Dinamo Bucureşti vs FCSB - 18.02 20:45 -

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Specii.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4685
Joined: 16 May 2015, 23:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Plangi dupa ***** ca un transexual
Reputatie: Fost eXtream Mod
Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior : sociopat, Saec.
0.2/3
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

18 Feb 2018, 22:51

MASTER ~ wrote:
Specii. wrote:
MASTER ~ wrote:Sa mă c.ac in gura comentatorului, stelist împuțit, nu mă enervează că egală wcsb cat mă enerva ratatu ăla de comentatoru pwlii.
De pe look plus?
Da
:)))) chiar era enervant, nici nu stie sa comenteze un meci. Dupa ce a facut 2-2 cica spune ala " daca ma intrebi pe mine mai avem 30 sec sa ii batem" :)))
Image
RoyalServer
User avatar
Mafios_X
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 6851
Joined: 10 Apr 2009, 01:28
Detinator Steam: Da
SteamID: mafiosx
Reputatie: Fost Administrator
Location: Italia
Has thanked: 341 times
Been thanked: 419 times
Contact:

18 Feb 2018, 22:52

Forta Steaua, o echipa joaca pana la fluierul final!

Este greu sa joci 3 meciuri pe saptamana, dar dinamo nu stie asta de ani de zile. :))
-------------------------------#STEAM PROFILE--------------------------------------
Image
STEAM: mafiosx

Image


www.gamescan.ro - Un fel de GameTracker ROMANESC :D
User avatar
GET ERROR
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 240
Joined: 17 Feb 2017, 17:47
Detinator Steam: Da
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Location: București
Contact:

18 Feb 2018, 22:53

Specii. wrote:
MASTER ~ wrote:
Specii. wrote: De pe look plus?
Da
:)))) chiar era enervant, nici nu stie sa comenteze un meci. Dupa ce a facut 2-2 cica spune ala " daca ma intrebi pe mine mai avem 30 sec sa ii batem" :)))

Asta cu 30 sec e calumea rau :))) mai avem 30 de secunde sa mai dam un gol
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

18 Feb 2018, 22:59

fecesebe nu merita punctul asta, la cum a jucat e destul de mincinos scorul
Hanca a stricat jocul, mai bine il lasa pe Torje in teren.
User avatar
sharkstar
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1735
Joined: 24 Dec 2012, 15:51
Detinator Steam: Da
CS Status: Rupetot
SteamID: privat
Location: Bucuresti
Has thanked: 70 times
Been thanked: 42 times

18 Feb 2018, 23:38

Vlad wrote:fecesebe nu merita punctul asta, la cum a jucat e destul de mincinos scorul
Hanca a stricat jocul, mai bine il lasa pe Torje in teren.
Inseamna ca nu te-ai uitat de la inceput, fcsb a fost peste dinamo din multe puncte de vedere, avand in vedere ca era echipa a 2 a si nu echipa normala, a aratat la inceput o agresivitate cum nu prea observi in liga 1. Cel putin, din inceputul primei reprize am crezut ca nu putem sa primim gol la cat de agresiv se juca, golurile au venit din cauza unelor erori, ma bucur cel putin ca am egalat, ma bucur ca a fost un meci strans, ma gandesc ca daca dadea Enache gol, meciul era deja castigat, dar mai bine ca nu a facut-o.

Cum au spus si altii, e greu sa joci 3 meciuri pe saptamana, eu nu aveam nici o problema daca ne luam bataie de la fcdb, meciul cu lazio e de 100 de ori mai important.
I've never been more normal than I am now.
My tumblr
Andrei N.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1365
Joined: 04 Sep 2010, 14:49
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: -
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost Moderator
Nume anterior: msK, ANGU
Has thanked: 217 times
Been thanked: 202 times
Contact:

19 Feb 2018, 00:02

sharkstar wrote:
Vlad wrote:fecesebe nu merita punctul asta, la cum a jucat e destul de mincinos scorul
Hanca a stricat jocul, mai bine il lasa pe Torje in teren.
Inseamna ca nu te-ai uitat de la inceput, fcsb a fost peste dinamo din multe puncte de vedere, avand in vedere ca era echipa a 2 a si nu echipa normala, a aratat la inceput o agresivitate cum nu prea observi in liga 1. Cel putin, din inceputul primei reprize am crezut ca nu putem sa primim gol la cat de agresiv se juca, golurile au venit din cauza unelor erori, ma bucur cel putin ca am egalat, ma bucur ca a fost un meci strans, ma gandesc ca daca dadea Enache gol, meciul era deja castigat, dar mai bine ca nu a facut-o.

Cum au spus si altii, e greu sa joci 3 meciuri pe saptamana, eu nu aveam nici o problema daca ne luam bataie de la fcdb, meciul cu lazio e de 100 de ori mai important.
Echipa a 2a ? Singurii care au jucat cu lazio si nu au jucat azi sunt benzar,gnohere si nedelcu.
.
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

19 Feb 2018, 00:56

sharkstar wrote: avand in vedere ca era echipa a 2 a si nu echipa normala.
Care echipa a doua? Fara 2-3 jucatori nu se poate numi asa.
sharkstar wrote:Cum au spus si altii, e greu sa joci 3 meciuri pe saptamana
E greu pentru ca la noi nu se lucreaza la rezistenta fizica. Nici o echipa din Romania nu face asta. Cel putin la Steaua, cand era Reghe baga tare in ei.

