Drivere la Windows 10

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Tim Roth
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 369
Joined: 16 Apr 2015, 09:35
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Location: Chicago, Illinois
Contact:

03 May 2015, 09:58

A avut careva probleme cu driverele la Windows 10 Insider Pro? Aici mă refer la compatibilitatea driverelor,
am citit pe mai multe site-uri despre unele drivere ce nu au fost instalate automat și au apărut câteva probleme cu driver-ul de la placa de rețea.
RoyalServer
User avatar
GRANDE .
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 669
Joined: 08 Apr 2015, 12:56
Detinator Steam: Da
CS Status: I control everything about ZOMBIE MOD !
Detinator server CS: ZM.DEVILZ.RO / ZM 64
SteamID: grandeftw
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: Hanovr, Germania ~ 1200KM distanta. Suburbia "Los Angeles" =]
Contact:

03 May 2015, 10:03

Instaleaza 3DP Chip
User avatar
Tim Roth
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 369
Joined: 16 Apr 2015, 09:35
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Location: Chicago, Illinois
Contact:

03 May 2015, 10:04

Am descărcat câteva programe gen 3DP Chip în caz că nu îmi vor fi instalate toate driverele, vroiam să știu dacă a avut cineva probleme.
User avatar
Kyuubi
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 501
Joined: 29 Nov 2014, 18:54
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Contact:

03 May 2015, 10:34

Tim Roth wrote:A avut careva probleme cu driverele la Windows 10 Insider Pro? Aici mă refer la compatibilitatea driverelor,
am citit pe mai multe site-uri despre unele drivere ce nu au fost instalate automat și au apărut câteva probleme cu driver-ul de la placa de rețea.
Nu ai ce face incearca alte versiuni al driverului dar cam improbabil sa mearga pana nu se lanseaza windows 10 oficial producatorul nu poate sa produca driverele pentru windows 10.
Nu stiu de ce folositi o varianta de testare astia de la microsoft nu scot nimic bun de la windows xp pana la 10 au fost modificate decat interfata de afisare, cateva tehnologii care erau necesare si alte chestii minore.
Oricum intoarcete la 7 sau 8.1 pana producatorul nu scoate driverele pentru windows 10 nu ai ce face.
Dar spune numele placii de retea sa caut pe net daca producatorul a lansat driverul pentru windows 10.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot] and 428 guests