Edy Talent - Te vanez ca in CS GO

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
VaLDeS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2776
Joined: 11 Feb 2008, 18:41
Detinator Steam: Da
CS Status: pe mari si oceane
SteamID: valdes93
Reputatie: Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: România
Has thanked: 64 times
Been thanked: 103 times

10 Mar 2018, 17:15

Imi vine sa plang cand citesc unele comentarii ... am ajuns asa rau incat manelele tampite au devenit virale pe internet , asta e chiar retarda melodia , e doar de impact pentru copii sub 14ani de pe youtube si Colo ... in rest nu stiu de ce s-ar face topic special la fiecarea manea pe acest forum .
Image

STEAM ID : valdes93 :flag_ro:
RoyalServer
User avatar
A k c 3 n 7
Super moderator
Super moderator
Posts: 5139
Joined: 25 Aug 2014, 21:31
Detinator Steam: Da
CS Status: who dares wins
SteamID: Jandarmeria
Reputatie: Super moderator
Moderatorul anului 2023
Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Fost eXtream Mod
Fost Intermediar
Nume anterior: Sorinel
Fond eXtream: 0
Location: Unknown
Discord: remusakcent
Has thanked: 4 times
Been thanked: 46 times

10 Mar 2018, 17:45

fy_iceworld :')
User avatar
-ToTo-
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 502
Joined: 30 Jul 2016, 21:28
Detinator Steam: Da
CS Status: Muncă
SteamID: id/totooffices/
Fond eXtream: 0
Location: Botosani
Has thanked: 10 times
Been thanked: 5 times

10 Mar 2018, 18:23

OnLyYoNuTz wrote:/:) Asta e melodie? Cum să vă placă așa ceva :-?? Nu are nici un sens, am asculato 1 min și nu îi vad rostu.
A văzut că îi merge $$ atunci când a compus pentru "vlogeri" și acum continuă să facă melodii fără sens. Majoritatea care îl ascultați cred că sunteți copii și e și normal să vi se pară wow. Vă rog nu mai distribuiți faceți toți distruși vedete. :-s Edy vraieru L-)
MDFK. eXtream wrote: "Auzi băiețaș", omul a venit și și-a dat cu părerea despre melodie și ce crede. Cel care s-a băgat în topic fără rost ești fix tu.

Dacă nu vreți să se critice un țigan și turma care îl ascultă, de ce mai faceți topic? Aaa, vreți viewuri la topic.. :omfg:

On: El "vânează cu kalașu", dar nu vede că o armă ca aia e mai mare ca el.
E la fel ca mucoșii care sunt în fața tastaturii niște zmei, dar când dai față în față, te pupă în cur.
The Kalu wrote:Daca face o melodie cu COLO ii sare rating-ul in sus, toata p*limea o s ail pupe in toate gaurile.Numai melodii praf au scos in ultimul timp, in industria muzicii ca si in arta arunca un chior cu vopsea pe o panza vopsea gata arta face unu o melodie cu csgo gata RUPE TATA PE SYSTEM FORTZA MELODIA! De ce, ca spune csgo intr-un vers? WOW
Ma bucur ca mai sunt si oameni cu capu pe umeri si care nu apreciaza tot baligaru pe care il fac alti. Acum vorbind ca oameni seriosi si maturi asta nu se poate numi melodie sau Edy asta nu se poate numi cantaret. Pacat ca se apreciaza tota mizeria care apare, astia castiga bani pe spatele vostru asa ca le faceti voii vizualizari, frumos eu muncesc 10 / 12 ore pe zi si nu am masina cum are el si nici haine de firma, (m-am documentat putin inainte) .Dar ce sa faci asta e viata. Prostia este infinit mai fascinanta decat inteligenta, inteligenta are limitele ei, prostia nu.
Furien Remade Level || Class || Power || Quest || Event
IP : 188.212.100.219:27015

