Ce va enerveaza cel mai mult in lumea asta ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
claudiu25
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3282
Joined: 18 Dec 2010, 22:43
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: nu detin
SteamID: nu am
Has thanked: 98 times
Been thanked: 420 times
Contact:

29 May 2012, 14:10

LuCI... wrote:Ce-i care ma inerveaza pe mine dar intr-un fel ma si amuza sunt acele persoane care ii auzi vorbind pe strada "Sa moara mama ce combinatie am" sau "Frate ce l-am batut pe ala aseara" sau "Frate ce am baut" /:) Oare ce e in neregula cu ei ? :-?
Ceea ce urasti tu, se numesc fix, prosti care se cred smecheri. :))
Aşa cum pot renunţa la fumat pentru că nu fumez,
Nu pot să renunţ la scris pentru că nu am talent.


- Marin Sorescu
User avatar
HERZ
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1854
Joined: 09 Apr 2012, 15:46
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: yeap, 100 servere
SteamID: lexuuuu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 3 luni
Location: Iași
Has thanked: 266 times
Been thanked: 103 times
Contact:

29 May 2012, 14:27

Retardatii de la DespreGazduire, suportul si echipa lu' peste, oriunde as suna raspunde nevasta lu' Catalin tot timpul la telefon, firma facuta in apartament.
KiLl MaN
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1385
Joined: 12 Nov 2008, 19:41
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: mitzoc_ul
Location: Piatra-Neamt
Has thanked: 116 times
Been thanked: 116 times

29 May 2012, 14:35

1. Prostia
2. Needucatia
Image
User avatar
Awakening
eXtream Mod
eXtream Mod
Posts: 3933
Joined: 06 Apr 2010, 11:01
Detinator Steam: Da
CS Status: Plictiseala
Detinator server CS: Adio cs
SteamID: eliara
Reputatie: eXtream Mod
Fost Manager VEST.eXtream.Ro
Fost Manager ZM.eXtream.Ro
Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: CRISTIAN
Location: Bucuresti
Discord: m_i3
Has thanked: 151 times
Been thanked: 344 times

29 May 2012, 17:58

Nu urasc nimic mai mult ca babele alea comuniste
UNHleaSHD
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 749
Joined: 29 Aug 2007, 11:06
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 2 luni !
Ban 3 luni !
Has thanked: 2 times
Been thanked: 20 times

29 May 2012, 19:28

claudiu25 wrote:
LuCI... wrote:Ce-i care ma inerveaza pe mine dar intr-un fel ma si amuza sunt acele persoane care ii auzi vorbind pe strada "Sa moara mama ce combinatie am" sau "Frate ce l-am batut pe ala aseara" sau "Frate ce am baut" /:) Oare ce e in neregula cu ei ? :-?
Ceea ce urasti tu, se numesc fix, prosti care se cred smecheri. :))
Defapt, aia sunt oamenii care ies din casa si nu discuta de servere.
Te simti analfabet? Pazea!
User avatar
vespira
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 937
Joined: 21 Apr 2011, 17:10
Detinator Steam: Da
CS Status: retired
SteamID: veron2k
Location: beyond infinity
Has thanked: 181 times
Been thanked: 86 times

29 May 2012, 20:37

vim wrote:
vespira wrote:urasc haterii si frustratii (ca respectivul citat de mai sus).

si da,sunt 'bozgor',am o ramura romaneasca si una maghiara , si ma mandresc cu asta.
Incearca sa oferi o explicatie coerenta:
  1. De ce vreti autonomie ?
  2. De ce considerati ca este normal sa aveti autonomie ?
  3. De ce va purtati cu romanii care trec prin Harghita de parca sunt ultimele jeguri de pe pamant ?
    1. Daca intrebi ceva cat se poate de respectuos, ridicati din umeri si spuneti ca nu vorbiti romaneste, desi normal este sa cunoasteti limba oficiala a acestei tari ; daca vi se pare ceva ciudat, injurati si vociferati intr-o romana perfecta.
  4. De ce sustineti pe oriunde puteti si la oricine va asculta ca libertatea va este ingradita in Romania, desi sunteti minoritatea cu cele mai multe avantaje din tara asta ?
Daca continuati in ritmul asta, oricat de comod este romanul, la un moment dat o sa lase comoditatea deoparte si nu m-as mira sa ajungeti in locul romanilor din Salaj, de pe la 1940.
si de ce mi te adresezi mie cu 'voi' ? eu nu reprezint restu' minoritatii din romania ca nu-s ambasador,e vina ungurilor ca romanii si ungurii nu se inteleg ? nu ma intereseaza cum sunt tratati romanii in harghita,pentru ca in tot restul romaniei ungurii sunt dispretuiti. probabil si in ungaria romanii sunt vazuti cu ochi rai (si nu am ce sa fac in legatura cu asta,ca nu-mi sta in putere),asa cum sunt vazuti si tiganii (care culmea,tot romani sunt) in alte tari.

but hey,its still our fault.