Premier League de ce nu s-a vaitat cand a avut perioada cu 3 meciuri pe saptamana? Si acolo campionatul e si mai greu, indiferent despre ce echipa vorbim.
Image
Image
Image
User avatar
VegaS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 5963
Joined: 28 Sep 2014, 16:12
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost intermediar
Fost membru Club eXtreamCS
Fond eXtream: 0
Location: Zalău, Sălaj

19 Feb 2018, 00:59

sharkstar wrote:
Vlad wrote:fecesebe nu merita punctul asta, la cum a jucat e destul de mincinos scorul
Hanca a stricat jocul, mai bine il lasa pe Torje in teren.
Inseamna ca nu te-ai uitat de la inceput, fcsb a fost peste dinamo din multe puncte de vedere, avand in vedere ca era echipa a 2 a si nu echipa normala, a aratat la inceput o agresivitate cum nu prea observi in liga 1. Cel putin, din inceputul primei reprize am crezut ca nu putem sa primim gol la cat de agresiv se juca, golurile au venit din cauza unelor erori, ma bucur cel putin ca am egalat, ma bucur ca a fost un meci strans, ma gandesc ca daca dadea Enache gol, meciul era deja castigat, dar mai bine ca nu a facut-o.

Cum au spus si altii, e greu sa joci 3 meciuri pe saptamana, eu nu aveam nici o problema daca ne luam bataie de la fcdb, meciul cu lazio e de 100 de ori mai important.
Steaua agresiva in prima repriza? :)))) La ce meci te-ai uitat? Eu credeam ca se termina vreo 5-0 dupa primele 20 de minute.
Pozitia mea preferata este CEO.
User avatar
JusT.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 761
Joined: 24 Jun 2013, 14:27
Detinator Steam: Da
SteamID: justsstyle
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (5 apr - 5 mai - acces in club)
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

19 Feb 2018, 01:12

Hanca n-are ce căuta la Dinamo, mai degrabă i-ar da șanse lui Liviu Gheorghe în locul lui..
User avatar
Alexeey
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1191
Joined: 04 Feb 2012, 11:40
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Nume anterior: Alexander132
Location: Romania,Constanta
Has thanked: 36 times
Been thanked: 58 times

19 Feb 2018, 01:27

Atat spun

Mereu superiori!
User avatar
tictac
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4015
Joined: 24 Feb 2012, 18:27
Detinator Steam: Da
Reputatie: 1 warn scos (-2 luni club)
Membru Club eXtreamCS (3 luni)
Ban 3 luni (achitat)
Location: Bihor, Oradea
Has thanked: 73 times
Been thanked: 570 times

19 Feb 2018, 02:31

M ai fi asteptat sa fie egal steaua avea cota de 30 la betfair deci era clar ca nu castiga.
User avatar
ADI'S
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 424
Joined: 04 Feb 2016, 12:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Nume anterior: Hiyam
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Contact:

19 Feb 2018, 11:26

sharkstar wrote:
Vlad wrote:fecesebe nu merita punctul asta, la cum a jucat e destul de mincinos scorul
Hanca a stricat jocul, mai bine il lasa pe Torje in teren.
Inseamna ca nu te-ai uitat de la inceput, fcsb a fost peste dinamo din multe puncte de vedere, avand in vedere ca era echipa a 2 a si nu echipa normala, a aratat la inceput o agresivitate cum nu prea observi in liga 1. Cel putin, din inceputul primei reprize am crezut ca nu putem sa primim gol la cat de agresiv se juca, golurile au venit din cauza unelor erori, ma bucur cel putin ca am egalat, ma bucur ca a fost un meci strans, ma gandesc ca daca dadea Enache gol, meciul era deja castigat, dar mai bine ca nu a facut-o.

Cum au spus si altii, e greu sa joci 3 meciuri pe saptamana, eu nu aveam nici o problema daca ne luam bataie de la fcdb, meciul cu lazio e de 100 de ori mai important.
Uite ca eu m-am uitat ba chiar din peluza, FCSB a avut 1-2 ocazii mari la inceputul meciului dar dupa nu a mai contat pana nu au fost schimbati Torje si Nistor care ajutau echipa. Dupa ce au intrat Palic si Hanca care nu cred ca au atins mingea de maxim 10 ori au putut cei de la FCSB sa-si faca jocul si aici ma refer la Teixeira si Budescu. Trebuia sa pupati terenul pentru acel egal sa nu uitam ca la 2-0 a avut si dinamo ocazii si putea face 3-0 si ala era meciul
Alexeey wrote:Atat spun

Mereu superiori!
La sepitca sau tabinet.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: A k c 3 n 7, Bing [Bot], Dot [Bot], Google [Bot], Semrush [Bot] and 431 guests