Din ce în ce mai mulţi ţepari în staff.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

25 Jan 2015, 20:13

Cati dintre voi au citit aceste subiecte inainte de a face o tranzactie? Va spun eu, nici macar unul.

http://www.extreamcs.com/forum/security ... 30037.html
http://www.extreamcs.com/forum/security ... 32910.html
http://www.extreamcs.com/forum/security ... 32518.html
http://www.extreamcs.com/forum/security ... 10757.html
http://www.extreamcs.com/forum/security ... 27925.html
http://www.extreamcs.com/forum/security ... 69059.html

Deci nu va mai mirati ca se dau tepe, voi sunteti de vina si nu teparii, cred ca vi s-a spus chestia asta de nenumarate ori dar cine sa asculte.Va meritati soarta!
Sper sa luati cat mai multe tepe pana va invatati minte.
Image
RoyalServer 2
User avatar
jeicabbb
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 492
Joined: 08 Dec 2014, 23:36
Detinator Steam: Da
CS Status: p_mea
SteamID: d hoes
Fond eXtream: 0
Location: california

25 Jan 2015, 20:15

moldovene , eu nu vorbesc sa ma aflu in treaba , am poze cu conversatii unde mi se dau informatii de acolo , si stiu de ce ti a scos restrictia , ca sa le ti si lor serverele , dar ce crezi , tot goale sunt , degeaba le ti cu boost 24/7 ca nimeni nu o sa stea pe ele atata timp cat tu iti bati joc de server si dai admin la toti strambii (aici ma refer strict la cs.extream.ro)
last king$
User avatar
Carnacior
Membrul anului 2016
Membrul anului 2016
Posts: 1762
Joined: 23 Jun 2013, 14:08
Detinator Steam: Da
CS Status: I eat more pussy than cervical cancer
Detinator server CS: jb.b-zone.ro
SteamID: -
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Membrul anului 2016
Membru Club eXtreamCS (1 iul )
Location: Targu Mures
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times
Contact:

25 Jan 2015, 20:25

meii wrote:De când sunt eu aici ( câteva zile ) am observat foarte multe subiecte despre membrii din echipă care au ajuns ţepari ( vanaheim, m3amophik ( sau cum se numeşte ), lilwayne ş.a.m.d ). Ştiţi ce înseamnă asta? Asta înseamnă că, utilizatorii nu pun preţ pe acel grad şi încrederea ce o primesc din partea administratorilor. Moderatorul trebuie să fie preţuit pe "cel mai mare forum de counter-strike din România" şi nu trebuie să fie o "mască" pentru a da o ţeapă. Foarte urât a ajuns forumul ăsta, acum câţiva ani nu era aşa, omul ştia că dacă primeşte gradul trebuie să muncească, să fie activ ca să continue în echipă, acum toţi se pişă pe grad şi pe încrederea ce o primesc din partea administratorilor. Oricum, în viitor aveţi grijă pe cine şi cum alegeţi stafful pentru că în primul rând faceţi forumul de ruşine, nu şi ţeparul. Ţeparul îşi face alt cont, face 2000 de mesaje şi dă din nou ţepe spunând că este un membru de încredere şi cu vechime pe forum, dar forumul rămâne mereu acel forum cu "Stafful plin de copiii ţepari".
Aveţi grijă în viitor.
Eu nu o să fac probabil niciodată tranzacţii pe forum până când nu se îndreaptă lucrurile, în momentul de faţă sunt foarte mulţi oameni de rahat.
Q: Dacă scoateţi forumurile "Anunţuri" şi "Security zone" vă este frică că pierdeţi din utilizatori/mesaje respectiv vizite?
doar la asta mai e folosit forumul asta


sa fim seriosi, stafful de aici e o gluma, sunt vreo 2 3 exceptii, restu sunt degeaba
Ai nevoie de o protectie pentru server? R4GE Server Guard
Cel mai avansat si folosit plugin de protectie romanesc public! Nu ma crezi? VERIFICA


http://www.facebook.com/xyz.aron
Follow me for random bullshit and possibly interesting updates
Skype @ xyz_aron


Image
User avatar
CryWolf
Administrator
Administrator
Posts: 6505
Joined: 07 Aug 2008, 16:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Fost Scripter
Manager CS2.eXtream.Ro
Fost Detinator ZM.eXtream.Ro
Fost manager CS.eXtream.Ro
Fost manager CSGO.eXtream.Ro
Fost manager global
Location: Botosani
Discord: crywolf1989
Has thanked: 202 times
Been thanked: 850 times
Contact:

