Exercitii muschi

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

SeTh # k2
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 178
Joined: 26 Apr 2009, 11:30
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 41 times

24 May 2010, 15:02

am fost la sala 2 ani . n-am nevoie de inaltime , am 1.80 . cum am spus : vreau sa ma mai intaresc , dar nu prin sala . am avut probleme cu picioarele si coloana ... in prezent numai am . nu fac asta pentru. fete , ci pentru satisfactia mea ... fete daca fac o privire gata , dar fete de varsta mea cam pe inaltimea mea nu gasesc si nu am ce sa fac ... e .. iar pitipoancele si versatele din clasele mai mari se uita si la muschi , desi am vreau mai multi . astea mari se mai uita si dupa ....
RoyalServer 2
User avatar
FaByaN
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 980
Joined: 21 Aug 2007, 11:59
Detinator Steam: Da
CS Status: RETRAS DEFINITIV
Reputatie: Fost moderator
Fost eXtreamCS Addons Master
Fost Unbanner CS.eXtreamCS.com
Location: VASLUIANGELES
Has thanked: 8 times
Been thanked: 41 times

24 May 2010, 15:12

SeTh # k2 wrote:am fost la sala 2 ani . n-am nevoie de inaltime , am 1.80 . cum am spus : vreau sa ma mai intaresc , dar nu prin sala . am avut probleme cu picioarele si coloana ... in prezent numai am . nu fac asta pentru. fete , ci pentru satisfactia mea ... fete daca fac o privire gata , dar fete de varsta mea cam pe inaltimea mea nu gasesc si nu am ce sa fac ... e .. iar pitipoancele si versatele din clasele mai mari se uita si la muschi , desi am vreau mai multi . astea mari se mai uita si dupa ....
Sincer ma , la 13 ani sa ai 1.80 ? si sa faci sala de forta de la 11 ani ? Nu ti se pare ca minti cam mult ? :|
rMx.

24 May 2010, 15:17

SeTh # k2 wrote:am fost la sala 2 ani . n-am nevoie de inaltime , am 1.80 . cum am spus : vreau sa ma mai intaresc , dar nu prin sala . am avut probleme cu picioarele si coloana ... in prezent numai am . nu fac asta pentru. fete , ci pentru satisfactia mea ... fete daca fac o privire gata , dar fete de varsta mea cam pe inaltimea mea nu gasesc si nu am ce sa fac ... e .. iar pitipoancele si versatele din clasele mai mari se uita si la muschi , desi am vreau mai multi . astea mari se mai uita si dupa ....
AWHAHWHAWHAHHAHAHAHAHAH =)))))))))))))) ma bucur ca imi faci ziua mai buna =)))))))))))))
User avatar
gashu
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1018
Joined: 30 Sep 2008, 02:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: Da
Location: Brasov
Has thanked: 86 times
Been thanked: 46 times

24 May 2010, 15:19

SeTh # k2 wrote:am fost la sala 2 ani . n-am nevoie de inaltime , am 1.80 . cum am spus : vreau sa ma mai intaresc , dar nu prin sala . am avut probleme cu picioarele si coloana ... in prezent numai am . nu fac asta pentru. fete , ci pentru satisfactia mea ... fete daca fac o privire gata , dar fete de varsta mea cam pe inaltimea mea nu gasesc si nu am ce sa fac ... e .. iar pitipoancele si versatele din clasele mai mari se uita si la muschi , desi am vreau mai multi . astea mari se mai uita si dupa ....
aha daca ai 1.80 m e altceva... ca ma gandeam eu... 28 in brand la 13 ani ... e ceva, in fine.. ce iti pot recomanda sunt flotarile.

Incepe cu 40 flotari pe zi in 4 serii de cate 10 flotari , 3 zile pe saptamana ( luni, miercuri, vineri ). De la o saptamana pe alta ridica numarul de flotari. Cu putina ambitie iti garanatez rezultate vizibile intr-o luna ( pectorali, tricepsi, umeri ). Bineinteles cu o alimentatie sanatoasa 3 mese, la aceleasi ore in fiecare zi.

