Explicatia invaziei de imigranti

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

12 Sep 2015, 14:20

alifie201520 wrote:
Sergiu wrote:
^ZED^ wrote: Juramant : " Jur sa-mi respect constitutia "
Am postat si eu asta , dar uniunea europeana ne obliga sa primim refugiati.
Te obliga pe tine, eu daca eram la putere spuneam nu, nu le convine iesim din UE si gata nu avem nevoie de UE.
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
RoyalServer 2
User avatar
DRS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2515
Joined: 24 Jan 2012, 22:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc foarte rar.
Detinator server CS: N/A
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Birmingham, UK
Has thanked: 32 times
Been thanked: 54 times

12 Sep 2015, 14:23

alifie201520 wrote:
ValiG wrote:
DRS wrote: Cu asta m-ai dat pe spate... Romania este o cauza pierduta, degeaba avem noi sperante din spatele PC-ului si comentam...ca nimeni nu face nimic fizic.

Romania nu poate sa se cace de foame si avem 80 % saracie in tara si noi suntem mama tuturor ranitilor, cazam imigranti... vai de capul conducerii...in loc sa faca ceva pentru locuitorii tarii, se face pentru straini...

RUSINE ROMANIA!
asa zic toti d-aia suntem oi :-? , daca fiecare in parte am aveaa putin mai mult tupeu iti garantez ca am fii la fel ca chinezi *INDEPENDENTI , dar e greu cand online toti sunt cu gura mare si au 14 ani ....

te contrazic drs 80 % din romania sunt oameni bogati.
Asa este, ai dreptate... in romania nu mai exista clasa de mijloc, decat bogati si saraci... Noroc cu Italia, Spania, Franta, Anglia, Germania..etc...daca nu erau tarile astea, Romanii erau muritori de foame...
Si apropo, te mai contrazic si eu un pic, chiar daca vezi ca s-a umplut Romania de masini dar romanii au inceput sa devina hapsani, prefera sa manance mai putin si sa isi ia masina, chiar daca baga 2 litrii de benzina la 4-5 zile, fala lor e sa vada vecinii ca au masina in fata blocului... Asta nu inseamna bogatie..

@Miber, noi oricum eram europeni de la Decebal si Traian.
YOU CAN TRY MY CHAT GPT, IMAGE GENERATOR, BLOG & WEBSITE TITLE/CONTENT GENERATOR, TEXT TO SPEECH, AI CODE AND MUCH MORE
Image
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

12 Sep 2015, 15:24

Mai bine formam cu tarile care au fost comuniste--->bulgaria,tarile din fosta yugoslia,polonia,cehia,slovacia,ungaria ,tarile baltice si albania ca CSI-ul actual
User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

12 Sep 2015, 18:48

DRS wrote:
alifie201520 wrote:
ValiG wrote: asa zic toti d-aia suntem oi :-? , daca fiecare in parte am aveaa putin mai mult tupeu iti garantez ca am fii la fel ca chinezi *INDEPENDENTI , dar e greu cand online toti sunt cu gura mare si au 14 ani ....

te contrazic drs 80 % din romania sunt oameni bogati.
Asa este, ai dreptate... in romania nu mai exista clasa de mijloc, decat bogati si saraci... Noroc cu Italia, Spania, Franta, Anglia, Germania..etc...daca nu erau tarile astea, Romanii erau muritori de foame...
Si apropo, te mai contrazic si eu un pic, chiar daca vezi ca s-a umplut Romania de masini dar romanii au inceput sa devina hapsani, prefera sa manance mai putin si sa isi ia masina, chiar daca baga 2 litrii de benzina la 4-5 zile, fala lor e sa vada vecinii ca au masina in fata blocului... Asta nu inseamna bogatie..

