examen cls 8

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Daniel M.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2158
Joined: 14 Feb 2010, 10:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterior: warez
Fost Moderator
Location: hlds - Brasov
Has thanked: 110 times
Been thanked: 149 times

13 Jan 2014, 20:47

Zeekerin wrote:Nu cred ca am probleme cu gramatica, precum tu.
Lasa, nici la capitolul exprimare nu stai mai bine.

Ai grija, daca in generala ai note asa mici, atunci, in liceu cel mai probabil o sa ramai repetent. Daca te apuci sa faci meditatii, sa inveti, nu sa dai banii de pomana, daca le faci doar de dragul mamei tale ca atunci, n-ai rezolvat nimic. Asta la mate, cat despre romana, daca esti clasa a 8-a si nu poti scoate un 7 lejer, atunci ai o problema.

Succes iti doresc!
RoyalServer 2
User avatar
warclau
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2995
Joined: 28 Mar 2008, 11:10
Detinator Steam: Da
CS Status: memories
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 mar)
Location: Valenii de Munte / London
Has thanked: 420 times
Been thanked: 93 times

13 Jan 2014, 21:14

Zeekerin wrote:Anul asta trec clasa a V-a. Sper sa nu raman repetent, iara. De 10 ani tot raman.

mai iesi dracu afara din casa no lifer rupt , ai 50 de conturi pe un forum de counter-strike si 50000 de posturi , nu ai viata ? intri aici si ne arati cat de pr0st esti .
User avatar
Zeekerin
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 138
Joined: 12 Jan 2014, 19:28
Detinator Steam: Da
CS Status: zeeky.yt
Detinator server CS: Nu
SteamID: majestick109
Location: New York
Has thanked: 12 times
Been thanked: 4 times
Contact:

13 Jan 2014, 21:21

warclau wrote:
Zeekerin wrote:Anul asta trec clasa a V-a. Sper sa nu raman repetent, iara. De 10 ani tot raman.

mai iesi dracu afara din casa no lifer rupt , ai 50 de conturi pe un forum de counter-strike si 50000 de posturi , nu ai viata ? intri aici si ne arati cat de pr0st esti .
Ahhhhh, mai prins. Trebuie sa mai ies din casa, dar doar ce-am intrat. Np, 'ma frendz"!
You can follow me here:
Instagram: http://instagram.com/zeeky.yt
Twitter: https://twitter.com/zeekyyt
MixCloud: http://www.mixcloud.com/MrHalo/

You can contact me here:
[email protected]

Peace!
User avatar
warclau
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2995
Joined: 28 Mar 2008, 11:10
Detinator Steam: Da
CS Status: memories
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 mar)
Location: Valenii de Munte / London
Has thanked: 420 times
Been thanked: 93 times

13 Jan 2014, 21:32

Ahhhhh, mai prins. Trebuie sa mai ies din casa, dar doar ce-am intrat. Np, 'ma frendz"!

ziceai ca ma bate pe mine romana :))) ... asa e "mai prins"

on : cand am dat eu examenul s-a dat destul de usor ... am facut pregatire si la mate si la romana sa fiu sigur ca intru la colegiul de la mine din oras.. am luat la mate 6,50 chiar daca s-a dat usor.. pentru ca nu prea ma pricep , iar la romana 10 fix :))
User avatar
Hu da fac iz betmen?
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 117
Joined: 09 Mar 2013, 18:09
Detinator Steam: Da
Has thanked: 32 times
Been thanked: 4 times

14 Jan 2014, 14:43

MrRock wrote:
Hu da fac iz betmen? wrote:Exact asa eram si eu in clasa a VIII-a. La matematica eram pamant de flori, doar 4,5 si 6 pe linie. Cand mai aveam o luna pana la examen m-am hotarat sa merg la meditatii. In ziua in care a trebuit sa dau examenul eram foarte stresat si imi era frica ca nu o sa stiu sa le rezolv. Dupa ce am intrat in sala, profesorii au inceput sa ne zica pana la nota 5. Nu te stresa prea tare ca o sa treaca. Trage la romana sa iei nota mare si la matematica un 5 sau 6 si e perfect. O sa te ajute si media generala din V-VIII.
ms de incurajari , app cu camerele care este faza? cum ti-au zis profii raspunsurile?
Camerele nu filmeaza pare-mi-se, ci fac doar poze la cateva secunde, daca tin bine minte. Chiar daca inregistreaza, inregistreaza doar video, nu si sunetul. Profesorii stateau pe hol si dictau pana la nota 5.
Apar femeile, mă-ntreabă numele. N-am, eu vin din viitor – mă strigi după numere.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Yandex [Bot] and 411 guests