eXtream REFRESH

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
Mark. xPeria
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3096
Joined: 05 Feb 2011, 17:23
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: bOOm.wero
Has thanked: 251 times
Been thanked: 206 times

28 Jul 2015, 14:11

pana la urma sa schimbat ceva sau anuntul a fost asa de pomina?
RoyalServer 2
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

28 Jul 2015, 14:27

Mark. xPeria wrote:pana la urma sa schimbat ceva sau anuntul a fost asa de pomina?
DE POMANA :troll
User avatar
Carnacior
Membrul anului 2016
Membrul anului 2016
Posts: 1762
Joined: 23 Jun 2013, 14:08
Detinator Steam: Da
CS Status: I eat more pussy than cervical cancer
Detinator server CS: jb.b-zone.ro
SteamID: -
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Membrul anului 2016
Membru Club eXtreamCS (1 iul )
Location: Targu Mures
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times
Contact:

28 Jul 2015, 14:58

tmprins wrote:Din 2013 de cand sunt eu(asta e contul meu pana imi expira banul pe celalalt) aici nu am vazut nici o schimbare sau poate doar una mica atuncea cand a fost scoasa prostia aia de thanks mod,concursurile se organizeaza din placerea de a oferi jocuri/alte bunuri fara a primi nimica la schimb.
degeaba mancati voi sarmale deoarece nu se v-a schimba nimica niciodata pe acest forum deoarece nimeni nu ofera bani pentru dezvoltarea unei comunitati in care sunt numai copii(ma refer la toti pana in 18 ani) si teparii.
Dupa parerea mea ar trebui la categoria "anunturi" sa fie pus Post Approval,si sa se faca un nou grup numit "Approved" care sa respinga sau sa accepte posturile in acea zona.(Acel approved sa aibe acces la ip-uri si sa verifice daca individul foloseste proxy sau are alte conturi cu reputatie neserioasa) Dar normal ca pentru aceste lucruri este nevoie de oameni care doresc sa se implice si fac totul cu multa placere.
Indungi este o comunitate veche cu foarte multi membri,uni dintre ei fac live pe twitch avand peste 1000 de vizualizari,krond bagand o suma imensa de bani in indungi.Eu stau pe extreamcs pentru a afla noutati si pentru a citi continutul topicurilor "va faceti laba cu stanga sau cu dreapta"(exemplu),aici daca ai nevoie de ajutor sunt foarte putini membri care chiar doresc sa ajute,alti distrandu-se pe seama celor care nu stiu.
Oricum nici o comunitate de cs,nu o sa tina mai mult de 10 ani incepand din acest moment deoarece toti o sa fie cu o nevasta care cred ca nu o sa le permita sa **** timpul pe net.
Eu unul cand ma casatoresc si o sa am copii nu o sa le permit sa stea pe niciun forum deoarece v-a invata o gramda de lucruri tampite gen "cum sa iti faci laba" intelegeti ? mai bine iesi afara te droghezi decat sa te "drogheze" un forum.
Dupa parerea mea tema asta se potriveste perfect cu forumul sau poate ca na m-am obisnuit eu cu ea.
Degeaba faceti acuma schimbarile pe care credeti ca le puteti pune in practica deoarece este prea tarziu,unele categori sunt moarte deja.
Exemplu : http://www.extreamcs.com/forum/tutoriale-css/ si tot ce tine de asta.
Daca lasati numai Discutii Libere si Anunturi o sa fie exact la fel de multa activitate si fara celelalte categorii.
Exista vreun administrator pe aici care sa aibe un serviciu ? o nevasta ? sau ei traiesc de pe urma altcuiva sau de pe urma donatiilor ?
Normal ca o sa vina aici "X" si o sa spuna "Da,am un serviciu" atuncea de ce nu bagati bani in forumul asta daca va place asa mult ?
Simplu deoarece aveti un salariu de cateva miliaone atata ! deoarece cat timp ati fost in liceu/facultate nu ati invatat nimica ati frecat menta pe un forum de CS.
Romanul meu poate sa continue dar nu este nevoie.
Salut.

stii ce ar trebui modificat?
sa nu le mai permita idiotilor ca tine care-si fac 1000 de conturi sa intre
AI BAN CA SA NU MAI INTRII PE FORUM NU CA SA-TI FACI ALT CONT
Ai nevoie de o protectie pentru server? R4GE Server Guard
Cel mai avansat si folosit plugin de protectie romanesc public! Nu ma crezi? VERIFICA


http://www.facebook.com/xyz.aron
Follow me for random bullshit and possibly interesting updates
Skype @ xyz_aron