@Miber, noi oricum eram europeni de la Decebal si Traian.
Hai sa fim realisti pe vremea lu Ceausescu nu eram saraci, eram cei mai tari de pe glob doar ca si-a bagat nasu America si l-au executat pe Ceasca daca isi facea planul cu banca mondiala eram nr 1 acum asa ca nu mai zi ca suntem muritori de foame, tara noastra este bogata doar ca ne fura astia de la guvern.
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
User avatar
ValiG
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 120
Joined: 10 Sep 2015, 18:52
Detinator Steam: Da
CS Status: .
SteamID: ghebaru
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti

12 Sep 2015, 22:14

miber wrote:
DRS wrote:
alifie201520 wrote:

te contrazic drs 80 % din romania sunt oameni bogati.
Asa este, ai dreptate... in romania nu mai exista clasa de mijloc, decat bogati si saraci... Noroc cu Italia, Spania, Franta, Anglia, Germania..etc...daca nu erau tarile astea, Romanii erau muritori de foame...
Si apropo, te mai contrazic si eu un pic, chiar daca vezi ca s-a umplut Romania de masini dar romanii au inceput sa devina hapsani, prefera sa manance mai putin si sa isi ia masina, chiar daca baga 2 litrii de benzina la 4-5 zile, fala lor e sa vada vecinii ca au masina in fata blocului... Asta nu inseamna bogatie..

@Miber, noi oricum eram europeni de la Decebal si Traian.
Hai sa fim realisti pe vremea lu Ceausescu nu eram saraci, eram cei mai tari de pe glob doar ca si-a bagat nasu America si l-au executat pe Ceasca daca isi facea planul cu banca mondiala eram nr 1 acum asa ca nu mai zi ca suntem muritori de foame, tara noastra este bogata doar ca ne fura astia de la guvern.
La ce resurse avem cum sa nu fim numero uno sa nu mai vb de alea gasite in M.Neagra mai nou pe care gazprom le extrage moca si ni le vinde la suprapret pentru ca Romania in totalitate e condusa de America ca daca nu era din buget se facea o platforma de extragere a gazelor si cred ca in cel mult 2-3 ani aveam economie 500%
User avatar
Dis-Em
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 121
Joined: 28 Aug 2015, 23:21
Detinator Steam: Da
CS Status: TAP
Detinator server CS: wow.indungi.ro
Fond eXtream: 0
Location: Iasi, Romania

13 Sep 2015, 06:15

Va dati seama ca printre miile de imigranti care ajung eu Europa se afla si Terroriistii din Al Qaeda, din gruparile musulmane.Ei decapiteaza Europenii din tara lor iar noi le oferim adapost, hrana si ajutoare sociale.Ei au dreptul sa ne insulte religia, cultura si originea, si tot noi suntem rasisti.Nu vrem ca tara noastra sa fie afectata de aceasta cultura.
Vom cheltui mii de euro sa-i ajutam pe ei si dupa sa plece in Germania.Nici nu ar trebui sa-i lasam sa treaca granita ilegal, Klaus Iohannis a luat o decizie corecta, sa nu primim imigrantii in Romania!
P.S Ceausescu era un om rau, dar aveai asigurat un loc de munca, fie ca vrei sau nu.
User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

13 Sep 2015, 13:37

Dis-Em wrote:Va dati seama ca printre miile de imigranti care ajung eu Europa se afla si Terroriistii din Al Qaeda, din gruparile musulmane.Ei decapiteaza Europenii din tara lor iar noi le oferim adapost, hrana si ajutoare sociale.Ei au dreptul sa ne insulte religia, cultura si originea, si tot noi suntem rasisti.Nu vrem ca tara noastra sa fie afectata de aceasta cultura.
Vom cheltui mii de euro sa-i ajutam pe ei si dupa sa plece in Germania.Nici nu ar trebui sa-i lasam sa treaca granita ilegal, Klaus Iohannis a luat o decizie corecta, sa nu primim imigrantii in Romania!
P.S Ceausescu era un om rau, dar aveai asigurat un loc de munca, fie ca vrei sau nu.
Subliniez Ceausescu nu era rau, ci era smecher.
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information