User avatar
SEMAKKA MLV
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 65
Joined: 10 Mar 2018, 17:25
Detinator Steam: Da
CS Status: Design Only
Detinator server CS: CS.ATOCS.RO
SteamID: SaveThePlanet
Fond eXtream: 0
Location: Middlebrough • England
Contact:

10 Mar 2018, 18:32

Bomba manelelor :') E misto
•• Fiecare se naste , iar altul moare ••
•• De ce sa moara cand il putem ajuta ••
•• Toti banii mei castigati online se duc aici , pentru copii bolnavi

http://www.salvaticopiii.ro
http://www.salvaticopiii.ro/?id2=doneaza
https://fundatiamereuaproape.ro/donatie-prin-sms
https://fundatiamereuaproape.ro
User avatar
Mafios_X
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 6851
Joined: 10 Apr 2009, 01:28
Detinator Steam: Da
SteamID: mafiosx
Reputatie: Fost Administrator
Location: Italia
Has thanked: 341 times
Been thanked: 419 times
Contact:

10 Mar 2018, 18:48

HIT dà HIT ! :D
-------------------------------#STEAM PROFILE--------------------------------------
Image
STEAM: mafiosx

Image


www.gamescan.ro - Un fel de GameTracker ROMANESC :D
User avatar
Addicted:-
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 873
Joined: 09 Mar 2016, 09:31
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 13 times
Been thanked: 3 times

10 Mar 2018, 21:05

las asta aici
Manelele sau muzica de manele constituie un gen muzical, originar în comunitățile etnice de romi din România.

vorba celui de mai sus, tot ce tine de manele are dreptul de a se numi balegar.. imi pare rau ca ascultati chestia asta si imi mai pare rau ca acolo are "Edy ROMANIA" e pacat ca un strain sa gaseasca balegarul asta sau orice alta manea-balegar si sa se intrebe din ce gen face parte iar acolo sa gaseasca rromi, ma doare sufletelul
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

10 Mar 2018, 21:17

Addicted:- wrote:las asta aici
Manelele sau muzica de manele constituie un gen muzical, originar în comunitățile etnice de romi din România.

vorba celui de mai sus, tot ce tine de manele are dreptul de a se numi balegar.. imi pare rau ca ascultati chestia asta si imi mai pare rau ca acolo are "Edy ROMANIA" e pacat ca un strain sa gaseasca balegarul asta sau orice alta manea-balegar si sa se intrebe din ce gen face parte iar acolo sa gaseasca rromi, ma doare sufletelul
https://www.youtube.com/watch?v=WSIwSj-dH-o si asta ti se pare ca este balegar? Ma gandesc ca inca esti clasa a 12-a, te-as ruga sa il intrebi pe profesorul tau de romana sa vezi ce sunt manelele de fapt si apoi poti face o afirmatie. Daca nu stii ce sunt manelele atunci nu ai cum sa iti dai cu parerea. :)
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13712
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

10 Mar 2018, 21:20

Mutex wrote:
Addicted:- wrote:las asta aici
Manelele sau muzica de manele constituie un gen muzical, originar în comunitățile etnice de romi din România.

vorba celui de mai sus, tot ce tine de manele are dreptul de a se numi balegar.. imi pare rau ca ascultati chestia asta si imi mai pare rau ca acolo are "Edy ROMANIA" e pacat ca un strain sa gaseasca balegarul asta sau orice alta manea-balegar si sa se intrebe din ce gen face parte iar acolo sa gaseasca rromi, ma doare sufletelul
https://www.youtube.com/watch?v=WSIwSj-dH-o si asta ti se pare ca este balegar? Ma gandesc ca inca esti clasa a 12-a, te-as ruga sa il intrebi pe profesorul tau de romana sa vezi ce sunt manelele de fapt si apoi poti face o afirmatie. Daca nu stii ce sunt manelele atunci nu ai cum sa iti dai cu parerea. :)
Mutex lasa ca alea vechi erau manele intr-adevar, nu mizeriile din ziua de azi.
Image
User avatar
Addicted:-
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 873
Joined: 09 Mar 2016, 09:31
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 13 times
Been thanked: 3 times