PS: doamne.. ce sfaturi puteti da unii 8-| ( saci de box, .. etc )
SeTh # k2
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 178
Joined: 26 Apr 2009, 11:30
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 41 times

24 May 2010, 15:31

FaByaN wrote:
SeTh # k2 wrote:am fost la sala 2 ani . n-am nevoie de inaltime , am 1.80 . cum am spus : vreau sa ma mai intaresc , dar nu prin sala . am avut probleme cu picioarele si coloana ... in prezent numai am . nu fac asta pentru. fete , ci pentru satisfactia mea ... fete daca fac o privire gata , dar fete de varsta mea cam pe inaltimea mea nu gasesc si nu am ce sa fac ... e .. iar pitipoancele si versatele din clasele mai mari se uita si la muschi , desi am vreau mai multi . astea mari se mai uita si dupa ....
Sincer ma , la 13 ani sa ai 1.80 ? si sa faci sala de forta de la 11 ani ? Nu ti se pare ca minti cam mult ? :|
NU - DE CAND M-AM NASCUT SUNT MAI INALT SI NU IMI DORESC SA MAI CRESC . AM PARINTII INALTI . DACA VREI ITI DAU CATEVA POZE .
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

24 May 2010, 15:33

Unii mici vor sa ne intreaca noi astia mari la inaltime si de toate :|
clar,generatia de dupa noi e mai ceva decat noi :|
User avatar
FaByaN
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 980
Joined: 21 Aug 2007, 11:59
Detinator Steam: Da
CS Status: RETRAS DEFINITIV
Reputatie: Fost moderator
Fost eXtreamCS Addons Master
Fost Unbanner CS.eXtreamCS.com
Location: VASLUIANGELES
Has thanked: 8 times
Been thanked: 41 times

24 May 2010, 15:33

SeTh # k2 wrote:
FaByaN wrote:
SeTh # k2 wrote:am fost la sala 2 ani . n-am nevoie de inaltime , am 1.80 . cum am spus : vreau sa ma mai intaresc , dar nu prin sala . am avut probleme cu picioarele si coloana ... in prezent numai am . nu fac asta pentru. fete , ci pentru satisfactia mea ... fete daca fac o privire gata , dar fete de varsta mea cam pe inaltimea mea nu gasesc si nu am ce sa fac ... e .. iar pitipoancele si versatele din clasele mai mari se uita si la muschi , desi am vreau mai multi . astea mari se mai uita si dupa ....
Sincer ma , la 13 ani sa ai 1.80 ? si sa faci sala de forta de la 11 ani ? Nu ti se pare ca minti cam mult ? :|
NU - DE CAND M-AM NASCUT SUNT MAI INALT SI NU IMI DORESC SA MAI CRESC . AM PARINTII INALTI . DACA VREI ITI DAU CATEVA POZE .
Nu e nevoie sa scrii cu caps / tu de mic copil esti inalt , la 7 ani aveai 1.70 ? :|
Daca ai parinti inalti ce ? Asta nu iti da dreptul sa minti despre aspectul tau si sa vii aici sa spui niste aberatii , cum ca tu ai 1.80 la 13 ani sau ca faci sala de forta de la varsta de 11 ani ( adica mai pe scurt din clasa a 4-a )
Pozele iti spun eu ca pot fi copiate foarte usor de pe net , nu ma impresionezi
User avatar
gashu
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1018
Joined: 30 Sep 2008, 02:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: Da
Location: Brasov
Has thanked: 86 times
Been thanked: 46 times

24 May 2010, 15:42

FaByaN wrote: Nu e nevoie sa scrii cu caps / tu de mic copil esti inalt , la 7 ani aveai 1.70 ? :|
Daca ai parinti inalti ce ? Asta nu iti da dreptul sa minti despre aspectul tau si sa vii aici sa spui niste aberatii , cum ca tu ai 1.80 la 13 ani sau ca faci sala de forta de la varsta de 11 ani ( adica mai pe scurt din clasa a 4-a )
Pozele iti spun eu ca pot fi copiate foarte usor de pe net , nu ma impresionezi
lasal.. poate se uita peste topicul asta si altii care sunt interesati si poate gasesc utile anumite lucruri.
Last edited by gashu on 24 May 2010, 16:28, edited 1 time in total.
SeTh # k2
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 178
Joined: 26 Apr 2009, 11:30
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 41 times

