S-a dus vremea CS-ului...

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6279
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 184 times
Been thanked: 792 times
Contact:

23 Jun 2011, 00:51

De aceea am reinventat forumul special pentru discutii, axat pe conversatii inteligente si din toate domeniile.
http://www.extream.ro/forum va fi noua mea "casutza" pe unde voi activa :)

eXtreamCS va ramane de CS.
RoyalServer
dejoc
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1783
Joined: 04 Mar 2010, 23:08
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 120 times
Been thanked: 101 times

23 Jun 2011, 09:15

Prima oara am jucat acum 9 ani, era pe val atunci cs, si foarte putini aveau net, salile erau full de la 11 dim pana toata noaptea.
Extreme
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 742
Joined: 11 Jun 2011, 18:09
Detinator Steam: Nu
SteamID: L'am pierdut
Reputatie: Membru Club eXtreamCS: (3 luni)
Fost Moderator
Location: ITALIA
Has thanked: 55 times
Been thanked: 61 times

23 Jun 2011, 09:17

Prima data am jucat cs la 11 ani =)) m-am lasat de vreo 3 ani de cs ,nu mi se mai pare asa atractiv,mai ales ca imi merge in reluare :)
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

23 Jun 2011, 09:18

Da...S-a dus vremea CS-ului...
Multe din ce au spus userii despre CS este foarte adevarat..
Eu m-am lasat de CS acum 1 an si ceva din cauza ca nu mai aveam timp dar si din cauza varstei :(
Nu voi uita niciodata momentele placute care am avut in CS :>
Dar nici eXtreamCS.ro e demult intr-o criza profunda in care cantitatea conteaza si nu calitatea..
Userii care au fost de exemplu acum 2-3 ani nu se compara in nici un caz cu userii de azi..ceea ce e cu adevarat frustrant si trist in acelasi timp..,dar viata merge mai departe
Eu sunt unul dintre cei mai vechi useri ai acestui forum de 3 ani jumate inregistrat cu user pablo si am cunoscut multi useri interesanti ai acestui forum dar si altii care am fost odata prieteni dar dintr-o data mi-au intors spatele :(,dar vor vedea la un moment dat ca au facut o mare greseala..

@ La@ur
siteul acela extream.ro a fost odata unul dintre cei mai mari comunitati care a avut cele mai multe servere depasind la acest capitol eXtreamCS.ro :)
Amun
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2004
Joined: 06 Apr 2008, 22:03
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Sawyer
Fost Moderator
Has thanked: 80 times
Been thanked: 116 times

23 Jun 2011, 10:10

ii rog pe copii de 12 - 15 ani sa se abtina pentru ca ei nu au prins vremurile cand un server era full fara a fi nevoie de redirecte , dropuri , ***`uri etc. acum serverele forteaza lumea sa intre pe ele si asta nu este tocmai ok.

acum vreo 7 ani cand am intrat prima data in cs eram intr-un club pentru ca pe atunci nu multi aveau pc`uri acasa iar toti ne bateam sa prindem loc la acel "club" care avea doar 7 calculatoare. tin minte ca intram cate 6 oameni odata pe serverul unei retele de internet si jucam cate 4,5 ore zilnice . era alta atmosfera , alt stil de joc , admini cu experienta la care nu comenta oricine pentru ca daca luai ban , cu ban ramaneai .

oricare ar fi situatia noi astea care jucam cs de peste 6,7 ani odata tot ne vine iar dorul de el si incercam sa jucam iarasi dar pe servere gasim haos , admini de 13 ani bossi in spatele pc`ului , dau ban,slay,kick aiurea , injuraturi si alte prostii. inca mai sper ca odata si odata voi juca si eu iarasi pe un server calumea cu o atmosfera ca inainte :)
gUn[:x]
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1002
Joined: 11 Jun 2010, 12:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Liceuu <3
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 2 luni !
Ban 3 luni !
Ban 3 luni !
Has thanked: 85 times
Been thanked: 36 times

23 Jun 2011, 10:50

Imi aduc aminte cand jucam pe un server al Bacaului (cs10x). Era fain sa joci cu toti pe care ii cunosti sau ii vei putea cunoaste (stateau in bc) . Era altceva, acuma .. dai numai de codati, numai de copii de 12 ani care tot o ard in semne ~salpa, denedem2s si nu mai stiu ce tampenii .. nasol
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information