Europa intoarce spatele Americii

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6286
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 186 times
Been thanked: 792 times
Contact:

16 Oct 2015, 20:24

Aflati din ultima emisiune ca Europa se impotriveste Washingtonului. Aceasta este, consider eu, o decizie potrivita. Trebuie sa ne descotorosim de cotropitorii astia si sa facem tot posibilul sa fim NEUTRI, pentru ca un al 3lea razboi este foarte iminent, iar noi stam cu Rusia langa noi !

NEUTRALITATE ESTE CEEA CE TREBUIE SA FIE !

RoyalServer 2
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

16 Oct 2015, 21:02

Sa zicem ca incepe razboiul voi fi de partea Romaniei, nu americii ,chiar le pun bete in roate si la americani si la englezi,francezi si nemti natii de tot rahatul care stiu numai sa fure de la alte tari.
Sa zicem daca ar fi razboi ne luam ak-47 de rusi si-i stopam pe hotii de aici si cerem sa fim neutri si gata.

Ba ascultati incultilor, in acele tari doar cu studii superioare poti trai decent,credeti ca acolo e mai bine? in Anglia cu 2000 lire=800 lei in romania ca trai,am un var care sta acolo si nu te poti intretine deloc cu 2000 de lire lunar,pentru ca includ preturi mari la utilitati,mancare si niste taxe pe locuinta ,acolo au taxe inventate peste noapte,in germania la fel,acolo depinde de patron daca vrea sa te plateasca bine sau nu.

Hai sa strangem bani, sa platim pe cineva sa se duca cu un ak-47 in parlament sa traga.
oare accepta 3000 lei si fara inchisoare? :)))))


Sau hai sa ne plangem de un produs alimentar(paine,salam,corn-ce mai produce statul) de stat si bagam rahat de sobolani si-i ii punem sa manance ca sa demonstreze ei ca sunt bune si apoi le zicem ce surprize erau.

Sau cum facea Vlad Tepes la boierii hoti, dadea cinste la acei boieri la un han,aia beti petreceau iar Vlad incuia usile si apoi dadea foc la cladire.
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13712
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

16 Oct 2015, 23:22

sergiu4995 wrote:Nu am fumat in viata mea si chiar acum 2 zile am facut analize si toate's bune,dar problema este cu voi,ca nu va pasa,imi rare rau de soldatii care si-au dat viata pentru niste nepasatori si hoti,zau ar merita sa fie legea biciului,mi se pare o pedeapsa buna si pentru voi ca motivul ca fumati tigari ieftine si alea s-ar putea sa contina balegar.
sa zicem ca incepem razboiul m-as bucura sa scapam de leslele astea,multi romani sunt super manipulati si nu ai ce sa faci cu ei,doar sa-i reeduci sau mai bine concentrarea pentru razboi.
Esti addicted rau de tot, nu zic ca este rau sa te ridici si sa lupti impotriva hotilor care ne fac tara praf dar nici ca tine.Toti stiu sa dea comentarii ca trebuie sa faca si sa dreaga dar nici macar unul nu are puterea de a organiza o echipa, tu iti dai seama cati bani iti trebuie sa ai o organizatie pentru a da jos de la putere pe astia.
Image
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

16 Oct 2015, 23:24

Kommendante wrote:
sergiu4995 wrote:Nu am fumat in viata mea si chiar acum 2 zile am facut analize si toate's bune,dar problema este cu voi,ca nu va pasa,imi rare rau de soldatii care si-au dat viata pentru niste nepasatori si hoti,zau ar merita sa fie legea biciului,mi se pare o pedeapsa buna si pentru voi ca motivul ca fumati tigari ieftine si alea s-ar putea sa contina balegar.
sa zicem ca incepem razboiul m-as bucura sa scapam de leslele astea,multi romani sunt super manipulati si nu ai ce sa faci cu ei,doar sa-i reeduci sau mai bine concentrarea pentru razboi.
Esti addicted rau de tot, nu zic ca este rau sa te ridici si sa lupti impotriva hotilor care ne fac tara praf dar nici ca tine.Toti stiu sa dea comentarii ca trebuie sa faca si sa dreaga dar nici macar unul nu are puterea de a organiza o echipa, tu iti dai seama cati bani iti trebuie sa ai o organizatie pentru a da jos de la putere pe astia.
Stiu dar exista si alte mijloace si care poti plati sa zicem cu aceeasi moneda,deci cum se facea la noi acum sute de ani,chemai hotii la tine,puneai obiectele de valoare peste tot si l-a sfarsitul petrecerii hotii nu se abtineau sa nu fure ceva si gata i-ai prins si-i arzi sau le pui otrava in mancare si gata.
User avatar
Raul
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 2339
Joined: 03 Feb 2012, 11:33
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/raulll
Reputatie: Fost administrator
Location: Germany
Has thanked: 44 times
Been thanked: 121 times

16 Oct 2015, 23:41

Am sters posturile facute in offtopic, incercati sa discutati tema
User avatar
tre3fla
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5317
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

17 Oct 2015, 01:15

Vine al 3-lea razboi mondial si Obama e noul Hitler nu ? Fuck off ! Ganditi la fel ca rusii manipulati de Putin, ce dracu aveti nu-mi dau seama.
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5384
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

17 Oct 2015, 16:33

:gusta Sunt multi care trebuie ca Europa sa intoarca spatele Americii..

Va rog sa incetati sa spuneti mizerii despre America,fiindca traiti datorita ei,voi sunteti niste nimeni da? Iar unii lideri care sunt anti-americani,trebuie sa plece.
Habar nu aveti cine este America si cate lucruri exista astazi datorita ei..dar datorita necredintei Europa a ajuns aici si sa nu va mire ca in curand vom disparea ca continent si popoarele vor pieri,daca mai continuam sa mergem pe drumul fara intoarcere.
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6286
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 186 times
Been thanked: 792 times
Contact:

17 Oct 2015, 17:30

aSh wrote::gusta Sunt multi care trebuie ca Europa sa intoarca spatele Americii..

Va rog sa incetati sa spuneti mizerii despre America,fiindca traiti datorita ei,voi sunteti niste nimeni da? Iar unii lideri care sunt anti-americani,trebuie sa plece.
Habar nu aveti cine este America si cate lucruri exista astazi datorita ei..dar datorita necredintei Europa a ajuns aici si sa nu va mire ca in curand vom disparea ca continent si popoarele vor pieri,daca mai continuam sa mergem pe drumul fara intoarcere.
Pai si daca stii atatea ti-e rusine sa zici? Baga aici, fa-ti curaj. Cu argumente faci ceva, ca asa doar vorbe in vant pot spune multi.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information