Image
germem
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 188
Joined: 08 Jul 2015, 18:04
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar! )
Fond eXtream: 0
Contact:

28 Jul 2015, 16:40

presimt ca va disparea si acest topic :))
tmprins
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 4
Joined: 25 Jul 2015, 14:10
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

28 Jul 2015, 19:17

Carnacior wrote:
tmprins wrote:Din 2013 de cand sunt eu(asta e contul meu pana imi expira banul pe celalalt) aici nu am vazut nici o schimbare sau poate doar una mica atuncea cand a fost scoasa prostia aia de thanks mod,concursurile se organizeaza din placerea de a oferi jocuri/alte bunuri fara a primi nimica la schimb.
degeaba mancati voi sarmale deoarece nu se v-a schimba nimica niciodata pe acest forum deoarece nimeni nu ofera bani pentru dezvoltarea unei comunitati in care sunt numai copii(ma refer la toti pana in 18 ani) si teparii.
Dupa parerea mea ar trebui la categoria "anunturi" sa fie pus Post Approval,si sa se faca un nou grup numit "Approved" care sa respinga sau sa accepte posturile in acea zona.(Acel approved sa aibe acces la ip-uri si sa verifice daca individul foloseste proxy sau are alte conturi cu reputatie neserioasa) Dar normal ca pentru aceste lucruri este nevoie de oameni care doresc sa se implice si fac totul cu multa placere.
Indungi este o comunitate veche cu foarte multi membri,uni dintre ei fac live pe twitch avand peste 1000 de vizualizari,krond bagand o suma imensa de bani in indungi.Eu stau pe extreamcs pentru a afla noutati si pentru a citi continutul topicurilor "va faceti laba cu stanga sau cu dreapta"(exemplu),aici daca ai nevoie de ajutor sunt foarte putini membri care chiar doresc sa ajute,alti distrandu-se pe seama celor care nu stiu.
Oricum nici o comunitate de cs,nu o sa tina mai mult de 10 ani incepand din acest moment deoarece toti o sa fie cu o nevasta care cred ca nu o sa le permita sa **** timpul pe net.
Eu unul cand ma casatoresc si o sa am copii nu o sa le permit sa stea pe niciun forum deoarece v-a invata o gramda de lucruri tampite gen "cum sa iti faci laba" intelegeti ? mai bine iesi afara te droghezi decat sa te "drogheze" un forum.
Dupa parerea mea tema asta se potriveste perfect cu forumul sau poate ca na m-am obisnuit eu cu ea.
Degeaba faceti acuma schimbarile pe care credeti ca le puteti pune in practica deoarece este prea tarziu,unele categori sunt moarte deja.
Exemplu : http://www.extreamcs.com/forum/tutoriale-css/ si tot ce tine de asta.
Daca lasati numai Discutii Libere si Anunturi o sa fie exact la fel de multa activitate si fara celelalte categorii.
Exista vreun administrator pe aici care sa aibe un serviciu ? o nevasta ? sau ei traiesc de pe urma altcuiva sau de pe urma donatiilor ?
Normal ca o sa vina aici "X" si o sa spuna "Da,am un serviciu" atuncea de ce nu bagati bani in forumul asta daca va place asa mult ?
Simplu deoarece aveti un salariu de cateva miliaone atata ! deoarece cat timp ati fost in liceu/facultate nu ati invatat nimica ati frecat menta pe un forum de CS.
Romanul meu poate sa continue dar nu este nevoie.
Salut.

stii ce ar trebui modificat?
sa nu le mai permita idiotilor ca tine care-si fac 1000 de conturi sa intre
AI BAN CA SA NU MAI INTRII PE FORUM NU CA SA-TI FACI ALT CONT
ban unde pe perete ? tu esti unul dintre cacati astia mici de aici din staff,care ai acces doar la culoare si la a inchide un topic in zona pluginelor.
Dupa cum vezi nu ti-a oferit nimeni permisiunea sa pui r4ge ala la pluginuri deacea l-ai pus la anunturi.
din partea mea sa isi faca lumea si 123984 conturi,asta nu ai cum interzice.(Schimb mail/ip si ce mai vrei tu)
R4ge il folosesc toti ***** care nu au un leu in buzunar si isi cumpara servere de la firme aparute peste noapte din bani parintilor nu din bani facuti de ei,oricum ceva tot exista in el (slowhack).
Daca din toate conturile facut pe forumul asta scadem numarul conturilor multiple iti vei da singur foc.
macar eu nu imi fac conturi pentru a oferi teapa cuiva,eu le fac numai pentru a posta la discutii generale si la anunturi.
User avatar
Emi eXtream
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2233
Joined: 08 Feb 2012, 11:52
Detinator Steam: Da
CS Status: No status available.
SteamID: Privat.
Reputatie: Utilizator neserios(tepar)
Restrictie moderator
Fost moderator
Nume anterior: Synk12
Location: Neverland
Has thanked: 90 times
Been thanked: 49 times
Contact:

28 Jul 2015, 20:28

A lot of changes, indeed :troll
User avatar
everest.
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 881
Joined: 14 Oct 2012, 23:39
Detinator Steam: Da
SteamID: everest_noss
Reputatie: Nume anterior: l0gaN
Membru club (1 martie - 1 mai)
Utilizator neserios (tepar!)
Location: Iasi

28 Jul 2015, 21:26

O varianta de mobil a forumului , un update la tema (nu schimbata) . Adaugate imagini ranguri la grade .
Image
User avatar
Disney~
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 159
Joined: 14 Jun 2013, 13:35
Detinator Steam: Nu
Location: SUA
Contact:

28 Jul 2015, 22:54

Scoaterea counter-strike'ului fin prim-plan.
Din 2013 a avut o scadență inimaginabilă.
*(+) punere categorii ps, it (html, css, javascript etc.).
User avatar
beatzTO
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 18
Joined: 26 Jul 2015, 13:09
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0

28 Jul 2015, 22:59

Disney~ wrote:Scoaterea counter-strike'ului fin prim-plan.
Din 2013 a avut o scadență inimaginabilă.
*(+) punere categorii ps, it (html, css, javascript etc.).
daca altii din alte tari se joaca cs go nu inseamna ca e aceeasi poveste si n ro
Last edited by Cosmin on 28 Jul 2015, 23:02, edited 1 time in total.
Reason: n-ai cui sa-i spui asta,ei tot nu inteleg.asa e romanu' .daca gigi se apuca de ceva asta nu inseamna ca si vasile trebuie sa se apuce tot de aia
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

28 Jul 2015, 23:01

beatzTO wrote:
Disney~ wrote:Scoaterea counter-strike'ului fin prim-plan.
Din 2013 a avut o scadență inimaginabilă.
*(+) punere categorii ps, it (html, css, javascript etc.).
daca altii din alte tari se joaca cs go nu inseamna ca e aceeasi poveste si n ro
adica? tradu te rog
User avatar
@Nonamed
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1373
Joined: 05 Dec 2014, 15:26
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu am
Detinator server CS: Nu am
SteamID: Nu am
Fond eXtream: 0
Location: Bacău

28 Jul 2015, 23:07

Lasati cs-ul puneți in primul plan anunțurile sa facem ceva gen olx.ro sigur vom avea succes cu mult personal. Masterica si ar cumpăra si el ceva.

On: Sa nu se mai favorizeze tepele dau un singur exemplu pe kilzor ( dani_indungi )

http://www.extreamcs.com/forum/security ... 88831.html


Adica pe contul ala are reputația pusă dar pe ăsta care il are acuma nu o are. E corect ? Nu
User avatar
Disney~
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 159
Joined: 14 Jun 2013, 13:35
Detinator Steam: Nu
Location: SUA
Contact:

28 Jul 2015, 23:33

beatzTO wrote:
Disney~ wrote:Scoaterea counter-strike'ului fin prim-plan.
Din 2013 a avut o scadență inimaginabilă.
*(+) punere categorii ps, it (html, css, javascript etc.).
daca altii din alte tari se joaca cs go nu inseamna ca e aceeasi poveste si n ro

Code: Select all

Last edited by scosmynnnn on 28 Jul 2015 23:02, edited 1 time in total.
n-ai cui sa-i spui asta,ei tot nu inteleg.asa e romanu' .daca gigi se apuca de ceva asta nu inseamna ca si vasile trebuie sa se apuce tot de aia
Si de ce sa ne rezumam la straini intr-o comunitate cu utilizatori romani in procent de mai bine de 90%?
Siiii ma refeream strict la 1.6, in nici un caz la cs:go.
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information