25 Jan 2015, 20:27

Si de ce mai stati ma fratilor ? plecati va rugam frumos totul este de cacao totul e urat staffu tot, plecati de ce mai comentati pe aici ca oricum comentati degeaba vina e a voastra.
jeicabbb wrote:moldovene , eu nu vorbesc sa ma aflu in treaba , am poze cu conversatii unde mi se dau informatii de acolo , si stiu de ce ti a scos restrictia , ca sa le ti si lor serverele , dar ce crezi , tot goale sunt , degeaba le ti cu boost 24/7 ca nimeni nu o sa stea pe ele atata timp cat tu iti bati joc de server si dai admin la toti strambii (aici ma refer strict la cs.extream.ro)
Deja ai deviat de la subiectu initial ajungand la cel care te oftica ... baga mare de parca mi-ar pasa.
Fata de tine am dat admin jucatorilor care au meritat tu iti dadeai doar pe prietenii si pe pile, alta treaba daca te oftica serveru asa tare pleaca si de pe el ce rost are sunt atatea.
NU IMI MAI DA-TI PM CU CERERE AJUTOR/SAMD, FOLOSITI FORUMUL, CITESC MAJORITATEA TOPICURILOR.
www.dark-arena.com , SERVERE CS / CS2 / L4D AU REVENIT ONLINE.
www.diasporaiptv.ro - SERVICII PREMIUM IPTV

Image

Image
User avatar
unpack
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1899
Joined: 07 May 2013, 20:48
Detinator Steam: Da
CS Status: SlowHack Legion.
Detinator server CS: Da
Reputatie: Fost moderator ajutator
Utilizator neserios ( tepar )
Restrictie moderator
Nume anterior: unpackRo, HyperDesk, -Hyperion-
Location: Delphi \ .Net \ C++ \ Php \ Pawn.
Has thanked: 76 times
Been thanked: 70 times
Contact:

25 Jan 2015, 20:34

CryWolf wrote:Si de ce mai stati ma fratilor ? plecati va rugam frumos totul este de cacao totul e urat staffu tot, plecati de ce mai comentati pe aici ca oricum comentati degeaba vina e a voastra.
jeicabbb wrote:moldovene , eu nu vorbesc sa ma aflu in treaba , am poze cu conversatii unde mi se dau informatii de acolo , si stiu de ce ti a scos restrictia , ca sa le ti si lor serverele , dar ce crezi , tot goale sunt , degeaba le ti cu boost 24/7 ca nimeni nu o sa stea pe ele atata timp cat tu iti bati joc de server si dai admin la toti strambii (aici ma refer strict la cs.extream.ro)
Deja ai deviat de la subiectu initial ajungand la cel care te oftica ... baga mare de parca mi-ar pasa.
Fata de tine am dat admin jucatorilor care au meritat tu iti dadeai doar pe prietenii si pe pile, alta treaba daca te oftica serveru asa tare pleaca si de pe el ce rost are sunt atatea.
Lasa sa vorbeasca, sunt doar vorbe :)
www.Ms-Boost.com - Counter-Strike 1.6 Server Boost.

Cu Stima,
Unpack - www.Ms-Boost.com

Image
User avatar
FizZle
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1622
Joined: 17 Jan 2015, 19:33
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: da
SteamID: berserknorse
Fond eXtream: 0
Location: Iasi
Has thanked: 21 times
Been thanked: 26 times
Contact:

25 Jan 2015, 20:34

Deci voi sunteti tampi , sunt nou pe forum si am auzit de cel putin 7 ori de la staff ca nu sunt usa de biserica moderatorii si moderatorii ajutatori dar voi tot continuati sa faceti tranzactii si sa va uimiti ca va luati teapa .
User avatar
uzzi
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 780
Joined: 28 Aug 2007, 17:12
Detinator Steam: Da
CS Status: 24/24 CS:GO
SteamID: steamhighman
Reputatie: Restrictie moderator
Nick anterior: Hermes, HADES
Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: Craiova - București
Contact:

25 Jan 2015, 20:44

Baieti nu are rost acest topic. Nu se va schimba nimic si o sa primiti warn pentru off topic.
"Happy to be alive."

STEAM: http://steamcommunity.com/id/steamhighman
Mă găsești doar pe steam.
User avatar
zeus4s
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2621
Joined: 02 May 2010, 08:54
Detinator Steam: Da
CS Status: I'm back.
Reputatie: Ban 3 luni
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: New York
Has thanked: 4 times
Been thanked: 300 times
Contact:

25 Jan 2015, 20:44

VANAHEIM wrote:***** eu i-am dat la ala steamul inapoi, nu ma mai acuzati aiurea in *** :))

@hades, asa am patit si eu, apoi dupa 2 zile am dat tzeapa si cica asta a fost motivul. Vlad stia ca eu o sa dau tzeapa.
si aia 5 euro ai mei unde sunt ?
User avatar
jeicabbb
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 492
Joined: 08 Dec 2014, 23:36
Detinator Steam: Da
CS Status: p_mea
SteamID: d hoes
Fond eXtream: 0
Location: california