edit:
@ VladyFZR : du-te ba la scoala,abia ti-ai tras si tu buletin si vi si mi te bagi aici in vorba ca magaru' intre oi,fara sa ai o treaba cu situatia,ca probabil te iei si tu dupa altii care sunt cu 'm.. ungaria' ca nah,sa fi si tu in trend,si daca-ti f2t o palma uiti de ce natie esti.
User avatar
Cocostarc
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 445
Joined: 01 Sep 2011, 21:20
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni
Location: LONDON
Has thanked: 11 times
Been thanked: 19 times

29 May 2012, 20:42

vespira wrote:
vim wrote:
vespira wrote:urasc haterii si frustratii (ca respectivul citat de mai sus).

si da,sunt 'bozgor',am o ramura romaneasca si una maghiara , si ma mandresc cu asta.
Incearca sa oferi o explicatie coerenta:
  1. De ce vreti autonomie ?
  2. De ce considerati ca este normal sa aveti autonomie ?
  3. De ce va purtati cu romanii care trec prin Harghita de parca sunt ultimele jeguri de pe pamant ?
    1. Daca intrebi ceva cat se poate de respectuos, ridicati din umeri si spuneti ca nu vorbiti romaneste, desi normal este sa cunoasteti limba oficiala a acestei tari ; daca vi se pare ceva ciudat, injurati si vociferati intr-o romana perfecta.
  4. De ce sustineti pe oriunde puteti si la oricine va asculta ca libertatea va este ingradita in Romania, desi sunteti minoritatea cu cele mai multe avantaje din tara asta ?
Daca continuati in ritmul asta, oricat de comod este romanul, la un moment dat o sa lase comoditatea deoparte si nu m-as mira sa ajungeti in locul romanilor din Salaj, de pe la 1940.
si de ce mi te adresezi mie cu 'voi' ? eu nu reprezint restu' minoritatii din romania ca nu-s ambasador,e vina ungurilor ca romanii si ungurii nu se inteleg ? nu ma intereseaza cum sunt tratati romanii in harghita,pentru ca in tot restul romaniei ungurii sunt dispretuiti. probabil si in ungaria romanii sunt vazuti cu ochi rai (si nu am ce sa fac in legatura cu asta,ca nu-mi sta in putere),asa cum sunt vazuti si tiganii (care culmea,tot romani sunt) in alte tari.

but hey,its still our fault.

edit:
@ VladyFZR : du-te ba la scoala,abia ti-ai tras si tu buletin si vi si mi te bagi aici in vorba ca magaru' intre oi,fara sa ai o treaba cu situatia,ca probabil te iei si tu dupa altii care sunt cu 'm.. ungaria' ca nah,sa fi si tu in trend,si daca-ti f2t o palma uiti de ce natie esti.
din moment ce vorbesti romana tot roman esti ..
Pronosticuri zilnice.Biletul zilei
User avatar
Lica'
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1443
Joined: 11 May 2011, 13:02
Detinator Steam: Nu
Location: Arad
Has thanked: 78 times
Been thanked: 99 times

29 May 2012, 20:46

Urasc toti bozgorii retardati din tara asta , puteti sa ma considerati rasist , ma doare fix in c*r !
Traiti in Romania , nu in ungaria , vorbiti in p**a mea doar Limba Romana , nu maghiara aia imputita.
Mi-e o scarba sa aud 2 unguri care urla nu stiu ce in limba aia de c*cat , mi-e sila pur si simplu sa ii aud , si daca as avea o arma jur ca de fiecare data cand as auzi pe cineva ca vorbeste in maghiara i-as f*te un glont in cap !
User avatar
vespira
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 937
Joined: 21 Apr 2011, 17:10
Detinator Steam: Da
CS Status: retired
SteamID: veron2k
Location: beyond infinity
Has thanked: 181 times
Been thanked: 86 times

29 May 2012, 20:48

Lica' wrote: si daca as avea o arma jur ca de fiecare data cand as auzi pe cineva ca vorbeste in maghiara i-as **** un glont in cap !

esti ironic..sau vorbesti la figurat ? /:)

@ Cocostarc: da ma,roman sunt..partial .
User avatar
Lica'
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1443
Joined: 11 May 2011, 13:02
Detinator Steam: Nu
Location: Arad
Has thanked: 78 times
Been thanked: 99 times

29 May 2012, 20:50

Nu sunt deloc ironic , de ai vorbi maghiara in fata mea si as avea un pistol a 2-a secunda te-ai trezi cu un glont in mecla. :)
User avatar
vespira
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 937
Joined: 21 Apr 2011, 17:10
Detinator Steam: Da
CS Status: retired
SteamID: veron2k
Location: beyond infinity
Has thanked: 181 times
Been thanked: 86 times

29 May 2012, 20:52

Lica' wrote:Nu sunt deloc ironic , de ai vorbi maghiara in fata mea si as avea un pistol a 2-a secunda te-ai trezi cu un glont in mecla. :)
imi dau seama cat de periculos esti.probabil ca ai rata si dintr-un metru la cat de mult ti-ar tremura mana de emotie :( "omg am omorat un ungur omg,acum ma sinucid ca ma duc la parnaie din cauza unuia :O "

grow up..
LexuS7
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 41
Joined: 20 Feb 2012, 10:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: Dau la (_-_)
Has thanked: 19 times
Contact:

29 May 2012, 20:54

Cei care se cred zmei si ei sunt vai mama lor .
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Dot [Bot], Petal [Bot] and 133 guests