Drop EDM !

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
theGryzzex
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 99
Joined: 14 Mar 2015, 16:30
Detinator Steam: Da
CS Status: fl studio time
Detinator server CS: nu
SteamID: majestick109
Fond eXtream: 0
Contact:

21 Mar 2015, 00:47

link: http://www.girlshare.ro/34582792.2

mai am de lucrat la ea, dar pe mine ma intereseaza ce ziceti de drop ? :D
pwpl1kes la toti fratiiweeriiiii
RoyalServer 2
User avatar
Tyler
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 860
Joined: 05 Jul 2013, 23:53
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Has thanked: 75 times
Been thanked: 131 times
Contact:

21 Mar 2015, 20:32

Mai ai de lucrat la melodie. Incearca sa modifici melodia a doua oara, chiar si 2 note pot face diferenta, si mai lucreaza la basul de pe fundal.
Cat despre drop, se poate si mai bine. Nu incerca sa scoti "hit" in 2-3 ore de lucru ca nu are rost.
Dedicati timp la fiecare parte. Intro > Melodie > Build up > Drop > Ending. Fi cat mai original.
Succes.
Image
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Vând conturi League of Legends cu level cuprins între 20-30. Diferite divizii, campioni şi skinuri.
La alegere, Unranked sau o divizie specifică. Toate au acelaşi preţ: 25 lei paysafe/bucată.
Comenzi customizate: Dacă nu deţin cont cu specificaţiile dorite de tine, îmi laşi cât mai multe detalii (campioni, skinuri, divizie) şi am să fac rost în cel mai scurt timp. Plată 50% în avans. Desigur, dacă contul depăşeşte numărul normal de campioni şi skinuri, preţul va fi mai mare.
User avatar
theGryzzex
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 99
Joined: 14 Mar 2015, 16:30
Detinator Steam: Da
CS Status: fl studio time
Detinator server CS: nu
SteamID: majestick109
Fond eXtream: 0
Contact:

21 Mar 2015, 20:34

Tyler wrote:Mai ai de lucrat la melodie. Incearca sa modifici melodia a doua oara, chiar si 2 note pot face diferenta, si mai lucreaza la basul de pe fundal.
Cat despre drop, se poate si mai bine. Nu incerca sa scoti "hit" in 2-3 ore de lucru ca nu are rost.
Dedicati timp la fiecare parte. Intro > Melodie > Build up > Drop > Ending. Fi cat mai original.
Succes.
Doar la drop am lucrat intens, la restul sunt facute asa. Doar aranjamentul e facut la piesa, iar timp imi dedic la fiecare-n parte. Asta fac mereu. Intai fac aranjamentul, apoi merg din sunet in sunet si lucrez intens.
pwpl1kes la toti fratiiweeriiiii
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information