25 Jan 2015, 20:45

CryWolf wrote:Si de ce mai stati ma fratilor ? plecati va rugam frumos totul este de cacao totul e urat staffu tot, plecati de ce mai comentati pe aici ca oricum comentati degeaba vina e a voastra.
jeicabbb wrote:moldovene , eu nu vorbesc sa ma aflu in treaba , am poze cu conversatii unde mi se dau informatii de acolo , si stiu de ce ti a scos restrictia , ca sa le ti si lor serverele , dar ce crezi , tot goale sunt , degeaba le ti cu boost 24/7 ca nimeni nu o sa stea pe ele atata timp cat tu iti bati joc de server si dai admin la toti strambii (aici ma refer strict la cs.extream.ro)
Deja ai deviat de la subiectu initial ajungand la cel care te oftica ... baga mare de parca mi-ar pasa.
Fata de tine am dat admin jucatorilor care au meritat tu iti dadeai doar pe prietenii si pe pile, alta treaba daca te oftica serveru asa tare pleaca si de pe el ce rost are sunt atatea.
am dat la prietenii si pe pile ? tu te auzi ce vorbesti ? am dat doar la 2 baieti care macar stateau pe server si stateam la caterinca sa destindem atmosfera si stai linistit ca nu am mai intrat pe el de 3 luni de zile
last king$
User avatar
VANAHEIM
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1128
Joined: 28 Jan 2013, 10:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie Moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 59 times
Contact:

25 Jan 2015, 20:46

zeus4s wrote:
VANAHEIM wrote:***** eu i-am dat la ala steamul inapoi, nu ma mai acuzati aiurea in *** :))

@hades, asa am patit si eu, apoi dupa 2 zile am dat tzeapa si cica asta a fost motivul. Vlad stia ca eu o sa dau tzeapa.
si aia 5 euro ai mei unde sunt ?
Daca iti retragi plangerea si desigur mi se scoate aceasta reputatie de ***, promit ca iti dau banii.
PayPal balance: €7.05 EUR , 5 sunt ai tai.
Nu mi se pare corect ca eu sa returnez ceea ce am "furat" si totusi, lumea sa ma vada ca pe un tepar :))
User avatar
unpack
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1899
Joined: 07 May 2013, 20:48
Detinator Steam: Da
CS Status: SlowHack Legion.
Detinator server CS: Da
Reputatie: Fost moderator ajutator
Utilizator neserios ( tepar )
Restrictie moderator
Nume anterior: unpackRo, HyperDesk, -Hyperion-
Location: Delphi \ .Net \ C++ \ Php \ Pawn.
Has thanked: 76 times
Been thanked: 70 times
Contact:

25 Jan 2015, 20:49

VANAHEIM wrote:
zeus4s wrote:
VANAHEIM wrote:***** eu i-am dat la ala steamul inapoi, nu ma mai acuzati aiurea in *** :))

@hades, asa am patit si eu, apoi dupa 2 zile am dat tzeapa si cica asta a fost motivul. Vlad stia ca eu o sa dau tzeapa.
si aia 5 euro ai mei unde sunt ?
Daca iti retragi plangerea si desigur mi se scoate aceasta reputatie de ***, promit ca iti dau banii.
PayPal balance: €7.05 EUR , 5 sunt ai tai.
Nu mi se pare corect ca eu sa returnez ceea ce am "furat" si totusi, lumea sa ma vada ca pe un tepar :))
Dca chiar nu esti tepar iai fi returnat banii indiferent de ce reputatie aveai.Asta este o scuza inutila ce zici tu ;)
www.Ms-Boost.com - Counter-Strike 1.6 Server Boost.

Cu Stima,
Unpack - www.Ms-Boost.com

Image
User avatar
VANAHEIM
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1128
Joined: 28 Jan 2013, 10:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie Moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 59 times
Contact:

25 Jan 2015, 20:50

unpackRo wrote:
VANAHEIM wrote:
zeus4s wrote:
si aia 5 euro ai mei unde sunt ?
Daca iti retragi plangerea si desigur mi se scoate aceasta reputatie de ***, promit ca iti dau banii.
PayPal balance: €7.05 EUR , 5 sunt ai tai.
Nu mi se pare corect ca eu sa returnez ceea ce am "furat" si totusi, lumea sa ma vada ca pe un tepar :))
Dca chiar nu esti tepar iai fi returnat banii indiferent de ce reputatie aveai.Asta este o scuza inutila ce zici tu ;)
Nu, chiar ii returnez banii, i-am zis ca-i dau la prima ora cand fac rost de ei, dar el a facut acel rahat de subiect pe extream si au inceput toti sa ma injure ca la usa cortului, tipic romanesc.

@lasa-mi mailu pe care sa-ti trimit banii.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information