Exercitii de dezvoltare a musculaturii

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

CATAL1N!
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 874
Joined: 26 Dec 2009, 16:43
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (25 feb)
Ban 3 luni !
Has thanked: 50 times
Been thanked: 54 times

17 Sep 2013, 21:28

trykA wrote:
AcoreX wrote:Nu te infometezi, mananci natural - iti iei proteinele si carbohidratii doar din alimentatie. Simplu, + odihna.
tu nu gandesti frate? proteinele praf sunt aceleasi cu proteinele din mancare doar ca tu nu le gasesti in mancare le iei din shakeùri , pentru ca ele iti inlocuiesc masa,este ca si cum nu pui lapte , oua , branza , fructe pe masa ci pui un shake , ce dracu nu ai logica ? sunt NATURALE , deaia se NUMESC PROTEINE , daca nu , se numeau STEROIZI , sunt NATURALE , NU DAUNEAZA , PRICEPI?
N-are rost, degeaba are 19 ani ... pun pariu ca are 100 kg sau 20 kg ud si n-are nicio treaba cu sportul asta.
RoyalServer
AcoreX
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1380
Joined: 05 Sep 2007, 11:54
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: vulturas92
Has thanked: 239 times
Been thanked: 123 times

17 Sep 2013, 23:06

CATAL1N! wrote:
trykA wrote:
AcoreX wrote:Nu te infometezi, mananci natural - iti iei proteinele si carbohidratii doar din alimentatie. Simplu, + odihna.
tu nu gandesti frate? proteinele praf sunt aceleasi cu proteinele din mancare doar ca tu nu le gasesti in mancare le iei din shakeùri , pentru ca ele iti inlocuiesc masa,este ca si cum nu pui lapte , oua , branza , fructe pe masa ci pui un shake , ce dracu nu ai logica ? sunt NATURALE , deaia se NUMESC PROTEINE , daca nu , se numeau STEROIZI , sunt NATURALE , NU DAUNEAZA , PRICEPI?
N-are rost, degeaba are 19 ani ... pun pariu ca are 100 kg sau 20 kg ud si n-are nicio treaba cu sportul asta.
Eu sunt cel din poza.Daca nu ma crezi hai sa ne intalnim.
BrZ;x
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 799
Joined: 03 Jan 2013, 13:58
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv.
SteamID: PM.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost Moderator
Location: München
Has thanked: 18 times
Been thanked: 154 times
Contact:

17 Sep 2013, 23:08

scosmynnnn wrote:Mitzocul mananc destul de des dar dezavantaj e ca nu imi plac lactatele :( de nicio culoare. Ciorbe mananc in general oricum mi-a explicat Acorex destul de bine ce am de facut :) dar este nevoie si de timp
AHAHAHAHAHAHA

Tu vrei sa pui masa musculara pe tine manancand numai ciorba ?

EPIC
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information