DrAk3[A] suspendat ca admin

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

pablo

25 Apr 2008, 17:07

Desi DrAk3[A] a castigat si cupa eXtreamCs Knife , merita din plin admin pe server si lider al clnului eXtreamCs ;)
Ceea ce sa intamplat dintre el si La@ur ,a fost decat o neintelegere :(
RoyalServer 2
User avatar
jok3r_bm
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 414
Joined: 17 Nov 2007, 20:15
Detinator Steam: Da
CS Status: imi fac updeit la wall.
Location: In your empty head
Been thanked: 1 time
Contact:

25 Apr 2008, 18:22

nu vedeti ca L@ur nici nu baga topicul in seama :\ ??
Image

Alaturate Noua. Viitorul ne apartine
User avatar
game
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1206
Joined: 28 Aug 2007, 21:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Intru mai rar, sa nu obosesc prea rau.
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost organizator Cupa eXtreamCS
Location: pe scaun
Been thanked: 9 times

25 Apr 2008, 18:39

laur eu zic ca la faza asta ai cam suferit! (creca raman fara mod) :) Nu trebuia sa-i scoti adminu deoarece iti zic eu ca el e cel mai activ admin si iti face treaba foarte bine, nu trebuia sa apelezi la asta! Normal puteai sa-l avertizezi pe mess sau steam ... :| Gandeste-te bine si ar fi bine sa-l readuci in functie deoarece isi merita locul ;) (nu amenint!)
Roby_TheBest
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 164
Joined: 15 Jan 2008, 01:55
Detinator Steam: Nu
CS Status: Deocamdata m-am lasat!
Detinator server CS: divinegame.idle.ro
Location: Ploiesti
Contact:

25 Apr 2008, 20:03

game wrote:laur eu zic ca la faza asta ai cam suferit! (creca raman fara mod) :) Nu trebuia sa-i scoti adminu deoarece iti zic eu ca el e cel mai activ admin si iti face treaba foarte bine, nu trebuia sa apelezi la asta! Normal puteai sa-l avertizezi pe mess sau steam ... :| Gandeste-te bine si ar fi bine sa-l readuci in functie deoarece isi merita locul ;) (nu amenint!)
eu zic ca are dreptate game ... dar uite parerea mea:
1. poate laur a avut o zi grea
2. eu zic ca drake e prea bun in postul "admin" asa ca eu zic sa-il bagi inapoi...
http://www.graffitycs.tk
Image
Vasile cosciug
Fane cutit
Cristian bolovan
Basesu ochi strivit
Teodor falca de taur
RazY
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 351
Joined: 27 Jan 2008, 17:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban permanent [achitat] !
(Ban scos de 1 mai!)

25 Apr 2008, 21:55

DrAk3[A] wrote:
jok3r_bm wrote:nu stiu ce sa intamplat pe server ( deoarece eu nu joc niciodata cs pe serverele voastre) insa Drake, eu iti spun sa faci cum vrei tu.

1. Daca pleci el isi va da seama cat a pierdut, dar are mandrie si nu o sa-si ceara scze
2. Daca ramai poate iti primesti adminul inapoi si continua totul de unde a inceput.

Eu zic sa te gandesti ce o sa faci. Ti-ai facut aici prieteni si tot prieteni o sa ramaneti chiar daca pleci :)
Cine a zis ca plec din comunitate ? :) doar ca nu o sa mai am admin si am renuntat si la postul de cL al clanului , deci se cauta cL pentru eXtreamCS ;)
>>>MuLL3r<<< wrote:Datii adminuu ca vine cu mamiiii =)) =)) =)) =)) si va da nana :))
Ce e asa de ras in asta ma ? un topic in + , " vine cu mami " zeule vai de capu tau , cand o sa inveti sa joci CS sa vi la mine fatalaule
drake ai zis ca renunti la cL din cLaN ... dar vad ca la status scrie ca esti cL
User avatar
jok3r_bm
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 414
Joined: 17 Nov 2007, 20:15
Detinator Steam: Da
CS Status: imi fac updeit la wall.
Location: In your empty head
Been thanked: 1 time
Contact:

25 Apr 2008, 22:31

RazY wrote:
DrAk3[A] wrote:
jok3r_bm wrote:nu stiu ce sa intamplat pe server ( deoarece eu nu joc niciodata cs pe serverele voastre) insa Drake, eu iti spun sa faci cum vrei tu.

1. Daca pleci el isi va da seama cat a pierdut, dar are mandrie si nu o sa-si ceara scze
2. Daca ramai poate iti primesti adminul inapoi si continua totul de unde a inceput.

Eu zic sa te gandesti ce o sa faci. Ti-ai facut aici prieteni si tot prieteni o sa ramaneti chiar daca pleci :)
Cine a zis ca plec din comunitate ? :) doar ca nu o sa mai am admin si am renuntat si la postul de cL al clanului , deci se cauta cL pentru eXtreamCS ;)
>>>MuLL3r<<< wrote:Datii adminuu ca vine cu mamiiii =)) =)) =)) =)) si va da nana :))
Ce e asa de ras in asta ma ? un topic in + , " vine cu mami " zeule vai de capu tau , cand o sa inveti sa joci CS sa vi la mine fatalaule
drake ai zis ca renunti la cL din cLaN ... dar vad ca la status scrie ca esti cL
vrei sai iei repede locul asai ... mie scarba de tine :-& :-&
Image

Alaturate Noua. Viitorul ne apartine
User avatar
DrAk3
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 834
Joined: 27 Mar 2008, 16:06
Detinator Steam: Da
CS Status: am zis ca chill, c'o defuzez cu skill:))
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost detinator eXtreamCS# Clan
Locul I la cupa de cutite (2007)
Locul I la cupa de cutite (2008)
Locul I la cupa de cutite (2009)
Nick anterior : DrAk3
Fost moderator
Location: Brasov
Has thanked: 1 time
Been thanked: 30 times

25 Apr 2008, 23:15

drake ai zis ca renunti la cL din cLaN ... dar vad ca la status scrie ca esti cL
A ramas postul de Lider al clanului din cauza ca bat pariu ca La@ur nici nu a bagat de seama ce se intampla aici sau nici macar nu a fost interesat de soarta mea ...

