Epilarea la bărbați

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Gabriel eXtream
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 953
Joined: 20 Aug 2012, 16:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Can't be touched
Reputatie: Fost Moderator ajutator
Nume anterior: BlueSky#, EcHoO.
0.3 / 3
Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Has thanked: 67 times
Been thanked: 125 times

08 Dec 2015, 00:20

SMECHER. wrote:tre sa fii un baiat ingrijit
| Afiseaza codul
Image
In **** mea cred ca ai inteles la ce am vrut sa ma refer, daca tu vrei sa iti arati barbatia prin par treaba ta, am auzit ca fetele din lumea virtuala sunt impresionate de pilozitate :meme
RoyalServer 2
User avatar
alynut
Administrator
Administrator
Posts: 7122
Joined: 02 Jul 2012, 06:31
Detinator Steam: Da
CS Status: In concediu, activez mai rar .
SteamID: alynut991
Reputatie: Fost Administrator
Fost Intermediar
Location: Bucuresti
Has thanked: 183 times
Been thanked: 445 times

08 Dec 2015, 03:16

E ceva normal sa te faci in zone intimpe si pe picioare, cel putin baietii care au grija de corpul lor si de cum arata, asta nu inseamna ca esti gay, doar metrosexual, nu are treaba cu inclinatia sexuala. Sa fim seriosi cum sa iesi vara in pantaloni scurti afara cu un par foarte mare pe picioare, pai atragi atentia la toti si te faci de cacao se uita la tine ca la un boschetar mai ales daca esti imbracat elegant si ai par pe picioare, vorba vine... Pe maini deja este prea exagerat.
User avatar
Remusf
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1928
Joined: 31 Aug 2010, 12:32
Detinator Steam: Da
CS Status: retras
SteamID: STEAM_0:0:6903143
Reputatie: Fost Moderator
Castigator Cupa eXtreamCS 2vs2
Fost Membru Club (2 luni)
0.6/3
Location: Baia Mare
Has thanked: 9 times
Been thanked: 119 times

08 Dec 2015, 03:23

Mi se pare cel mai penibil lucru sa vad barbati epilati pe picioare,straluciti de minune vara.Da frate,oriunde altundeva,dar nu pe picioare.Ti-e rusine de flocii de pe tibie? Daca dai pe picioare da-i si pe pruna intr-atata,sa nu te faci de caca0
Voucher reducere PC Garage : 5HYDA9ZJ
Inchid pleoapele când ceilalți se-nchină,că mă dor ochii,de la prea multă lumină
Poate că-s vinovat ce vrea să scape de vină sau,poate că-s obosit de la atâta rutină

ImageRMS1708's Channel
User avatar
k i n g
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3092
Joined: 17 Sep 2012, 12:23
Detinator Steam: Da
CS Status: x
Reputatie: Fost moderator ajutator
Restrictie moderator
Nume anterior: k1NNG , TheKing
1.5/3
Utilizator neserios ( tepar )
Location: Pitesti
Has thanked: 34 times
Been thanked: 101 times

08 Dec 2015, 09:51

hateand wrote:
Edi. wrote:ON: Doar in zonele care trebuie, fara picioare, piept si burta.
Exact. Fara picioare,maini, piept si burta,totusi esti barbat nu pi**a
Habar n-ai ce inseamna barbat, putz0y.
User avatar
aware's
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1041
Joined: 03 Jan 2015, 16:33
Detinator Steam: Da
SteamID: S
Fond eXtream: 0
Has thanked: 17 times
Been thanked: 8 times

08 Dec 2015, 17:48

Si uneori te intrebi de ce barbatii nu mai sunt barbati in adevaratul sens al cuvantului si ajung sa fie ca niste "pitipoance" care se penseaza in fiecare zi si nu au putin par pe maini , ajunge la zona inghinala si la subrat , mai nou lie rusine barbatilor sa aiba par pe maini si picioare de capu meu..
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

08 Dec 2015, 18:08

daca ati ajuns sa va epilati si pe maini va meritati statutul de gay,rar vezi femei care se epilieaza pe maini dar 'barbati' ?
e ok in zona intima,sub brat si pe picioare cu masina L-)
Specii.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4685
Joined: 16 May 2015, 23:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Plangi dupa ***** ca un transexual
Reputatie: Fost eXtream Mod
Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior : sociopat, Saec.
0.2/3
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

08 Dec 2015, 18:14

Batranul Charlie wrote:daca ati ajuns sa va epilati si pe maini va meritati statutul de gay,rar vezi femei care se epilieaza pe maini dar 'barbati' ?
e ok in zona intima,sub brat si pe picioare cu masina L-)
Am avut pe unul in clasa care se lua pe mâini (pana la incheietura) si când ii cer stea putin ziceai ca are o bluză pe mâini :))
Image
User avatar
Andreeas.
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1215
Joined: 24 Apr 2013, 21:20
Detinator Steam: Nu
CS Status: webdesigner
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Craiova
Has thanked: 16 times
Been thanked: 18 times
Contact:

