Dinamo - Steaua [ Discutii & Poll ]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked

Cine castiga Derby de Romania ?

Poll ended at 02 Mar 2014, 08:26

Dinamo
23
29%
steaua
55
69%
Egal
2
3%
 
Total votes: 80
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

26 Feb 2014, 00:10

Tu ma provoci sa postez si sa te injur ca sa primesc warn,nu ?
BA tu cum te contrazici cand a dat pe toate posturile,maine cand te scoli(daca esti liber) deschide Televizorul si dai pe sport.ro sa vezi ce spun aia care analizeaza fiecare metru cub.
Last edited by Mafios_X on 26 Feb 2014, 00:26, edited 1 time in total.
Reason: repet, nu ma intereseaza ce zic televiziunile daca nu o zice si liga in care suntem, man.
As4ever
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 404
Joined: 17 Dec 2010, 16:06
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
SteamID: as4evermarian
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Bucuresti
Has thanked: 4 times
Been thanked: 15 times
Contact:

26 Feb 2014, 01:43

scosmynnnn wrote:Adevarul ca cei mai 'frumosi' suporteri sunt cei ai rapidului si ai lui dinamo clar asta nu poate contesta nimeni niciodata.
As4ever wrote:
Johnny Dioguardi wrote:
Image

Hai ca deja nu mai am cu cine discuta... te fac doar din poze si tu te chinui sa-mi scrii 10 randuri...
Prietene, vezi ca s-a dat si la tv mai de mult, statistica aia e data pentru steaua in ghencea, fara national. Si adevaratul top este pe liga1, nu de unde aduci tu.

Ca sa ma fac si mai bine inteles, uita-te la poza asta.
Image

Nu stiu de cand capacitatea aproape pe jumatate din national arena ajunge la 10.000 :)
Dintr-un calcul simplu faci 10.000 x 3, si nu-ti iese 55.000.
Deci topul este facut fara national arena, daca s-ar pune steaua ar avea mult mai mult de 10.000 :) asa ca lasati-va de fraza asta, precum ca dinamo are mai multi suporteri. Eu dupa cum am spus, am fost la toate meciurile lui dinamo de pe national arena, am lucrat la turnicheti, niciodata nu era stadionul nici pe jumatate, doar pe sfert poate, dar nici asa. cam 8.000 era media.
Ba voi sunteti penibili,cum $^*# mea sa incepeti cu calcule si cu dastea,clar v-a aratat poza,clasament facut de oameni mult mai destepti ca voi,amatori care stau pe forumuri si se contrazic singuri.
Auzi la ei ca au gresit calculele =))))))))))))))
Doamne...ma uimiti cu prostia voastra.
Nu stiu de ce te ataci atat, ti-am dovedit clar ca statisticile stelei sunt de pe ghencea, daca luam in calcul si national arena, steaua este peste dinamo ca si numar de spectatori. Dar ce spun eu de national arena, si in ghencea au fost mai multi.


Si inca o poza care spune totul despre dinamo
Image

Si uite o statistica mai impresionanta din ultimii ani
Image
steaua a avut in 2013 cu brasov mai multi suporteri pe stadion decat are dinamo la 6 7 meciuri :) deci nu mai vorbiti de suporteri.

V-am adus toate dovezile clare, in timp ce dinamo oferea bilete gratuite pe arena .. si cica la ei veneau fanii
User avatar
Syl
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2334
Joined: 30 Apr 2008, 22:48
Detinator Steam: Da
CS Status: -
SteamID: -
Reputatie: Fost moderator
Location: Bucuresti
Has thanked: 82 times
Been thanked: 114 times

26 Feb 2014, 02:49

As4ever wrote:in timp ce dinamo oferea bilete gratuite pe arena .. si cica la ei veneau fanii
L-) Dinamo nu a dat bilete gratuite nici pe arena , nici pe Stefan cel Mare .
Când ţi-e dor o să te doară
Dar tu să rămâi o fiară
Că-s hiene în jurul tău gata să sară


Image
»
As4ever
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 404
Joined: 17 Dec 2010, 16:06
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
SteamID: as4evermarian
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Bucuresti
Has thanked: 4 times
Been thanked: 15 times
Contact:

26 Feb 2014, 03:56

Citeste mai bine postul meu :) in 2013 s-au dat bilete gratuite la meciul cu petrolul. Toata lumea spune, eu am adus dovada. Te rog sa vi si tu cu una.
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

26 Feb 2014, 12:35

@Ash4ever tu nu vezi ca in presupusa ta "dovada" aia se contrazic acolo ? acum daca a spus un fan al stelei asta trebuie sa te iei dupa el ? atunci ma iau si eu dupa suporterul lui dinamo care spune altceva,inchideti topicul ca va fac cand vreti si la ce ora vreti voi,va mai dati si mari ca sunteti ca stiti dar nu stit pe ce planeta sunteti.i
Last edited by Mafios_X on 26 Feb 2014, 14:09, edited 1 time in total.
Reason: si tu mai sus crezi alte televiziuni despre suporteri, asa ca..
.TheGame.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 127
Joined: 24 Feb 2009, 09:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

