015, 20:00

jeicabbb wrote:
GPaul wrote:Aici se merge pe principiul "mulți dar proști".

" Mai bine o masa mare de oameni decat mai putini si de calitate " :)
te respect omule chiar daca te injuram cand imi dadeai warn

M-ai făcut să râd jeicabbbb =)))) ahahah

@Paul, întradevăr, ţin să-ţi dau dreptate.


@scosmynnn, vrei să spui că "anunţuri" , "security zone" şi "discuţii generale" nu sunt cele mai active şi vizitate secţiuni de pe forum?
User avatar
jeicabbb
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 492
Joined: 08 Dec 2014, 23:36
Detinator Steam: Da
CS Status: p_mea
SteamID: d hoes
Fond eXtream: 0
Location: california

25 Jan 2015, 20:03

CryWolf wrote:
jeicabbb wrote:unpack are mod ca baga boost 24/7 pe cs.extream.ro

da a uitat cand injura / spama pe forum cu ms-boost cu dudu da ce vrei , numai cersetoate in staff care vor totu de pomana
Se vede ca esti doar ofticos de felu tau asa ca ai N conturi banate pe aici te simti mai presus ?

Unpack a dat testu de mod aj si la trecut daca cineva de sus considera ca nu e posibil sa imi lase pm sa le dau dovada, ajutorul pentru cs.extream a fost de bunavointa, arata si mie topicul cu raport ca este tepar :-?

Degeaba veniti acu si aduceti tot felu de vorbe an droanga nu va convine log out asta e viata parca nu stiu ce am putea noi face ce va revolvati asa ? nu a-ti primit si voi rang si ati fost neglijati stati linistiti nici nu mai primiti.
arata mi alea N conturi banate daca tot vorbesti mult , pr0st si fara rost. si sa fiu ofticos ? cwaie nu am de ce sa fiu ofticos pentru ca si eu am fost mod si in categoria voastra speciala de rahat doar barfiti userii si va injurati intre voi ca , chiori si chiar si in ziua de azi primesc informatii ce se petrece acolo dar asta nu are rost . si nici nu ma agit doar ca imi pare rau de trecutu faimos care era aici nu acum toate cwrvele in staff , tu parca aveai restrictie pentru admin de la laur ? oare ce sa intamplat cu ea ?
Last edited by Cosmin on 25 Jan 2015, 20:07, edited 1 time in total.
Reason: tu nu legi 2 cuvinte fara "cwaie" si vorbe dastea tiganesti :gusta
last king$
User avatar
uzzi
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 780
Joined: 28 Aug 2007, 17:12
Detinator Steam: Da
CS Status: 24/24 CS:GO
SteamID: steamhighman
Reputatie: Restrictie moderator
Nick anterior: Hermes, HADES
Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: Craiova - București
Contact:

25 Jan 2015, 20:05

Presimt ca in seara asta se vor da ban-uri...
Last edited by Raul on 25 Jan 2015, 20:15, edited 1 time in total.
Reason: +1 warn pentru post aiurea
"Happy to be alive."

STEAM: http://steamcommunity.com/id/steamhighman
Mă găsești doar pe steam.
User avatar
CryWolf
Administrator
Administrator
Posts: 6505
Joined: 07 Aug 2008, 16:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Fost Scripter
Manager CS2.eXtream.Ro
Fost Detinator ZM.eXtream.Ro
Fost manager CS.eXtream.Ro
Fost manager CSGO.eXtream.Ro
Fost manager global
Location: Botosani
Discord: crywolf1989
Has thanked: 202 times
Been thanked: 850 times
Contact:

25 Jan 2015, 20:10

jeicabb oricum mananci la rahat degeaba, nu vad ce rost ar avea cineva sa iti dea tine marele Paputoi informatii de acolo si chiar de iti da nu te ajuta cu nimic iti arata tie si prietenului tau ca sunteti in stare sa va uitati pe gaura cheii cum 2 lesbiene va face semn sa va duceti la ele si voi in schimb va faceti placerile unul in fundul celuilalt.
Eu as spune sa ii dai PM lu laur sa il intrebi cum de mi-a zburat restrictia si pentru ce motiv, poate iti mai lumineaza el motu ala.
HADES wrote:Presimt ca in seara asta se vor da ban-uri...
Aoleu presimt ca tre sa evitam offu ca dau si mai multel
NU IMI MAI DA-TI PM CU CERERE AJUTOR/SAMD, FOLOSITI FORUMUL, CITESC MAJORITATEA TOPICURILOR.
www.dark-arena.com , SERVERE CS / CS2 / L4D AU REVENIT ONLINE.
www.diasporaiptv.ro - SERVICII PREMIUM IPTV

Image

Image
User avatar
Mădălin
Administrator
Administrator
Posts: 5295
Joined: 06 Mar 2013, 21:40
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Administrator
Fost manager cs.extream.ro
Web designer
Administratorul anului 2023
Has thanked: 45 times
Been thanked: 310 times
Contact:

25 Jan 2015, 20:13

http://www.extreamcs.com/forum/member/meii/ = http://www.extreamcs.com/forum/member/VANAHEIM/ intrebarea mea... la ce sa mai ne asteptam? Trebuie sa-mi dau seama.

HADES - nu inteleg care e treaba cu tine si de ce faci offtopic acuma, dar anyway.. las modzii sa-si faca treaba. Ti-am explicat pe peme cum sta treaba, nu vrei sa intelegi, c'est la vie!
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information