24 May 2010, 15:43

cls a 5-a . Scuza-ma ca spun adevarul :-j . Dar m-am dezvoltat mult de la mai multe . Cand eram mic eram intot'deauna pasionat de sport . Crezi ce vrei
ady1501
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1011
Joined: 27 Jul 2007, 14:20
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Restrictie moderator
Ban 1 luna
Location: Deva
Has thanked: 2 times
Been thanked: 29 times

24 May 2010, 16:57

Mitzocul wrote:Cum să faci pătrăţele (muşchi)?
Respectă următorii paşi zlinic şi corpul tău va arată excelent:

1. Trebuie să măncaţi sănătos, să respectaţi cele trei mese ale zilei. (să nu frecventaţi des fastfood-urile, chiar deloc). Este recomandat să mâncaţi fructe şi legume.
2. Este bine ca în fiecare seară să alergaţi minim 30 de minute.
3. În fiecare zi să faceţi minim 200 de abdomene, (începeţi de la 100 treptat).
4. Să nu consumaţi alcool (berea) şi sucurile gazoase.
5. Zilnic să beţi 2L de apă.
6. Pentru a face muşchii la braţ ar fi indicat să faceţi cu ganterele în fiecare zi 30 de minute. Pentru început începeţi cu 4kg pe urmă puteţi continua cu 8,12,24.
7. Consumaţi proteine, calciu! Nu este recomandat să folosiţi Cretina. (vă auto-distrugeţi)

Cam acestea sunt sfaturile mele. Sfaturile sunt pentru cei care nu merg la sală (cum sunt eu). În minim 2 luni o să vedeţi efectul!

p.s: in minim 3-4 luni, vei vedea "effectul".
Iar tu cu sfaturile tale?Pleaca ba.
Daca omu vrea sa faca de la 13 ani ce aveti voi cu el?
Nu stiu care ziceati ca iti dezvolti si restu muschiilor la fotbal.Cum? Ca eu nu inteleg.
Cat timp ai o alimentatie + odihna buna n-ai cum sa ramai mic,dar va dati si voi cu parerea pe aici culturistilor.hai np.
User avatar
GYUKY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 9280
Joined: 07 Apr 2008, 10:19
Detinator Steam: Da
CS Status: INACTIV !
Reputatie: Fost administrator
Membru Club eXtreamCS
Location: Germania
Has thanked: 193 times
Been thanked: 1156 times

24 May 2010, 17:27

rMx. wrote:
SeTh # k2 wrote:am fost la sala 2 ani . n-am nevoie de inaltime , am 1.80 . cum am spus : vreau sa ma mai intaresc , dar nu prin sala . am avut probleme cu picioarele si coloana ... in prezent numai am . nu fac asta pentru. fete , ci pentru satisfactia mea ... fete daca fac o privire gata , dar fete de varsta mea cam pe inaltimea mea nu gasesc si nu am ce sa fac ... e .. iar pitipoancele si versatele din clasele mai mari se uita si la muschi , desi am vreau mai multi . astea mari se mai uita si dupa ....
AWHAHWHAWHAHHAHAHAHAHAH =)))))))))))))) ma bucur ca imi faci ziua mai buna =)))))))))))))
fete daca fac o privire gata , dar fete de varsta mea cam pe inaltimea mea nu gasesc si nu am ce sa fac ... e
Era sa cad :-< =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Cat de naiv poti fi, hai topic closed pentru eventualul offtopic si restu gainariilor.
Image
SeTh # k2
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 178
Joined: 26 Apr 2009, 11:30
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 41 times

24 May 2010, 19:02

doar innotul dezvolta muschii ca sport , in rest ... doar picioarele . Am sa fac flotari , abdomene si innot si am sa alerg 1 ora seara . sper ca e bine ce fac si gata . Tc george
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information