eXtream REFRESH

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

25 Jul 2015, 07:12

dominus wrote:
KronoS eXtream wrote: Si ce legatura are rangul de administrator cu facutul lucrurilor pe gratis?Nu are releventa.Isti si-a facut bine treaba pana acum, ca nu vedeti voi, asta e partea a doua.Administrarea unui site nu este reprezentata de tot ceea ce vedeti voi, asta e doar o mica parte.E extrem de multa munca, mai ales pe partea de securitate, fiind un forum/site mare are parte de numeroase amenintari.
Prietene.. cand infiintezi o firma ceri bani de la angajati ? :)) Zici ca e singurul forum din lume care se incarca la click.. exagerati cu sumele :))
o sa zica ca ei nu sunt angajati si ca 'muncesc' pentru extream fara niciun ban :meme ei nu se uita in jur.. daca ziceau si fondatorii indungi asa :meme :meme
RoyalServer
User avatar
Mark. xPeria
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3096
Joined: 05 Feb 2011, 17:23
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: bOOm.wero
Has thanked: 251 times
Been thanked: 206 times

25 Jul 2015, 15:31

As fi incantat sa revad sistemul de Thanks, cum este si pe filelist.
Si mi-ar mai placea o functie de schimbare a numelui si puteti face in asa fel incat, spre exemplu, cine ajunge la un anumit numar de posturi sa isi schimbe numele de maxim 2 ori si dupa nu mai are voie, sau ceva de genu.
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

25 Jul 2015, 20:23

s o u n d - wrote:
dominus wrote:
KronoS eXtream wrote: Si ce legatura are rangul de administrator cu facutul lucrurilor pe gratis?Nu are releventa.Isti si-a facut bine treaba pana acum, ca nu vedeti voi, asta e partea a doua.Administrarea unui site nu este reprezentata de tot ceea ce vedeti voi, asta e doar o mica parte.E extrem de multa munca, mai ales pe partea de securitate, fiind un forum/site mare are parte de numeroase amenintari.
Prietene.. cand infiintezi o firma ceri bani de la angajati ? :)) Zici ca e singurul forum din lume care se incarca la click.. exagerati cu sumele :))
o sa zica ca ei nu sunt angajati si ca 'muncesc' pentru extream fara niciun ban :meme ei nu se uita in jur.. daca ziceau si fondatorii indungi asa :meme :meme
Fondatorii indungi ? Baiete nu stii ce zici, Krond a bagat bani grei in indungi.
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

25 Jul 2015, 20:27

IsTI37 wrote:
s o u n d - wrote:
dominus wrote:
Prietene.. cand infiintezi o firma ceri bani de la angajati ? :)) Zici ca e singurul forum din lume care se incarca la click.. exagerati cu sumele :))
o sa zica ca ei nu sunt angajati si ca 'muncesc' pentru extream fara niciun ban :meme ei nu se uita in jur.. daca ziceau si fondatorii indungi asa :meme :meme
Fondatorii indungi ? Baiete nu stii ce zici, Krond a bagat bani grei in indungi.
nu ca baiete ca ai doar 2-3 ani inaintea mea
am zis fondatorii indungi asa ca idee, m-am referit la indungi ca fiind o comunitate mare, la fel si llg / freakz
daca ei aveau admini ca tine nu erau nimic acum
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

25 Jul 2015, 20:35

s o u n d - wrote:
IsTI37 wrote:
s o u n d - wrote: o sa zica ca ei nu sunt angajati si ca 'muncesc' pentru extream fara niciun ban :meme ei nu se uita in jur.. daca ziceau si fondatorii indungi asa :meme :meme
Fondatorii indungi ? Baiete nu stii ce zici, Krond a bagat bani grei in indungi.
nu ca baiete ca ai doar 2-3 ani inaintea mea
am zis fondatorii indungi asa ca idee, m-am referit la indungi ca fiind o comunitate mare, la fel si llg / freakz
daca ei aveau admini ca tine nu erau nimic acum
Degeaba iti explic, freakz a fost facut aproape integral de Shocker, mai tot ce tine de el si forumul e exclusiv al lui. In plus daca iti zic ce sume se misca/miscau pe acolo cu serverele o sa zici ca chiar sunt nebun.
La laleagane iar s-au bagat bani, dar nu zic nimic ca nu stiu exact.

