Discuţii despre Poliţia Română

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
TAVY
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 5889
Joined: 08 Sep 2008, 05:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Dusmaniti-ma toti
Detinator server CS: Nu
SteamID: hnz21
Reputatie: Fost Administrator
Location: Bangkok/Thailanda
Has thanked: 238 times
Been thanked: 316 times
Contact:

01 Sep 2010, 18:12

kola zici ca nu au creier ale salam, guta dar de ce ei stau in palate si tu intr`o gastoniera si traiesti de azi pe maine :). Sau salam de ce are n vile si n masini tot ca nu are creier ?
Voi dati vina pe manelesti da nu stiti de ce ....
maneua este un gen de muzica si atat
lotto_parazitu - ID public si NU sunt intermediar
am iesit la pensie
RoyalServer 2
User avatar
TIO
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1196
Joined: 26 Oct 2008, 09:48
Detinator Steam: Da
CS Status: Minunat.
Detinator server CS: Nu am
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior : kg_kinder , Acid Burn
Location: Cluj
Has thanked: 19 times
Been thanked: 22 times

01 Sep 2010, 18:39

1) nu
2) da dar nu dau explicatii
3) mai putini politisti
4) sanctiuni mai mari
5) da foarte
6) sanctiuni mici
7) presedintele :D

ps
User avatar
Andrei.B
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 6479
Joined: 17 Aug 2009, 09:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Plecat pe mari si tari
Detinator server CS: Nu detin !
SteamID: andreybci94
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost Administrator
Nume anterior : bLack, Andrei,krusc
Contribuitor
Location: ConstanTa
Has thanked: 275 times
Been thanked: 557 times

01 Sep 2010, 18:51

1) Aveti incredere in Politia Romana - SA zicem asa si asa...
2) Ati avut vreodata de-aface cu Politia Romana - Deocamdata nu .
3) Ce credeti ca ar trebui schimbat/aplicat - Desigur 100%
4) Cum ar fi mai bine ca toti sa fim multumiti si sa fim o tara civilizata - Sa se plice legi dure cum sunt in alte tari
6) De ce nu se respecta legile - Pentru ca stiu ca se afla in Romania , si nu patesc nimic.
7) De ce Romania a devenit de la un timp tara tuturor posibilitatilor ? Cine e de vina - Ea insasi + Oamenii care traiesc deoarece nu respecta , etc... nu mai comentez

Mereu in suflet culorile ( Roş -Albastru )
Image
ImageImage
UNHleaSHD
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 749
Joined: 29 Aug 2007, 11:06
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 2 luni !
Ban 3 luni !
Has thanked: 2 times
Been thanked: 20 times

01 Sep 2010, 19:06

Robert wrote:Du-te frate că îți bați joc de polițiștii români cum vrei și când vrei :)).

4) O țară civilizată v-a fi doar dacă scăpăm de țigani,maneliști și cocalari. Sper să vă simțiți majoritatea dintre voi (aici aștept pm-uri cu înjurături de la maneliștii forumului).
Ai mancat prea multa bataie? Nici nu ma mir la ce fatza ai, de gras infect.

Toti ati avut de-a face cu politia, numai periculosi, scandalagii si batausi pe aici!! Pe net? Ati vorbit cu politia pe mess, sau ce?
Te simti analfabet? Pazea!
User avatar
Dav1d
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1265
Joined: 20 Oct 2009, 07:27
Detinator Steam: Nu
Location: Ploiesti
Has thanked: 103 times
Been thanked: 153 times

01 Sep 2010, 20:03

S-a apucat o gasca de pitici sa critice politia romana si cica sa vorbesca ei domne despre autoritatea politiei si despre cum isi face poltia treaba , si ce coruptie e in tara asta , toti sunteti contra politie toti stiti voi din filmele americane ca sunt poltisiti corupti . Imi spui si mie daca iti iei bataie pe strada de la un aurolac care spala parbrize , ce vina are politia ca nu ai fost tu capabil sa te aperi ? Si mai vrei si solutionarea cazului , pai de unde traiti-ar familia ta , sa il gaseasaca politistu pe ala care spala parbrize ? Crezi tu ca in sectiile de politie sunt globuri de cristal si se rezolva furturile singure ? Nu mai vorbiti ma voi de subiecte care va depasesc , si cica toti politistii sunt corupti de la primu la ultimu , poate la tine in Spania acolo , ca in Romania n-ai sa vezi asa ceva . Cica manele au tampit lumea , dute frate si lasa-ne si eu unul nu sunt manelist ascult rap dar nu am nimic cu manelistii sau rockerii sau ce genuri mai ascultati voi , fiecare cu preferintele lui.
Vreau sa fiu o stea, eu pot sa stralucesc
Si nu ma pune la perete, acum ca pot s-o dovedesc
Lasa-ma sa lupt, tu nu vezi ca nu cedez?
Lasa-ma macar in gand, fericirea s-o vanez !
User avatar
cipri
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 548
Joined: 25 May 2008, 11:46
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost programator eXtreamCS
Has thanked: 12 times
Been thanked: 65 times