Eu am zis oricum chiar fara admin sau clanul eXtreamCS in aceasta comunitate raman si voi continua sa joc pe server ca nu merita ca din cauza lu La@ur sa ies din comunitate pentru ca vad ca nu vreti sa plec ... cel putin unii din voi , ceilalti nu stiu :)
Image
Image Ajuns in A, multumit !!!Image

Image
@Schimbare casti: Steelseries Siberia V2 White + USB
User avatar
PopsY.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 142
Joined: 15 Aug 2007, 23:45
Detinator Steam: Da
CS Status: Heroes Maniac !
Detinator server CS: Nu Ms .
Reputatie: Administrator eXtream.idle.ro !
Location: Miles away

25 Apr 2008, 23:30

parerea mea DrAk3[A] admina f bine :) isi vedea de treaba lui , banuri fara sa se uite pe "respectiva victima" nu dadea :)) ;)) / oricum "cearta" cu laur sa nu te indeparteze de server :D / oricum pentru munca depusa pe server te felicit :)>-
Cu Ceausescu atarnat pe perete
Esti un retard ce se gaseste in piesele lui Pepe ( pentru TOTI RATATII )
BoggY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 2309
Joined: 06 May 2007, 03:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Been thanked: 58 times

26 Apr 2008, 01:51

hm ... ai sa va spun ... Regulile nu sunt pentru laur , ci pentru voi ! El intra din an in paste si atunci cand intra , intra sa joace 4fun ... Acum nu ca "tin" eu cu laur ... dar ... platiti si voi o gramada de bani ... "munciti" pentru a aduce cat mai multa lume pe forum\server , apoi sa faca unul reclamatie ca ai dat tu restart in ultimele 10 secunde ... e aberatie . Nu am putut ocoli acest topic ...
App : DrAk3 ... dadeai banuri cam aiurea ;) si cu has sau cum ii zicea lu ala .... adminu de pe rambase , Steam on ... nici chiar asa ... te credeam baiat
edit : Am vazut ca unul a spus " laur nici nu baga in seama acest topic "
1. Doar ce a venit de la facultate .
2. De paste este plecat ;)
Si cand scoate un admin , gandeste inainte sa il scoata de 10 ori ... Am discutat multe cu el dea` lungul timpului ... STiu cum gandeste.
User avatar
DrAk3
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 834
Joined: 27 Mar 2008, 16:06
Detinator Steam: Da
CS Status: am zis ca chill, c'o defuzez cu skill:))
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost detinator eXtreamCS# Clan
Locul I la cupa de cutite (2007)
Locul I la cupa de cutite (2008)
Locul I la cupa de cutite (2009)
Nick anterior : DrAk3
Fost moderator
Location: Brasov
Has thanked: 1 time
Been thanked: 30 times

26 Apr 2008, 02:15

App : DrAk3 ... dadeai banuri cam aiurea ;) si cu has sau cum ii zicea lu ala .... adminu de pe rambase , Steam on ... nici chiar asa ... te credeam baiat
Cand o sa vii cu poza de la Hash si ai sa o postezi pe forum atunci sa imi spui ca am dat ban aiurea

Hash era codat 90 % ... daca e admin pe rambase nu poate juca cu coade pe eXtream ? sau nu am inteles .

Cand i-am cerut pozele pe mess s-a facut ca ploua , mi-a dat 30 de poze total diferite pe total alte harti !!!

Cu pretextul : " nu am poza facuta de la tine "

Cand i-am zis ca i-am facut amx_banss nu mi-a mai raspuns pe mess ;) hai salutare nu am ce explicatii sa iti dau , nu i-am dat ban ca asa am vrut eu
Image
Image Ajuns in A, multumit !!!Image

Image
@Schimbare casti: Steelseries Siberia V2 White + USB
RazY
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 351
Joined: 27 Jan 2008, 17:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban permanent [achitat] !
(Ban scos de 1 mai!)

26 Apr 2008, 13:19

joker : nu ma intereseaza cllanul
Tommy
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 189
Joined: 28 Aug 2007, 18:48
Detinator Steam: Da
CS Status: :O

01 May 2008, 15:27

Datii adminuu ca vine cu mamiiii =)) =)) =)) =)) si va da nana :))
cata prostie mai incape in tine bai copilule? eu il stiu pe drake ca un jucator profesionist si tu vii si aberezi aici...oricum mai mult de 12 ani nu cred ca ai asa ca shh' nu te mai baga unde nu-ti fierbe oala ok ? toata lumea spune ca e un admin bun si vi tu si te bagi aici ... cat tupeu:|
1) Esti pe net
2) Esti pe forumul eXtreamCS
3) Imi citesti semnatura
5) Nu ai observat ca lipseste punctul 4
6) Tocmai ai verificat daca exista punctul 4 sau nu
7) Zambesti, sau chiar razi

PePs-Wo_Ow HoryA: ma romania daca nu ar fi locuita ar fi cea mai frumosa tara
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information