DISCUȚII - Paranormal, superstiții, demoni, Dumnezeu, popi

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

fayde--
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 30
Joined: 28 Jun 2015, 18:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

29 Jun 2015, 01:09

AGSQ wrote:
fayde-- wrote:
AGSQ wrote:
Interesant este ca pana acum 4-5 ani, si eu gandeam similar cu tine, pana am realizat ca daca stai si astepti, dovezile nu vor veni la tine, trebuie sa mergi tu dupa ele.

Atunci spune-ne si noua .

Ce anume sa iti spun ? De asemenea am sa te rog sa imi precizezi ce grup de persoane si interese reprezinti prin acest "noua", ca sa stiu cui ma adresez.


Noua ma refeream la membrii astia de pe extream care nu au cunostinte..

@pai o poti lua de la bun inceput .. eu stiu niste carti din care ti-ai luat info sau persoanele pe care le-ai cunoscut. incearca sa faci o scara de la normal - paranormal.
RoyalServer 2
User avatar
AGSQ
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 778
Joined: 29 Dec 2014, 23:53
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Contact:

29 Jun 2015, 01:14

Daca intr-adevar doresti sa discutam mai multe, imi poti da un PM cu ceva modalitati de contact.

PS: Nu exista nimic in afara normalului. Absolut tot ce exista este normal, termenul de paranormal este folosit de catre necunoscatori pentru a face referire la fenomene ce exced capacitatea lor de intelegere.
User avatar
TwilighT!
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 91
Joined: 25 Jun 2015, 13:26
Detinator Steam: Da
CS Status: Mulg cainele.
Fond eXtream: 0
Location: San Francisco
Contact:

29 Jun 2015, 13:30

AGSQ wrote:Daca intr-adevar doresti sa discutam mai multe, imi poti da un PM cu ceva modalitati de contact.

PS: Nu exista nimic in afara normalului. Absolut tot ce exista este normal, termenul de paranormal este folosit de catre necunoscatori pentru a face referire la fenomene ce exced capacitatea lor de intelegere.
Universul este peste limita rației de gândire a fiecăruia dintre noi, şi totuşi nu-l putem numi paranormal.
fayde--
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 30
Joined: 28 Jun 2015, 18:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

29 Jun 2015, 17:24

TwilighT! wrote:
AGSQ wrote:Daca intr-adevar doresti sa discutam mai multe, imi poti da un PM cu ceva modalitati de contact.

PS: Nu exista nimic in afara normalului. Absolut tot ce exista este normal, termenul de paranormal este folosit de catre necunoscatori pentru a face referire la fenomene ce exced capacitatea lor de intelegere.
Universul este peste limita rației de gândire a fiecăruia dintre noi, şi totuşi nu-l putem numi paranormal.

e cu totul alta treaba..
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information