Discutii League Of Legends

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
FlyingSnow
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 825
Joined: 01 Oct 2012, 02:22
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Dap.
SteamID: Nu-i public.
Has thanked: 26 times
Been thanked: 52 times
Contact:

11 Mar 2016, 13:40

OriginalDeath wrote:Zed ca zed, dar Shaco...*** de champ.
Eram pe mid la gank si am sarit cu flashu si ultu pe el si era clona ma..el era invizibil.

Si sa-l mai aud pe mascariciu ala din topicul trecut (salut blkrizatule :troll ) ca zice ceva de shaco.. normal daca nu stie ce face q-u lui :-( :meme

Shaco pana si in master este jucat dar nu de oricine ..:) in ligile bronze / silver gold nu ai sa vezi asa multi shaco (si aici ma refer la playerii care-l pot juca.. ca in rest e plin lol-ul de shaco care are 0/10 pentru ca nu-i asa usor si e dependent de mana)
Last edited by Pavel on 11 Mar 2016, 18:18, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru instigare la conflict.
RoyalServer
User avatar
Maadalin
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 259
Joined: 22 Nov 2014, 12:27
Detinator Steam: Da
CS Status: -
Detinator server CS: --
SteamID: madalin_rb
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times

11 Mar 2016, 13:54

FlyingSnow wrote:
OriginalDeath wrote:Zed ca zed, dar Shaco...*** de champ.
Eram pe mid la gank si am sarit cu flashu si ultu pe el si era clona ma..el era invizibil.

Si sa-l mai aud pe mascariciu ala din topicul trecut (salut blkrizatule :troll ) ca zice ceva de shaco.. normal daca nu stie ce face q-u lui :-( :meme

Shaco pana si in master este jucat dar nu de oricine ..:) in ligile bronze / silver gold nu ai sa vezi asa multi shaco (si aici ma refer la playerii care-l pot juca.. ca in rest e plin lol-ul de shaco care are 0/10 pentru ca nu-i asa usor si e dependent de mana)
Nici in platina/diamond nu vezi shaco jucat asa de des,1/30 de jocuri gasesti,nu e cel mai bun campion.
User avatar
blackgate
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1895
Joined: 15 Dec 2012, 13:50
Detinator Steam: Da
SteamID: melissus
Reputatie: retras
Been thanked: 240 times
Contact:

11 Mar 2016, 15:38

FlyingSnow wrote:
OriginalDeath wrote:Zed ca zed, dar Shaco...*** de champ.
Eram pe mid la gank si am sarit cu flashu si ultu pe el si era clona ma..el era invizibil.

Si sa-l mai aud pe mascariciu ala din topicul trecut (salut blkrizatule :troll ) ca zice ceva de shaco.. normal daca nu stie ce face q-u lui :-( :meme

Shaco pana si in master este jucat dar nu de oricine ..:) in ligile bronze / silver gold nu ai sa vezi asa multi shaco (si aici ma refer la playerii care-l pot juca.. ca in rest e plin lol-ul de shaco care are 0/10 pentru ca nu-i asa usor si e dependent de mana)
ti-am mai spus, mai ai pana ajungi tu la valoarea mea . poti sa joci orice campion vrei tu contra mine ca n-ai ce sa-mi faci ;) iti merge skillu contra la bronzeri/silveri dar iti garantez ca niciun skillshot nu-l vei innimeri pe mine
cat despre failul tau .... ce sa zic, mega fail ;) mai ai de lucrat.
shaco, e bun doar in early :) ti-l rup in 2 in late
daca esti destul de atent la reactiile adversarului tau iti poti da seama imediat ca e shaco prin preajma si nu-i va reusi niciun gank :) pink vision = shaco useless
Last edited by The Kalu on 11 Mar 2016, 22:17, edited 1 time in total.
Reason: Offtopic.
User avatar
MzQ*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3473
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

11 Mar 2016, 16:21

Ba esti nebun? Un coleg dameu a dat ultimata lui zed pe clona lui shaco :)) dupa o facut double pe jungleru a lui si pe zed :)
Image
User avatar
Stereo#
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 899
Joined: 10 Jun 2015, 19:15
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Has thanked: 17 times
Been thanked: 3 times