08 Dec 2015, 19:16

aware's wrote:Si uneori te intrebi de ce barbatii nu mai sunt barbati in adevaratul sens al cuvantului si ajung sa fie ca niste "pitipoance" care se penseaza in fiecare zi si nu au putin par pe maini , ajunge la zona inghinala si la subrat , mai nou lie rusine barbatilor sa aiba par pe maini si picioare de capu meu..
Vrei sa spui ca nu te pensezi? Macar putin?
Pe maini stiu pe unul care se face ca are niste tatuaje , dar totusi.. In rest pe picioare e ceva normal vara , daca esti blana de urs=)) Cel putin mie nu imi place sa fiu paros , si nici fetelor va spun eu ;) :meme
Ps Image :troll :troll
Image
User avatar
aware's
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1041
Joined: 03 Jan 2015, 16:33
Detinator Steam: Da
SteamID: S
Fond eXtream: 0
Has thanked: 17 times
Been thanked: 8 times

08 Dec 2015, 19:24

Andreeas. wrote:
aware's wrote:Si uneori te intrebi de ce barbatii nu mai sunt barbati in adevaratul sens al cuvantului si ajung sa fie ca niste "pitipoance" care se penseaza in fiecare zi si nu au putin par pe maini , ajunge la zona inghinala si la subrat , mai nou lie rusine barbatilor sa aiba par pe maini si picioare de capu meu..
Vrei sa spui ca nu te pensezi? Macar putin?
Pe maini stiu pe unul care se face ca are niste tatuaje , dar totusi.. In rest pe picioare e ceva normal vara , daca esti blana de urs=)) Cel putin mie nu imi place sa fiu paros , si nici fetelor va spun eu ;) :meme
Ps Image :troll :troll
O fac , odata la 2-3 luni ca nu am stufe , dar majoritatea o dati pe la pensat in fiecare zi :) curve masculine. ( nu faceam referire la tine )
User avatar
MzQ*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3473
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

08 Dec 2015, 19:38

La mine din clasa e un tigan si zicea ca la stufu dintre picioare a lui taicasu are ceva (de la nespalare evident) care nici cu sarma de spalat farfuriile nu se descurca =))
Last edited by Yeezus on 08 Dec 2015, 19:54, edited 1 time in total.
Reason: Wtf did i just read? =))
Image
Masiu94
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 201
Joined: 23 Oct 2015, 21:54
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

09 Dec 2015, 22:08

Parul pe piciore si pe maini nu e prea ok sa il dai jos daca nu vrei sa ai de lucru pe urma si sa te epilezi pe tot corpul cand vine vorba de epilat.(Parerea mea).
In schimb inghinal trebuie sa te epilezi, mai ales vara ca miroase urat.Merge si sub brat care e paros, eu unul nu m-am epilat niciodata sub brat si e foarte ok ca nu e mare.De asta exista deodorant, apa si sapun...
Daca stai sa te razi/epilezi pe tot corpul ai de lucru, ai sta doar tu in baie si ai infunda cada.

Nu credeti ca e cam mult de ingrijit?(barba, capul, la penis mai trebuie picioare, maini, brate, nas, cwr, urechi, gat)?La brat mai merge, doar daca esti paros sau te-ai mai epilat, in rest nu is de acord.
In plus la penis cand te epilezi iarna sau cand e mai frig iti vine o racoare si intepaturi :gusta :troll
User avatar
MzQ*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3473
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

09 Dec 2015, 22:13

Masiu94 wrote:Parul pe piciore si pe maini nu e prea ok sa il dai jos daca nu vrei sa ai de lucru pe urma si sa te epilezi pe tot corpul cand vine vorba de epilat.(Parerea mea).
In schimb inghinal trebuie sa te epilezi, mai ales vara ca miroase urat.Merge si sub brat care e paros, eu unul nu m-am epilat niciodata sub brat si e foarte ok ca nu e mare.De asta exista deodorant, apa si sapun...
Daca stai sa te razi/epilezi pe tot corpul ai de lucru, ai sta doar tu in baie si ai infunda cada.

Nu credeti ca e cam mult de ingrijit?(barba, capul, la penis mai trebuie picioare, maini, brate, nas, cwr, urechi, gat)?La brat mai merge, doar daca esti paros sau te-ai mai epilat, in rest nu is de acord.
In plus la penis cand te epilezi iarna sau cand e mai frig iti vine o racoare si intepaturi :gusta :troll
in cwr , rly? :troll :gusta
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information