01 Sep 2010, 22:11

Nu stiu daca s-a spus asta dar faptul ca nu avem incredere in politie este ca nu au voie sa fie violenti! Asta este si rolul lor, cum sa te impui daca nu ai voie sa lovesti un infractor! Ai incalcat legea nu mai esti tratat ca un cetatean ci ca un infractor, nu trebuie ca un politai sa iti vorbeasca frumos ci sa sara cu pulanul pe tine si sa te inchida. Am spus tot :P.
dejoc
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1783
Joined: 04 Mar 2010, 23:08
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 120 times
Been thanked: 101 times

01 Sep 2010, 22:16

1) Aveti incredere in Politia Romana ? 60 %
2) Ati avut vreodata de-aface cu Politia Romana ? Da, m-au prins beat si m-au dus acasa fara bere :(
3) Ce credeti ca ar trebui schimbat/aplicat ? Totul
4) Cum ar fi mai bine ca toti sa fim multumiti si sa fim o tara civilizata ? Ar fi prea mult de scris
5) Credeti ca politia noastra este corupta ? Din cauza ca orice prost ajunge politai si de ce sa nu ia bani daca se poate.
6) De ce nu se respecta legile(daca tot sunt legi) ? Nu-mi dau cu parerea
7) De ce Romania a devenit de la un timp tara tuturor poisibilitatilor ? Cine e de vina ? Sistemul in care traim. S-a obisnuit lumea sa dea spaga, etc...
User avatar
@L1N
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1351
Joined: 25 Mar 2008, 18:52
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Ban 2 luni !
Location: Lupeni / Hunedoara / Romania
Has thanked: 34 times
Been thanked: 45 times

02 Sep 2010, 02:36

De acord cu Dav1d va apucati voi sa criticati dar si maneaua este un gen de muzica .

Eu spun ca mai bine te distrezi pe manele la o petrecere chiar daca nu asculti .

Presedintele nu poate sa spuna la om ba nu mai purta Armani ca esti cocalar , ba nu mai asculta manele ca ne faci de ras , poate ca tiganii ne fac de ras in alte tari da nu toti sunt lafel , de exemplu cum a spus si TAVY Florin Salam sta la vila masini alea alea si tu intr-o garsoniera numarand banii de paine .

Concluzia degeaba se schimba presedintele , oamenii trebuie sa se ,,schimbe´´ nu numai presedintele .
Image
ShoTTen
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 80
Joined: 27 Jul 2009, 21:49
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul OprisaniCS!
Detinator server CS: OprisaniCs.Zapto.Org
Location: Pitesti
Contact:

02 Sep 2010, 03:06

Robert wrote:4) O țară civilizată v-a fi doar dacă scăpăm de țigani,maneliști și cocalari. Sper să vă simțiți majoritatea dintre voi (aici aștept pm-
daca tu crezi ca manelistii sunt o problema in tara asta, iti dau un sfat: da-ti foc ;)
User avatar
Tw-PRO
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 202
Joined: 12 Aug 2010, 01:40
Detinator Steam: Nu
CS Status: Stau pe mess
Detinator server CS: Zp.XtremeXPC.Ro
SteamID: -
Location: Hunedoara
Has thanked: 11 times
Been thanked: 7 times
Contact:

02 Sep 2010, 04:28

Image

Rullz!!
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

02 Sep 2010, 09:30

Tw-PRO wrote:Image

Rullz!!
Nu merge poza,uploadeazo din nou
User avatar
scorpi
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4355
Joined: 25 May 2008, 09:23
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream mod
Nume anterior: scorpi, shotskat, xqvs
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Bacau
Has thanked: 66 times
Been thanked: 117 times

02 Sep 2010, 10:13

1) Aveti incredere in Politia Romana ? (echilibrul mentinerii ordinii publice) - nu
2) Ati avut vreodata de-aface cu Politia Romana ? (daca da, explicati motivul, cauza) - da, batai/alcool/petarde
3) Ce credeti ca ar trebui schimbat/aplicat ? - toata politia, pentru ca toti sunt obisnuiti sa iti ia " spaga " , sa te ia la sectie pentru orice prostie.. etc. Am spus tot in prima parte.
4) Cum ar fi mai bine ca toti sa fim multumiti si sa fim o tara civilizata ? (normal,asta nu se poate). Tinant cont ca scandalurile persista peste tot si unica solutia in rezolvarea unei probleme este BATAIA. - aici e de vina tupeul prostesc pe care il au TOTI tiganii / smecherasii / baietii de cartier. N-ai ce sa le faci :)
5) Credeti ca politia noastra este corupta ? - normal =))
6) De ce nu se respecta legile(daca tot sunt legi) ? De ce majoritatea pleaca la inchisoare zeci de ani pentru o fapta minora ? (sunt cazuri) - din cauza lipsei de bani ..
7) De ce Romania a devenit de la un timp tara tuturor poisibilitatilor ? Cine e de vina ? - Cei de sus sunt de vina. Isi bat joc de tara..
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information