11 Mar 2016, 18:09

http://i.imgur.com/uUbF2z3.png
Rezolvare ? am facut faza cu intrat si iesit de m-am plictisit.
User avatar
scheloja
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 996
Joined: 26 Nov 2015, 15:43
Detinator Steam: Nu
CS Status: ENGLISH IS POWER.
Detinator server CS: nu
SteamID: ONETRICK RENGAR
Reputatie: Utilizator neserios (tepar!)
Fond eXtream: 0
Location: Italia

11 Mar 2016, 19:16

Si mie nu imi apare nimic
User avatar
Stereo#
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 899
Joined: 10 Jun 2015, 19:15
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Has thanked: 17 times
Been thanked: 3 times

11 Mar 2016, 19:33

Sa inteleg ca e de la ei ?
User avatar
incepatorx1
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 49
Joined: 10 Jun 2015, 18:22
Detinator Steam: Da
CS Status: Retired~
Fond eXtream: 0
Location: Bucharest
Contact:

11 Mar 2016, 20:33

Are cineva un cont de lvl 30? Unranked/bronze, nu-mi pasa, am doar nevoie.
User avatar
MzQ*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3473
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

11 Mar 2016, 20:41

MAMAAAAAAAAAAAAA CE FACE YASUO :| deci la tank ii scadeam o grama cu Q
Am facut si triplu cu el chiar din al 3 lea meci jucat
Image
User avatar
FlyingSnow
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 825
Joined: 01 Oct 2012, 02:22
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Dap.
SteamID: Nu-i public.
Has thanked: 26 times
Been thanked: 52 times
Contact:

11 Mar 2016, 21:30

blackgate wrote:
FlyingSnow wrote:
OriginalDeath wrote:Zed ca zed, dar Shaco...*** de champ.
Eram pe mid la gank si am sarit cu flashu si ultu pe el si era clona ma..el era invizibil.

Si sa-l mai aud pe mascariciu ala din topicul trecut (salut blkrizatule :troll ) ca zice ceva de shaco.. normal daca nu stie ce face q-u lui :-( :meme

Shaco pana si in master este jucat dar nu de oricine ..:) in ligile bronze / silver gold nu ai sa vezi asa multi shaco (si aici ma refer la playerii care-l pot juca.. ca in rest e plin lol-ul de shaco care are 0/10 pentru ca nu-i asa usor si e dependent de mana)
ti-am mai spus, mai ai pana ajungi tu la valoarea mea . poti sa joci orice campion vrei tu contra mine ca n-ai ce sa-mi faci ;) iti merge skillu contra la bronzeri/silveri dar iti garantez ca niciun skillshot nu-l vei innimeri pe mine
cat despre failul tau .... ce sa zic, mega fail ;) mai ai de lucrat.
shaco, e bun doar in early :) ti-l rup in 2 in late
daca esti destul de atent la reactiile adversarului tau iti poti da seama imediat ca e shaco prin preajma si nu-i va reusi niciun gank :) pink vision = shaco useless

Ce valoare ma ? :)) aia imaginara ? Numa tu ai impresia asta.. calm down "ca nu e chiar asa" .
Clar ca tu nu prea iesi din bronze :troll calm down ca ma repet: Valoarea ta este = cu 0 si este doar in mintea ta.. Nimeni de pe acest forum nu are valoare (mai ales in ziua de azi si mai ales tu)

Normal ca nu vezi prea des Shaco , pentru ca e greu de jucat, pentru ca-ti trebuie un anumit nivel de cunostinte si pentru ca daca nu esti atent mori in 2 secunde.