La noi e mai complicat, nu pot sa pun o tema si thanks mod si sa zic ca mi-am facut treaba. Noi nu avem ditamai host-ul de servere in spatele nostru din care sa iasa bani (am incercat dar am nimerit intr-o perioada cand erau mai multe buguri decat puteai rezolva). Avem doar vechimea care iar nu ne mai ajuta.
father
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 5
Joined: 24 Jul 2015, 17:22
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0

25 Jul 2015, 20:40

isti tu cauti numa' scuze observ
sparky.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 28
Joined: 15 Jul 2015, 00:17
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

25 Jul 2015, 21:19

De cate ori se zicea ca se face ceva,nimic nu se vede pana acum,la adminii lii in fund de forum precum si lu laur,laur vrea bani,adminii la fel dupa laur,da sa faceti ceva frumos pentru forum,sa fie mai atractiv,ca sunteti cea mai mare comunitate din RO aproape,de cs zic,nimic...tema asta e putrezita deja,a incercat sa faca cineva o tema laur nu ia placut...nici..nici,topicu asta a fost deschis pentru posturi in plus,nu va aberati tare ca nu face nimeni nimic.TZACA ... nu stii unde te-ai bagat.
Salut.

Edit: sa se apuce cineva de forum in serios,sa faca o tema noua si categorii mai bune sa adauge,forumu ar ajunge la 100k membri usor.
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

26 Jul 2015, 02:07

Am facut deja o platforma prin care ceilalti administratori si moderatori pot avea acces la fisierele forumului.
Dar ma indoiesc ca cineva va avea timp sa faca ceva.
User avatar
Marius
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8294
Joined: 11 Nov 2007, 12:19
Detinator Steam: Da
CS Status: being awesome since 1992
SteamID: kNNwOw
Reputatie: eXtream Mod
Fost administrator
Fost dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Timisoara
Has thanked: 577 times
Been thanked: 680 times

26 Jul 2015, 12:41

Am incercat si eu un refresh de-a lungul timpului, mai mult sau mai putin public....nu se poate. Daca te apuci sa supui la vot schimbarile de pe forum, veti observa ca foarte putini accepta noul, daca nu le e bagat pe gat ca si cum fac cei de la Facebook. Am incercat sa strang oameni care faceau ceva, i-am avut, insa au fost respinsi de oamenii de peste mine ca vezi doamne...ceva. Whatever, nu m-am mai implicat din momentul acela si nu sa o mai fac pentru ca nu se merita si in plus timpul meu a devenit foarte limitat de cand am inceput sa lucrez.

In plus, tzacanel, prea putini useri merita ceva. Degeaba sunt planuri daca bani nu. Toata lumea vrea bani si e de lesne inteles....stii ceva, scoate bani de pe asta, mai ales daca stii ca nu se vor gasi multi ca tine.

@Isti: seniori in programare? Crezi ca stau in 500 de euro de la forum? Pfffffffff.....un senior nu sta de vorba la chestii din astea mici daca nu e platit bine si daca nu ii e oferit un proiect challenging.
------> un mindset sanatos pentru eXtream <------
PS: NU sunt intermediar
User avatar
fabr1s
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3197
Joined: 19 Jul 2010, 01:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: nu cunosc
Detinator server CS: nu am
SteamID: -
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : Pedro , Danny , daniakis, Dani
Arbitru cupă eXtreamCS 2014 ( Counter Strike 1.6 )
Fost Membru club eXtreamCS
Location: bucharest
Has thanked: 207 times
Been thanked: 222 times

26 Jul 2015, 14:08

Marius wrote:Am incercat si eu un refresh de-a lungul timpului, mai mult sau mai putin public....nu se poate. Daca te apuci sa supui la vot schimbarile de pe forum, veti observa ca foarte putini accepta noul, daca nu le e bagat pe gat ca si cum fac cei de la Facebook. Am incercat sa strang oameni care faceau ceva, i-am avut, insa au fost respinsi de oamenii de peste mine ca vezi doamne...ceva. Whatever, nu m-am mai implicat din momentul acela si nu sa o mai fac pentru ca nu se merita si in plus timpul meu a devenit foarte limitat de cand am inceput sa lucrez.

In plus, tzacanel, prea putini useri merita ceva. Degeaba sunt planuri daca bani nu. Toata lumea vrea bani si e de lesne inteles....stii ceva, scoate bani de pe asta, mai ales daca stii ca nu se vor gasi multi ca tine.

@Isti: seniori in programare? Crezi ca stau in 500 de euro de la forum? Pfffffffff.....un senior nu sta de vorba la chestii din astea mici daca nu e platit bine si daca nu ii e oferit un proiect challenging.
!!! :)
"Racing, competing, is in my blood, is part of me, is part of my life." Ayrton Senna
sparky.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 28
Joined: 15 Jul 2015, 00:17
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

27 Jul 2015, 23:17

A murit si topicu asta,la cos cu el :))
User avatar
Andreeas.
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1215
Joined: 24 Apr 2013, 21:20
Detinator Steam: Nu
CS Status: webdesigner
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Craiova
Has thanked: 16 times
Been thanked: 18 times
Contact:

27 Jul 2015, 23:24

mai sunt cateva minute si vine 28 ,nu vad nimic schimbat
Image
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot] and 352 guests