10 Mar 2018, 21:24

Mutex wrote:
Addicted:- wrote:las asta aici
Manelele sau muzica de manele constituie un gen muzical, originar în comunitățile etnice de romi din România.

vorba celui de mai sus, tot ce tine de manele are dreptul de a se numi balegar.. imi pare rau ca ascultati chestia asta si imi mai pare rau ca acolo are "Edy ROMANIA" e pacat ca un strain sa gaseasca balegarul asta sau orice alta manea-balegar si sa se intrebe din ce gen face parte iar acolo sa gaseasca rromi, ma doare sufletelul
https://www.youtube.com/watch?v=WSIwSj-dH-o si asta ti se pare ca este balegar? Ma gandesc ca inca esti clasa a 12-a, te-as ruga sa il intrebi pe profesorul tau de romana sa vezi ce sunt manelele de fapt si apoi poti face o afirmatie. Daca nu stii ce sunt manelele atunci nu ai cum sa iti dai cu parerea. :)[/quoate]

nu as putea sa intreb asa ceva pentru ca m ar da afara din clasa, cel ce canta balegarul ala, este cumva vreun sange cu mine? este un alt tigan ce apare prin show urile de cct de la televizor, nimic altceva, nu pot sa ascult manele, ascult doar muzica din afara, rap de obicei sau https://www.youtube.com/watch?v=FOkkE93coIg
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

10 Mar 2018, 21:29

Da man am inteles perfect dar manelele precum cele ale lui Edy sunt pentru a le asculta ocazional si mai ales daca esti la un chef si vrei sa te distrezi eu cred ca astea sunt mai mult decat suficient sa faci o caterinca cu baietii sau "sa te spargi in figuri". Imi plac haterii dar pana intr-un punct in care deja e prea mult...

P.S: Daca e adevarat faza aia cu profesorul atunci nu stiu ce romana faci tu. :))
User avatar
laurwtf
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2977
Joined: 04 Jun 2011, 10:17
Detinator Steam: Da
SteamID: Retras de mult
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (3 luni)
-1 warn (2 luni club)
Utilizator neserios (tepar)
Location: toor@nacs
Has thanked: 37 times
Been thanked: 115 times

10 Mar 2018, 21:35

Mutex wrote:Da man am inteles perfect dar manelele precum cele ale lui Edy sunt pentru a le asculta ocazional si mai ales daca esti la un chef si vrei sa te distrezi eu cred ca astea sunt mai mult decat suficient sa faci o caterinca cu baietii sau "sa te spargi in figuri". Imi plac haterii dar pana intr-un punct in care deja e prea mult...

P.S: Daca e adevarat faza aia cu profesorul atunci nu stiu ce romana faci tu. :))
Chiar as vrea sa te vad la o nunta dansand pe "Te vanez ca-n csgo"
User avatar
Addicted:-
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 873
Joined: 09 Mar 2016, 09:31
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 13 times
Been thanked: 3 times

10 Mar 2018, 21:35

Mutex wrote:Da man am inteles perfect dar manelele precum cele ale lui Edy sunt pentru a le asculta ocazional si mai ales daca esti la un chef si vrei sa te distrezi eu cred ca astea sunt mai mult decat suficient sa faci o caterinca cu baietii sau "sa te spargi in figuri". Imi plac haterii dar pana intr-un punct in care deja e prea mult...

P.S: Daca e adevarat faza aia cu profesorul atunci nu stiu ce romana faci tu. :))
Edy TALENT, lol.. doar dupa numele ala imi pot da seama ce fel de persoana e, un profitor.. si da, n am cum sa intreb un profesor de limba romana despre manele, e pura logica ca nu ai cum.. face limba romana, nu pe cea a tiganilor
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information