Prefer sa nu ma mai cert cu tine (ca oricum te bate romana) si n-am de ce .. tu ai preferintele tale la campioni (ramai la master yi + devorator) si eu pe ale mele (ADC Main :-* nu yi jungler + devorator ca tine)




Maadalin wrote: Nici in platina/diamond nu vezi shaco jucat asa de des,1/30 de jocuri gasesti,nu e cel mai bun campion.
Nu am zis ca e cel mai bun :) doar ca daca joci shaco si le ai cat de cat cu el (macar lvl 5 pe el sa stii ce face fiecare skill cat de cat) early = easy ganks -> Macar 1/2 lane-uri au avantaje la gank-uri fata de altele .. de acolo rezulta kill-urile echipei tale .. si deja avem un avantaj la bani / itm :P
Last edited by The Kalu on 11 Mar 2016, 22:17, edited 1 time in total.
Reason: Offtopic.
User avatar
blackgate
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1895
Joined: 15 Dec 2012, 13:50
Detinator Steam: Da
SteamID: melissus
Reputatie: retras
Been thanked: 240 times
Contact:

11 Mar 2016, 22:07

FlyingSnow wrote:
blackgate wrote:
FlyingSnow wrote:

Si sa-l mai aud pe mascariciu ala din topicul trecut (salut blkrizatule :troll ) ca zice ceva de shaco.. normal daca nu stie ce face q-u lui :-( :meme

Shaco pana si in master este jucat dar nu de oricine ..:) in ligile bronze / silver gold nu ai sa vezi asa multi shaco (si aici ma refer la playerii care-l pot juca.. ca in rest e plin lol-ul de shaco care are 0/10 pentru ca nu-i asa usor si e dependent de mana)
ti-am mai spus, mai ai pana ajungi tu la valoarea mea . poti sa joci orice campion vrei tu contra mine ca n-ai ce sa-mi faci ;) iti merge skillu contra la bronzeri/silveri dar iti garantez ca niciun skillshot nu-l vei innimeri pe mine
cat despre failul tau .... ce sa zic, mega fail ;) mai ai de lucrat.
shaco, e bun doar in early :) ti-l rup in 2 in late
daca esti destul de atent la reactiile adversarului tau iti poti da seama imediat ca e shaco prin preajma si nu-i va reusi niciun gank :) pink vision = shaco useless

Ce valoare ma ? :)) aia imaginara ? Numa tu ai impresia asta.. calm down "ca nu e chiar asa" .
Clar ca tu nu prea iesi din bronze :troll calm down ca ma repet: Valoarea ta este = cu 0 si este doar in mintea ta.. Nimeni de pe acest forum nu are valoare (mai ales in ziua de azi si mai ales tu)

Normal ca nu vezi prea des Shaco , pentru ca e greu de jucat, pentru ca-ti trebuie un anumit nivel de cunostinte si pentru ca daca nu esti atent mori in 2 secunde.

Prefer sa nu ma mai cert cu tine (ca oricum te bate romana) si n-am de ce .. tu ai preferintele tale la campioni (ramai la master yi + devorator) si eu pe ale mele (ADC Main :-* nu yi jungler + devorator ca tine)




Maadalin wrote: Nici in platina/diamond nu vezi shaco jucat asa de des,1/30 de jocuri gasesti,nu e cel mai bun campion.
Nu am zis ca e cel mai bun :) doar ca daca joci shaco si le ai cat de cat cu el (macar lvl 5 pe el sa stii ce face fiecare skill cat de cat) early = easy ganks -> Macar 1/2 lane-uri au avantaje la gank-uri fata de altele .. de acolo rezulta kill-urile echipei tale .. si deja avem un avantaj la bani / itm :P
you'll be erased soon.
ramai la shaco =)) eu nu mai joc lol :* doar ocazional pe diferite conturi
mai ai tu pana sa ajungi sa joci adc ca mine
User avatar
Pavel
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3610
Joined: 17 Feb 2011, 22:47
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Nume anterior: xkeze.
Fond eXtream: 2
Location: Bucuresti
Has thanked: 71 times
Been thanked: 102 times

11 Mar 2016, 22:16

Observ ca nu sunteti in stare sa purtati o discutie normala. Din momentul asta nu mai sunt permise topicurile pe acesta tema. Orice topic pe tema League of Legends se va sanctiona cu avertisment.
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information