26 Feb 2014, 13:24

Asa e ma :)) are dinamo o medie mai mare cu 104,32 de spectatori :)) tragedie.
Vedeti sa nu va dati iar foc precum sobolanii in peluza. Iar fugiti de mancati pamantul si va lasati steagurile de brigada in urma :))
Pic de orgoliu nu aveti. Mai aveti multe bannere de rezerva cu "nuova guardia"?

http://www.youtube.com/watch?v=boUrn_oGBro
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

26 Feb 2014, 15:19

https://www.youtube.com/watch?v=fkkmYqYaJXc
https://www.youtube.com/watch?v=d7qEAtThXaE
Cand a avut steaua asa ceva,va tremura degetele pe tastatura daca va uitati la astea 2.Cand o sa aiba OILEasemenea suporteri?

Ultima oară modificat de Mafios_X pe 26 Feb 2014 15:09, modificat 1 dată în total.
si tu mai sus crezi alte televiziuni despre suporteri, asa ca..
Mafios_X eu cred in sport.ro care analizeaza tot,nu ai cum sa ii contrazici odata ce analizeaza absolut tot,lasa aici reply cu un alt post mai bun ca sport.ro,eu cred in televiziune nu in dastia care posteaza pe forum numai prostii..
smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4648
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

26 Feb 2014, 15:20

Dinamo are suporteri care canta, tipa rup scaune, are si Steaua care arunca cu brichete :))) dar tot Steaua castiga, in cel mai rau caz poate va fi egal, dupa mine Steaua va castiga, is stelist si ce pot sa zic e ca suntem slabi la fotbal fata de tarile de vest care is dezvoltate, au jucatori buni ca ii platesc, la noi se joaca bambilici.
.TheGame.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 127
Joined: 24 Feb 2009, 09:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

26 Feb 2014, 15:59

Sunteti baieti ma, ce sa zic.
Avand tot stadionul la dispozitie (mai putin peluza rezervata suporterilor stelisti), tot o coregrafie de o peluza ati fost in stare sa faceti.

Uitandu-ma pe profilul tau, am vazut ca ai 16 ani. Imi pare rau ca te-am bagat in seama. Sa imi spui atunci cand te ia tac'tu de mana si te duce intr-o peluza sa canti. Atunci mai vorbim.
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

26 Feb 2014, 16:02

.TheGame. tac'tu ce inseamna ?
Avand tot stadionul la dispozitie (mai putin peluza rezervata suporterilor stelisti), tot o coregrafie de o peluza ati fost in stare sa faceti.
Steaua nu a avut niciodata la dispozitie tot stadionul national,nu ? cand vreodata sa faca stelistii o asemenea coregrafie....

EDIT:Vad ca la profilul tau nu scrie varsta,tie rusine cu ea ?
.TheGame.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 127
Joined: 24 Feb 2009, 09:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

26 Feb 2014, 16:11

Nu stiu de ce, dar am impresia ca vorbesc cu cineva care nu a fost in viata lui pe stadion. Cineva care stie termenul de coregrafie doar de la televizor, nu a facut parte niciodata la realizarea acesteia. Nu a sarit niciodata pe gard cand echipa a dat gol, nu a tinut niciodata o torta sau un steag in mana la -10 grade cand ningea sau cand ploua.
As4ever
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 404
Joined: 17 Dec 2010, 16:06
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
SteamID: as4evermarian
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Bucuresti
Has thanked: 4 times
Been thanked: 15 times
Contact:

26 Feb 2014, 16:58

scosmynnnn wrote:@Ash4ever tu nu vezi ca in presupusa ta "dovada" aia se contrazic acolo ? acum daca a spus un fan al stelei asta trebuie sa te iei dupa el ? atunci ma iau si eu dupa suporterul lui dinamo care spune altceva,inchideti topicul ca va fac cand vreti si la ce ora vreti voi,va mai dati si mari ca sunteti ca stiti dar nu stit pe ce planeta sunteti.i
nu se contrazice nimeni :) se contrazic pe tema "daca a dat si la meciul cu steaua".

la meciul cu petrolul s-au dat clar, deci nu inteleg de ce inca mergi pe subiectul asta cu mine, pentru ca oricum nu ai dreptate.

pe mine nu ma impresioneaza nici sport.ro, nici liga1, si nimeni altcineva cu statisticile lor. eu am spus clar ca am fost pe stadion, si stiam mereu numarul de suporteri care intra la meciurile lui dinamo :)

oricum, dinamo ia bataie, nu stiu de ce ma ambalez cu voi pe planul suporterilor. v-am aratat poza cu 10 din cele mai pline stadioane din romania in ultimii ani, si steaua a fost in toate.
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Petal [Bot] and 165 guests