Dosar penal

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Belgia
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 545
Joined: 08 Jan 2013, 23:38
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: SUD.SZR.RO # CLASSIC
SteamID: gaby_razer
Has thanked: 76 times
Been thanked: 18 times
Contact:

28 Apr 2013, 13:23

Cand citesc "Nu stiu cum de ma vazut :-??" Omule poate ca nu te-a vazut, dar, tu, ca copil copac ce esti, ai spus la fiecare cu care te-ai intalnit ce ai facut tu, ca sa fii si tu cineva, fii serios :-j
Vand domeni-ul VSZ.ro ~ 4 Euro Orange
RoyalServer
User avatar
tictac
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4015
Joined: 24 Feb 2012, 18:27
Detinator Steam: Da
Reputatie: 1 warn scos (-2 luni club)
Membru Club eXtreamCS (3 luni)
Ban 3 luni (achitat)
Location: Bihor, Oradea
Has thanked: 73 times
Been thanked: 570 times

28 Apr 2013, 13:38

Nu am povestit la nimeni,am lasat sa se creada ce vrea oricine...
krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

28 Apr 2013, 15:40

ALEXANNDRU wrote:
tictac wrote:Cine dracu sta treaz la ora 4 dimineat, habar nu am cum.sa aflat, eram cu gluga in negru tot....
Nu pot recunoaste,nu ma pot intelege cu proprietaru, nu pot tine o discutie cu el...
NEAGA TOT . probabil ti-a facut ceva si tu te ai razbunat , asa s-a ajuns la tine , cu tine era in conflict si direct pe tine s a dat vina :)
Daca esti sigur 100% ca nu te-a vazut nimeni sau nu te-a urmarit nimeni neaga tot.Cum a explicat si ALEXANDRU erati in conflict si ... normal ca a dat vina pe tine.
ai grija si daca au dovezi impotriva ta si minti te infunda mai adanc .. si se poate ajunge grav in asemenea situatii..
Prima data cauta un avocat urgent si explica-i..

tictac wrote:
derp. wrote:Ce naiba ti'a facut omul ala de ai ajuns sa ii fwti masina? S'a uitat urat la tine? Te'a injurat? Atat de prost esti?
E destul de veche povestea.. m-am legat de.fisu, ala a mers si a mintit acasa a venit tacsu peste mine si mi-a dat 2 bune...
Pentru ca te-a lovit ai ajuns sa faci asta ? Daca se leaga un de prietena ta peste 2-3 ani ce naiba te crezi Stfena cel Mare ?!wtf..
RAZVANN. wrote:Puscarie ? =))
O sa-i platesti daunele si atat, spui si tu ca nu ai bani si ca ii vei platii treptat.
Cum naiba sa coste 1400 euro un amarat de parbriz si o vopsea ?
Daune morale.
Last edited by krystann on 28 Apr 2013, 15:47, edited 1 time in total.
User avatar
Cristy31
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 632
Joined: 29 Jul 2011, 21:50
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 30 times
Been thanked: 19 times

28 Apr 2013, 15:45

Daca te-o mancat in c*r sa faci ceea ce ai facut, sper sa primesti ce meriti.

''Mandria si prostia se platesc''
User avatar
otomanu32
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1182
Joined: 22 Aug 2011, 10:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 2 luni
Location: Rotterdam
Has thanked: 129 times
Been thanked: 73 times

28 Apr 2013, 16:02

ar fi mai bine sa tragi linie si sa vezi ce mai poti "salva" sa zic asa, adica cum ar fi mai bine sa spui adevarul sau sa negi totul, daca vei alege sa negi va trebui sa fii mereu cu un pas inainte...
din cate stiu, daca ai dosar penal este o pata mare pentru toata viata, nu te vei putea angaja undeva serios, peste tot iti cere cazierul cand te angajezi... cel mai bine este sa dai banii, sa faca tactu si maicata imprumut sa te scoata din belele, daca nici ei nu sunt de partea ta e nasol, infunzi puscaria + dosar penal, viata irosita
User avatar
sebytza
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1357
Joined: 29 Nov 2008, 15:08
Detinator Steam: Da
Has thanked: 70 times
Been thanked: 118 times

28 Apr 2013, 16:04

PlayWorldRo wrote:ar fi mai bine sa tragi linie si sa vezi ce mai poti "salva" sa zic asa, adica cum ar fi mai bine sa spui adevarul sau sa negi totul, daca vei alege sa negi va trebui sa fii mereu cu un pas inainte...
din cate stiu, daca ai dosar penal este o pata mare pentru toata viata, nu te vei putea angaja undeva serios, peste tot iti cere cazierul cand te angajezi... cel mai bine este sa dai banii, sa faca tactu si maicata imprumut sa te scoata din belele, daca nici ei nu sunt de partea ta e nasol, infunzi puscaria + dosar penal, viata irosita
pentru asa ceva nu infunzi puscaria , de aia care omoara sau fura ce parere ai?
incearca sa te intelegi cu ala , sau neaga tot cum am mai zis
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information